Zakładki:
Http://arkabushiego.blox.pl/html
Http://bibliamesjanska.com/
Http://detektywprawdy.pl/
Http://mojaopoka.blogspot.de/
Http://oislamie.wordpress.com/
Http://proroctwa.com/
Https://atakujnwo.wordpress.com/
Https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/
Http://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/
Http://thewordwatcher.blogspot.de/
Http://wordwatcher.net/
Http://www.zbawienie.com/
Http://www.zbawieniecom.fora.pl/
RSS
piątek, 17 października 2014

Podaje mój post ze strony zbawienie.fora.pl

Przedstawiam dwa filmy:
https://www.youtube.com/watch?v=6pIVzZhFrYQ&list=UU_V3kyPW6M7C5M7UmhGMKcA

https://www.youtube.com/watch?v=rGN0wQxAnv4

Pokazane są w nim, kłamstwa jakich dokonał prof. Walter J. Veith.

Otóż Walter J. Veith, jako adwentysta promuje islam. Adwentyści zresztą współpracują z islamem:

http://www.adwentysci.waw.pl/index.php?subaction=showfull&id=1284503016&archive=&start_from=&ucat=19&

 
Cytat:
Kościół musi zdać sobie sprawę, jak przedstawiła to Ellen White, że „nie do wszystkich da się dotrzeć przy pomocy tych samych metod”. Na przykład formy nabożeństw mają wiele wspólnego z podłożem społeczno-ekonomicznym ludzi. To, co może dotrzeć do społeczeństwa klasy średniej, może zupełnie nie trafiać do zielonoświątkowców, czy też wyznawców anglikanizmu, prawosławia, czy islamu. Nie powiedziałem, że powinniśmy zostać zielonoświątkowcami lub muzułmanami, ale że powinniśmy wykorzystywać style, które przemówią do ich potrzeb. Adwentyzm nie potrzebuje jednego lub dwóch sposobów nabożeństwa. Potrzeba mu 50 lub nawet więcej, jeśli ma dotrzeć do wszystkich ludzi. Można to powiedzieć inaczej: jeśli każdy w kościele będzie wyglądał tak jak ja, to z naszą misją nie dotrzemy zbyt daleko.

http://adwentcafe.wordpress.com/2012/12/28/palace-problemy-adwentystow/

Zobaczcie, czy Walter J. Veith walczy z Watykanem, czy mu raczej pomaga. 

Celem Watykanu jest zniszczenie chrześcijaństwa, nawet w bałwohwalczej wersji katolickiej. Księzom, Watykan zabrania chrzczenia muzułmanów. 

A Walter J. Veith chwali muzułmanów, za co???
wysoki poziom moralności, wysoki poziom poznania dobra i zła. 

Prof. a tak bredzi??? Czy możliwe, że osoba z tytułem profesorskim, która dokładnie przestudiowała wierzenia islamistów może nieświadomie gadać takie brednie????

Owszem Walter J. Veith podaje dowody na powiązania Wielkiej Nierządnicy i islamu, poprzez porównanie ich wierzeń. Jednak co uderza mnie, to pochwalenie islamistów za wysoki poziom moralności. Tymczasem, ISIS to przykład owej "wysokiej moralności".

Pamiętajmy wystarczy w pożywniu szczypta trucizny aby zabić człowieka. Prof Walter J. Veith podaje sporo prawdy, ale sprytnie wplątuje w nią kłamstwa. A to kłamstwo polega na promowaniu islamu.

Zobaczcie:

1. Watykan promuje islam, nawet kosztem katolicyzmu (Papież, ani razu nie wspomniał o masakrze 500 katolików w Niegerii zgotowanej im przez muzułmanów). I także chwali islamistów za wysoki poziom moralności.

2. Adwentyści i inne wyznania chrześcijańskie promują i współpracują z islamem. Ponieważ są kontrolowani przez Watykan:

http://www.zbawienie.com/chrislam.htm

3. Walter J. Veith adwentysta, promuje islam, kosztem katolicyzmu. Czyli dokładnie realizuje politykę Watykanu.

Przypadek??? Przeciez Apokalipsa jasno wspomina, że w Wielkiej Nierzadnicy znajduje się lud Boga, Izrael. Przecież Apokalipsa jasno mówi, że smok ma walczyć z Niewiastą i reszty jej potomstwa. A islam od swego powstania walczy z Niewiastą i resztą jej potomstwa.
Apokalipsa jasno wspomina, że Wielka Nierządnica także walczy z ludem Bożym, gdyż jest pijana krwią świętych. A "spec" od proroctw Walter J. Veith tego wyraźnie nie widzi.
        

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/islam,2239-60.html

 

Otóz prof. Walter J. Veith, jest przykładem uczonego w piśmie, ślepym przewdonikiem ślepych:

(24) Ślepi przewodnicy! Przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda. Mat 23

Dodama jeszcze inną cechę, która krytykuje u uczonych w piśmie Isus a którą posiada prof. Walter J. Veith, a mienowicie:

(23) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że dajecie  dziesięcinę z mięty i z kopru, i z kminku, a zaniedbaliście tego, co ważniejsze  w zakonie: sprawiedliwości, miłosierdzia i wierności; te rzeczy należało czynić,  a tamtych nie zaniedbywać. Mat 23

 

Otóż prof. Walter J. Veith, zna doskonale Biblie i treść prawa Bozego, jednak skupia się na nie istotnych detatalach.

Spójżmy, na poglądy w sprawie imienia Bestii wg prof. Walter J. Veith. Otóż, uważa, on że swiętowanie przez katolików, prawosławnych, wiele odłamów protestantyzmu niedzieli zamiast soboty, jest liczbą Bestii lub liczbą jej imienia.

 

Otóż przypominam zydzi wyznający Talmud, czczą sobotę, szabat. Czyli wg prof. Walter J. Veith, są oni wolni od znaku Bestii. W tym artykule mamy opis Talmudu:

http://www.zbawienie.com/talmud.htm

 

Talmud jest obok Koranu księga najbardziej uwłaczającą Bogu i Jego Synowi. Apokalipsa opisuje wyznawców Talmudu jako:

 

SYNAGOGĘ SZATANA

 

Uważam, że poświęcanie Bogu soboty, jest wysokim wyrazem posłuszeństwa wobec Stworzyciela. Jednakże, najważniejsze jest okazywanie miłości braciom chrześcijanom, a także przebaczania nawet wrogom ponieważ te nauki są fundamentem w ewangelii. Obowiązkiem chrześcijanina jest wzrastanie w miłości, w te wzrastanie w miłości jest możliwe jeśli potrafimy czy staramy się przebaczyć nieprzyjaciołom.

 

Biblia jest nie tylko księga praw czy proroctwa jest także księga historyczną. W Biblii po potopie mamy różne przymierza z róznymi grupami ludźmi.

 

1. Przymierze, to przymierze Boga z Noem i całym jego potomstwem. Obowiązuje one do dziś i dotyczy całej ludzkości. Najwazniejszy w niej przepis to, definitywny zakaz mordowania drugiego niewinnego człowieka:

http://bibliamesjanska.com/Rdz/9.html

2. Potem mamy przymierza z Abrahamem, przymierze z Izaakiem, czy nawet z Ismaelem, potem z Ezawem i kilka przymierz z Jakubem. Po wyjściu z Egiptu mamy przymierze z narodem Izraelskim. Te przymierza dotyczą okreslonych osób i ich potomków.

Święcenie sabatu w sobotę, mamy w przymierzu z Izraelem. Pomyślmy, skoro znak Bestii będzie narzucany całej ludzkości, to musi on być złamaniem prawa które do dzisiaj obowiązuje całą ludzkość. Gdyby chodziło o święcenie niedzieli zamiast soboty, jak twierdzi prof. Walter J. Veith i wszyscy adwentyści, to w jaki to ma sens????

 

Przecież, prawo Mojrzesza odnosi się do Izraela a nie całej ludzkości. A ponadto to przymierze, przez ciągłe łamanie przymierza przez Izrael, zostało przez Boga zerwane. A tutaj okazuje się, że ni to z gruszki ni z pietruszki, cała ludzkość musi przestrzegać soboty bo inaczej Bóg zniszczy czcicieli soboty.

 

Kto dzisiaj czci sobotę, jak nie wyznawcy Talmudu. A kto ma prawo oparte na niesprawiedliwości, niewierności i nienawiści jak nie wyznawcy Talmudu i Koranu???

 W tym artykule pokazałem związki pomiędzy Talmudem a Koranem:

http://cyryl.blox.pl/2014/07/Konflikt-Palestynsko-zydowski-moje-zdanie.html

Dosłownie Koran cytuje fragment Talmudu i podaje, że są to słowa Boga. Czy  Walter J. Veith, badając spiski nie znałby takich jawnych powiązań pomiędzy Synagogą szatana a islamistami??? Ilu katolików zna właściwą symbolikę (którą znają sataniści z Watykanu), wszyskich bałwochwalczych form katolicyzmu??? W zasadzie mało który, są oni nieświadomi, natomiast świadomie starają się wypełniać prawo czyli być wiernymi, miłosiernymi i sprawiedliwymi. Oto najwazniejszy przepis prawa Bożego:

(37) A On mu powiedział: Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca  swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej.

(38) To jest największe i pierwsze przykazanie. Mat 22

 

Otóż katolik, broniąć krzyża, tak naprawdę miłuje Boga i Jego Syna ze wszystkich swoich sił i wiedzy jaką ma. Nie zna on symboliki krzyża, natomiast krzyż kojarzy mu się z Chrytusem. Tak samo chodzenie w niedzielę jest dla niego uświęceniem Boga i Jego Syna. Pranie mózgu jakim jest poddany nie pozwala mu na większa wiedze w tym zakresie.

 

Robienie z czcenia niedzieli liczby imienia Bestii to najwyższy wyraz ignorancji w prawie Bożym Walter J. Veith i adwentystów. Przecież mord na człowieku jest najwiekszym bluźnierstwem wobec Boga i jego Syna. Gdyż człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga. Przebaczając drugiemu człowiekowi dajemy wyraz najwyższego poszanowania Boga.

 

Zobaczcie wszystkie mass media zachęcają w zasadzie do mordów, gwałtów, i łamania przykazań Bożych odnoszacych się do postępowania z drugim człowiekiem. Do czego zachęcają nas szatańskie mass media jak nie do przyjęcia imienia Bestii.

 

Oto co mówi Isus:

(10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja  zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć  mieszkańców ziemi. Ap 3

Tą próbą jaką mają doświadczyć wszyscy mieszkańcy ziemi, to będzie danie władzy Bestii nad całym światem. i możliwe, że będzie ona dotyczyć tego jak potomkowie Noego, beda odnosić się do tego:

CZY ABY OCALIĆ ŻYCIE BĘDĄ MUSIELI WZIĄĆ UDZIAŁ W RYTUALNYCH MORDACH.

 

Czym jest aborcja, eutanazja jak nie zachętą do mordów, czym jest wpuszczanie islamistów i zbrojeniem ich jak nie przyzwyczajniem ludzi do mordów. Do przyjęcia znamienia Bestii. Przecież, szatan przez cały ten czas musi przygotować grunt pod to aby maksymalną ilość ludzi zmusić do przyjęcia znamienia imienia Bestii.

Zobaczcie, tak naprawdę ludzie mają wrodzoną niechęć, strach przed zabiciem drugiej osoby. W czasie wojny wietnamskiej większość żołnierzy - poborowych strzelało w powietrze zamiast do wroga. W czasie wojny secesyjnej żołnierze nabijali kule ale nie strzelali, i znajdowano karabiny z szescioma nabitymi kulami. Przeciez, żołnierze Wermachtu, byli hiptnotyzowani przez megafony i dlatego mordowali ludność cywilną jak roboty. Tak większość ludzi, przez sumienie ma wrodzoną niechęc do mordowania. Owszem ludzie zabijają ale jak są zmuszeni do obrony siebie i swoich bliskich.

 

Zobaczcie dlaczego islamiści tak chętnie mordują???

PONIEWAŻ ISLAM JEST SZTAŃSKIM PROGRAMEM KTÓRY ZABIJA SUMIENIA I WZBUDZA W NICH CHĘĆ MORDU. ISLAM, TALMUD TO OKULTYSTYCZNE KSIĘGI NIENAWIŚCI.

 

A co głosi  Walter J. Veith??? Że największym problemem Boga jest to czy ludzkość będzie świetowała sobotę. Czyż nie jest to ślepy przewodnik ślepych???

 

 

 

 

 

17:46, cyryl27
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 października 2014

Przytaczam komentarz brata Bushiego z mojego wczesniejszego artykułu:

http://cyryl.blox.pl/2014/10/Agresja-kobiet-skad-sie-wziela-w-naszym.html#ListaKomentarzy

Ostro napisałeś ten artykuł, ale najprawdopodobniej jest tak jak piszesz. Należy jeszcze dodać że dzisiejsi mężczyźni również podlegają sporemu ogłupieniu. Pierwszym głównym powodem jest alkohol, który powoduje że mężczyzna traci męskie cechy, a nabywa w zamian zwierzęce. Jeśli kobieta wybrała mężczyznę i żyli w zgodzie, nagle w skutek pojawienia się alkoholu wszystko się zmienia i to nie z przyczyn wyniosłości żony.

Inna przyczyna to maniakalne podejście mężczyzn do sportu, często łączone z alkoholem, jest to element który powoduje praktyki niemal bałwochwalcze, mało tego ojcowie zarażają tym swoich dzieci czasem na siłę. Jest to bardzo destrukcyjne, dziecko uczy się od taty ekstremalnych zachowań, oraz aprobaty agresywnego zachowania, to są te momenty kiedy synek może przeklnąć na piłkarza wrogiego klubu, a nawet się zachęca do tego ku uciesze dorosłych.

Jeśli chodzi o kobiety to bym dodał do twojego artykułu pewien ważny problem, który powoduje bunt kobiety przeciwko swojemu mężowi.

Zaspokajanie potrzeb seksualnych żony. Media stworzyły nierealistyczny schemat zachowań i potrzeb seksualnych kobiet. To znaczy że szatan doskonale zna słabość kobiet, budując na tym całą ideologię, która ma oznajmiać kobietom że mają ogromne potrzeby seksualne, i jeśli mąż nie potrafi im sprostać mają obowiązek szukać tego u innych. o tym się nie mówi ale 60 % rozwodów odbywa się na zasadzie zdrada, albo, "wygaśnięcie pożycia". Oznacza to Że kobieta nie mogąc zaspokoić swoich wygórowanych i nienaturalnych potrzeb seksualnych, tworzy główny rdzeń feministycznych społeczności. U mężczyzn powoduje to flustrację oraz odejście w alkoholizm, lub sporty ekstremalne.Mężczyźni którzy zostali zostawieni z tego powodu przez własną żonę często stają się przyczyną rozbić innych małżeństw.

Młodzi mężczyźni, szkoleni na filmach porno , stają się głównym obiektem westchnień dojrzałych, niezadowolonych mężatek. Często dochodzi do niemoralnych związków, w których chodzi jedynie o seks, taki młody człowiek, będzie szukał kolejnej dojrzałej kobiety, wyławiając je nawet z normalnych małżeństw, staje się niemal specjalistą w "wyciąganiu żon od mężów". Jest to jedna wielka układanka puzzli, które zaprojektował szatan, wszystko się z sobą łączy i pasuje, a tworzy obraz "bestii".

Nie umiem i nie mam pomysłu jak z takim czymś walczyć, portale społecznościowe takie jak "sympatia" i inne, nie będę tu reklamował, są pełne opuszczonych, skrzywdzonych ludzi przez to co tu piszemy. Najgorsze jest to , że te osoby te pakują się jeszcze gorsze relacje dzięki takim portalom. poddane, skrzywdzone kobiety, oddane na żer młodych podrywaczy, które potem zostawiają ją. Oraz Mężczyźni którzy chcą się zemścić na kobietach, kłamiąc wciągają je w związki oparte głównie na seksie.

W sumie podpisuje się po tym komentarzem. Jest w nim sporo racji.  

 

15:36, cyryl27
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 13 października 2014

Do napisania tego artykułu skłoniły mnie dwa bardzo ważne artykuły Piotra:

http://detektywprawdy.pl/2014/10/10/problem-z-wynioslymi-i-agresywnymi-kobietami/

 

http://detektywprawdy.pl/2014/10/11/zrodla-agresji-kobiet-wobec-swych-partnerow/

Zobaczcie jak funkcjonuje świat szatana. W islam, uznaje kobietę za źródło niepokoju społecznego, anarchii, dlatego nakazuje mężczyznom niewolnic kobiety i być wobec nich agresywnym i złym. Islam, został przez szatana tak wymyślny aby m.in. wywoływać agresję mężczyzn wobec kobiet.

Słynny chrześcijański uczony, badacz biblii i praw Boga odnoszących się do przrody i funkcjonowania wszechświata Isaac Newton:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Isaac_Newton

Sformułował 3 zasady dynamiki:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasady_dynamiki_Newtona

Interesująca jest trzecia z nich. Mówi ona, że na każdą akcje jest reakcja. I szatan doskonale o tym wie. Otóż skoro islam jest akcją, która jest skierowana przeciwko chrześcijaństwu. Islam jest w stanie ciągłej wojny z chrześcijaństwem. To islam sprawił, że chrześcijaństwo stało się bardziej agresywne. Oczywiście owa agresja jest skierowana przeciwko innym, czyli ma przeciwny zwrot.

Skoro zatem islam wywołuje agresje u mężczyzn wobec kobiet, to reakcją na to będzie, agresje kobiet wobec mężczyzn w państwach chrześcijańskich. Ową trzecią zasadę dynamiki Newtona w zasadzie odkrył Isus Chrytus:

"(12) A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im  czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy" Mat 7 

Ową reakcją na islam zauważcie jest ideologia:

FEMINIZMU

Tak, feministki jako zasłonę dymną stosują m.in. obronę praw kobiet w państwach islamu. Szczytny cel, ale cala ideologia to tak naprawdę jest doktryną szatana.

Fundamentem pod idologią Feminizmu, jest:

KULT MARII - KRÓWEJ NIEBIOS W KATOLICYŹMIE

http://proroctwa.com/stop.htm

 http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=10477

Otóż, jednym ze skutków kultu Królowej Niebios, było podstępne zaszczepienie w narodach chrześcijańskich, agresji i chęci dominacji u kobiet wobec mężczyzn. w katolicyzmie, aby uzasadnić kult Marii, doszukuje się u matki Isusa cech których ona nigdy nie miała i nawet sobie nie przypisywała. A zwłaszcza, rolę Współodkupicielki. W ten sposób, kobiety stopniowo zaczęły wchodzić w rolę męskie. Po prostu, zamiast wzorowaniu się na Isusie, zaczęto wzorować się na kobiecie.

Szatan, tak ogłupionemu społeczeństwu, wpierw zafundował demokracje (najgłupszy ustrój na świecie - zobaczcie w Watykanie nie ma demokracji i dlatego włada światem). Potem dał prawa wyborcze komu??? Kobietom i młodzieńcom - co jest sprzeczne z Biblią. Gdyż kobieta, powinna zawsze wspierać swego męża, a już zwłaszcza publicznie. Jeśli kobieta publicznie krytykuje swego męża, to źle świadczy o niej, gdyż kiepskiego mężczyznę sobie wybrała. Przez wieki w narodach chrześcijańskich, kobiety były szanowane i kochane przez mężów i nie potrzebowały praw wyborczych wystarczyła im Biblia i ewangelie. Bogobojny mężczyzna, szybciej posłucha żony, jeśli ta zacytuje mu słowa Boga z Biblii, które pokażą mu błąd.  Natomiast obecnie, mało kto słucha apeli, uchwał czy nawet ustaw parlamentu. Zobaczcie powstała ustawa o zakazie przemocy wobec dzieci. I co, przemoc wobec dzieci nadal jest. Napisze więcej, ludzie nie wykonają publicznie klapsa, ale potem w domu potrafią jeszcze mocniej skarcić dziecko.

 

I tak samo działa feminizm. Co on głosi, aby kobieta była niezależna!!! A przecież Biblia mówi, że żaden człowiek nie jest niezależny, życie ludzkie zależy od Boga, życie męża od miłości żony, zaś życie żony od miłości męża. W jaki sposób kobieta ma być niezależna wg feministek??? Musi ona wywalczyć sobie tą niezależność. Czyli feminizm nawołuje do agresji wobec mężczyzn.

 

Ta dekadencka szatańska ideologia, niestety ma ogromny wpływ na coraz głupsze pokolenia kobiet. Niestety kiedyś kobiety ze wsi posiadały więcej, potrzebnej w życiu mądrości niż wyedukowane na uczelniach kobiety w miastach. Wiedziały, że ich szczęście zależy od Bogobojnego, dobrego i pracowitego mężczyzny. Kiedyś teściowie, stawali w obronie zięcia dlaczego??? Ponieważ, jak mężczyzna zostawił ich córkę, to przyszła im "kolejna gęba do wyżywienia"  na stare lata.

 

Ale szatan opracował i to. Stworzył on system socjalny, a także tysiące nikomu niepotrzebnych i nieproduktywnych posad biurowych, aby kobiety miały iluzję bycia niezależną. W ten sposób, wiele kobiet nie odczuwa zbytnio materialnych skutków, braku mężczyzny w ich życiu. Niestety wszelkie czynności w gospodarce, które wytwarzają potrzebne nam dobra, tak naprawdę są od czasów grzechu w Edenie dane przez Boga mężczyznom: 

"(17) A do Adama rzekł: Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i jadłeś z drzewa, z którego ci zabroniłem, mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego!

(18) Ciernie i osty rodzić ci będzie i żywić się będziesz zielem polnym.

(19) W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz." Ks. Rodz. 3

 Tego prawa nie da się obecnie obejść drogie panie. Szatan jedynie stworzył wam iluzje "niezależności". 85% dochodów z realnej gospodarki, gdzie pracują mężczyźni, zabierana jest państwu które te pieniądze rozdziela. Natomiast większość kobiet, i tak pracuje w fabrykach, gdzie tak naprawdę powinni pracować mężczyźni. Tak to urządził szatan. Kobiety pracujące poza domem rodziną, z tego powodu są agresywne. Są zmuszone do bycia niezależną wbrew swojej naturze. A feminizm ukierunkowuje tą agresję na mężczyznę, męża partnera.

W takiej sytuacji nie powinna nas dziwić ogromna liczba rozwodów. Jaki mężczyzna na dłuższą metę wytrzyma z kobietą która dosłownie nie docenia jego trudu na rzecz rodziny i podważa jego autorytet??? każdy człowiek ma potrzebę, która dana została przez Boga, poczucia bycia ważnym. Dzięki temu zawierane są i trwają małżeństwa. Kobieta, która nie docenia swojego męża, może być najpiękniejsza, ale i tak mężczyzna od niej odejdzie. Albowiem, mężczyzna czuje się ważny jeśli jego starania są docenianie a jego polecenia wykonywane. Zobaczcie, dlaczego obecnie większość mężczyzn woli siedzieć przed telewizorem niż zajmować się dziećmi???

 

Ponieważ, jeśli matka przy dzieciach podważa decyzje ojca, to dzieci przestają tego ojca słuchać. A zatem mężczyzna, zajmuje się urządzeniem które go słucha czyli telewizorem i pilotem.  Natomiast żony, narzekają na co??? Otóż na to, że mężczyźni nie chcą zajmować się dziećmi. Owszem chcą, ale jeśli każde polecenie dane dziecku, kończy się tym, że matka owe polecenie uchyla to w zasadzie pozbawia dzieci ojca.

 

Biblia naucza, ze kobieta musi być podporządkowana mężowi. Bez tego, prędzej czy później mężczyzna zostawi rodzinę. Zobaczcie, inną sprawę, wraz ze wzrastającą liczbą rozwodów na zachodzie kwitnie handel kobietami i prostytucja. Tak drogie panie, im mniej rodzin, im więcej rozwodów to tym większa szansa, że zostaniecie prostytutkami. Zamiast bycia szanowaną i kochaną żoną i matką powili stajecie się pogardzaną i znienawidzoną nierządnicą. Do tego dąży szatana. W zasadzie kobiety, Polski, wyjeżdżają na zachód do pracy i pracując w fabrykach, oddają się każdemu mężczyźnie. Kobiety w biurach to w zasadzie haremy dyrektora. Dyskoteki, to w zasadzie przyuczenie kobiet do zawodu prostytutki.

 

Z tego m. in. powodu nienawidzę tego szatańskiego świata. Mam nadzieję, że Bóg szybko zlikwiduje te całe zło. Dla waszego dobra drogie Panie.

 

 

 

19:58, cyryl27
Link Komentarze (1) »
środa, 08 października 2014

Brein Breaker, napisał już dwanaście części cyklu "Co Szatan zrobił z Biblią". Oto ostatni jego artykuł:

http://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2014/10/03/371/#more-371

 Już sam tytuł cyklów dwunastu artykułów pt. "Co Szatan zrobił z Biblią" mówi nam wiele. Otóż wiadomo, że autorem Biblii jest sam Bóg. A zatem zmiany, w jego księdze, muszą uzyskać autoryzacje samego Boga. Tak, szatan musi uzyskać zgodę Boga w zakresie tego w:

JAKIM ZAKRESIE MOŻE ZMIENIĆ BIBLIE.

Możecie zauważyć, że w Biblii największą wartość, mają słowa Boga i Jego Syna Isusa Chrystusa. A zatem przy listach Pawła sprawa jest prosta, nie są one słowami Boga ale człowieka - który został posłany aby sprawdzić kto jest zbożem a kto chwastem, kto woli żyć według prawa Boga a kto nie. Sprawa Ewangelii Łukasza, też jest prosta w przeciwieństwie do trzech ewangelii, bazuje ona zbadaniu sprawy przez Łukasza i nie jest ona pisania z natchnienia Boga.

 

 http://www.zbawienie.com/ewangelista-lukasz.htm

 

Zatem trzy ewangelie bazują na natchnieniu ich autorów przez Boga. A co pisze Brein Breaker, odnoście słów Isusa Mateusz 7:

 

"Mamy 2 możliwości interpretacji domniemanych słów Mesjasza z Ewangelii Mateusza. "

Tak Brein Breaker, nie tylko podważa wiarygodność słów Isusa, on podważa autorytet Boga. Przecież, skoro autorem tych słów nie jest Syn Boga to kto może nim być??? Wg Breain Breakra jest nim szatan.

"(6) Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej  będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi  morza.

(7) Biada światu z powodu zgorszeń! Wprawdzie zgorszenia muszą przyjść, lecz  biada człowiekowi, przez którego zgorszenie przychodzi." Mat 18

 

Przecież podważanie słów Syna Bożego jest sianiem zgorszenia wobec tych najmniejszych. A owi najmniejsi to ludzie, nie posiadający takiej wiedzy i oczytania ale więżący na słowo Ewangeliom. Skoro Bóg pozwolił Szatanowi na umieszczenie listów Pawła, i ewangelii Łukasza, oznacza to po prostu, że wcale to nie przeszkadza Stworzycielowi przy realizacji jego planów. Wprost przeciwnie, Bóg wie, że proste i mądre słowa Isusa prości ludzie zaczną prędzej słuchać niż skomplikowanych listów Pawła. A ewangelia Łukasza, aby być dobrą fałszywką w większości musi zawierać słowa z natchnionych ewangelii.

Ale co Bogu nie przeszkadza, to zaczęło przeszkadzać Brein Breakerowi. Przecież, pisze on sporo artykułów które w zasadzie pokazują mądrość szatana, że to on a nie Bóg kontroluje sytuacje. Tak to wygląda. Zobaczcie po zapoznaniu się z tymi artykułami człowiek czuje się zgorszony i zawiedziony. Człowiek zaczyna zadawać pytanie, co to za Bóg, który pozwala szatanowi robić wszystko ze swoim słowem.

CO TO ZA GENERAŁ KTÓRY POZWALA BEZKARNIE FAŁSZOWAĆ SWOJE ROZKAZY SWOJEMU PRZECIWNIKOWI???

 

Oto jak Brein Breaker przecedza komara a połyka Wielbłąda.

A do czego zmierza unieważnianie ewangelii Mateusza, w której jest modlitwa "Ojcze nasz", najwięcej nauk Isusa w tym miłości do nieprzyjaciół??? Otóż jest jeden Polak, który napisał kilka książek na ten temat.

 http://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Piekara

Ten pan przyznaje, że od 25 lat słucha heavy metalu:

http://www.wykop.pl/ramka/876701/jacek-piekara-o-nergalu-slow-kilka/

Chwalone jego książki sa na katolickiej Frondzie:

http://www.fronda.pl/a/inkwizytor-mordimer-madderdin-na-topie,13828.html

 

Jego książki, w zasadzie opisują świat w którym nie było męczeńskiej śmierci, ale Chrystus z krzyża, wymordował całą Jerozolimę i podbił Rzym. Nie było miłości do nieprzyjaciół, zaś Chrystus mieczem walczył ze swoimi wrogami. Czyli w tym cyklu książek fantasty, są opisane  do czego zmierzają wierzenia Mariusza, estery i Brein Breakera.

Otóż, dlaczego fronda chwali cykl artykułów tej bluźnierczej publikacji??? Ponieważ, Watykan promuje jeden kult, który głosi, że Chrytus nie umarł na krzyżu:

ISLAM

W tym cyklu o inkwizytorze, nie ma islamu ponieważ jego rolę pełni chrześcijaństwo, które zostało pozbawione nauki miłości.

 

"(1) Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z  Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat.

(2) Po tym poznawajcie Ducha Bożego: Wszelki duch, który wyznaje, że Isus  Chrystus przyszedł w ciele, z Boga jest.

(3) Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Isus Chrystus przyszedł w ciele,  nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym słyszeliście, że ma przyjść,  i teraz już jest na świecie." 1 Jana 4

 

Co oznacza przyjście w ciele, jak nie męczeńska ofiarna śmierć i zmartwychwstanie??? A co oznacza bycie pobożnym???

"(8) Kto nie miłuje, nie zna Boga, gdyż Bóg jest miłością.

(9) W tym objawiła się miłość Boga do nas, iż Syna swego jednorodzonego  posłał Bóg na świat, abyśmy przezeń żyli.

(10) Na tym polega miłość, że nie myśmy umiłowali Boga, lecz że On nas  umiłował i posłał Syna swego jako ubłaganie za grzechy nasze.

(11) Umiłowani, jeżeli Bóg nas tak umiłował, i myśmy powinni nawzajem się  miłować." 1 Jana 4

 

.................

 

 

 

22:22, cyryl27
Link Komentarze (16) »
czwartek, 02 października 2014

"LICZBA ZWIERZĘCIA

JAKIE JEST PRAWDZIWE ZNACZENIE LICZBY 666?


W opracowaniu tym zostanie przedstawiona koncepcja reprezentowana przez Walida Shoebata. Jest to alternatywne ujęcie „liczby zwierzęcia”, widziane oczami człowieka pochodzącego z Bliskiego Wschodu, byłego muzułmanina, a obecnie chrześcijanina, podążającego za Jezusem.


W Księdze Objawienia, w rozdziale 13, apostoł Jan pisze:

(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.


Znaczenie liczby „666” od wieków zajmowało umysły wielu chrześcijan. Wokół tej liczby narosło wiele mitów i domysłów.

Niektórzy bibliści twierdzą, że liczba 666 reprezentuje pełnię upadłej oraz zbuntowanej ludzkości.

Problem z tym twierdzeniem jest taki, że za tą liczbą kryje się coś bluźnierczego, i wyjaśnienia takiego typu są bezwartościowe jako środek do identyfikacji Antychrysta.

Najbardziej popularną metodą stosowaną w celu identyfikacji „liczby zwierzęcia” było użycie hebrajskiej numerologii – gematrii.

Ogólnie mówiąc gematria polega na przekształcaniu słów na liczby. W hebrajskim alfabecie każda litera posiada numeryczną wartość. Poprzez przypisanie liczby do każdej litery występującej w danym słowie a następnie zsumowanie ich otrzymujemy wynik, który jest numeryczną wartością danego słowa.

W języku greckim, podobnie jak w hebrajskim, litery alfabetu posiadają numeryczną wartość. W ten sposób ta sama metoda może być zastosowana.

Jednakże istnieje wiele wątpliwości odnośnie tego, czy gematria jest rzeczywiście tą metodą, której użycie sugerowałaby nam Biblia.

Przede wszystkim, zauważmy, że gematria jest związana z judaistycznym mistycyzmem – kabałą. Jednakże kabała jest kwalifikowana jako praktyka okultystyczna poprzez chrześcijan oraz żydów mesjańskich.

Poza tym, zastosowanie tej metody wiąże się z szeregiem problemów natury metodologicznej.

Nie mamy pewności czy gematria powinna być stosowana w języku hebrajskim czy może w języku greckim, w którym Księga Objawienia została napisana. Z tego względu, że w języku hebrajskim nie występują samogłoski, przekładanie obcych imion na ten język może być dosyć problematyczne.

Istnieje szereg innych problemów związanych ze stosowaniem tej metody, których omówienie tutaj pominiemy.

Warto podkreślić to, że w rezultacie stosowania gematrii „stworzono” niezliczone ilości antychrystów. Począwszy od rzymskich cesarzy do sławnych polityków w czasach współczesnych.


666 czy może 616?W 1897 roku w egipskiej miejscowości Oksyrynchos, archeolodzy dokonali odkrycia wielkiej ilości starożytnych papirusów pochodzących z okresu od I w. p.n.e. do X n.e. Wśród znalezionych papirusów były fragmenty Księgi Objawienia z III i IV wieku. Co jest interesujące w kontekście podjętych tutaj rozważaniach w zachowanych fragmentach 13-ty rozdział Księgi Objawienia zamiast liczby 666 zawiera liczbę 616.

W trzeciej linii, po prawej stronie, występują greckie litery: chi (hexakosiai – 600), iota (deka – 10), sigma (hex – 6).

Walid Shoebat zwraca uwagę na to, że również Ireneusz, jeden z Ojców Kościoła, żyjący w II wieku po Chrystusie, był świadomy istnienia różnić w zapisie liczby bestii w dostępnych mu manuskryptach Księgi Objawienia. Ireneusz tłumaczył te rozbieżności jako skutek błędów kopistów.

Poza tym znany jest, co najmniej jeden manuskrypt, gdzie występuje liczna 665 zamiast 666 czy 616.[1]

W rękopisie Księgi Objawienia, stanowiącej cześć Kodeksu Watykańskiego[2], owe trzy symbole interpretowane zwykle jako greckie litery Chi Xi Stigma, przedstawione są w formie, która, jak zauważa Walid Shoebat, przypomina arabskie litery.


Walid Shoebat pisze:

„Jak tylko zacząłem analizować grecki tekst Księgi Objawienia ze starych manuskryptów, od razu zauważyłem, że greckie litery (Chi Xi Stigma), które zazwyczaj były tłumaczone jako liczba 666 bardzo przypominają popularne islamskie wyznanie wiary - Bismallah, napisane po arabsku. Bismallah dosłownie oznacza „W imię Allacha”, któremu towarzyszy symbol skrzyżowanych mieczy, który jest używany powszechnie w świecie muzułmańskim na oznaczenie islamu”.[3]


Na tej fotografii na górze widzimy islamski symbol "Bismallah", natomiast na dole greckie litery "Chi Xi Stigma"  w formie występującej w Kodeksie Watykańskim.

W języku arabskim, podobnie jak w hebrajskim, czytamy od prawej do lewej strony, czyli na odwrót, w porównaniu z językiem polskim. Czytając od prawej strony, przedstawione powyżej symbole w języku arabskim oznaczają:

- pierwszy symbol: „Bismi” znaczy „Imię”;

- drugi symbol: „IIah”, znaczy „Allach”;

Oba te symbole w połączeniu znaczą "W imię Allacha".

- trzeci symbol to dwa miecze, powszechnie występujące na islamskich flagach czy emblematach.

Powstaje pytanie, czy jest możliwe, że to, co kopiści uważali za greckie litery, było w rzeczywistości sekwencją obcych symboli lub znaków?

Czy istnieje możliwość, że apostoł Jan próbował wiernie odtworzyć, to, co ukazał mu Bóg, a co w rzeczywistości było arabski słowami?


Jeżeli te przypuszczenia są prawdziwe, tłumaczyłoby rozbieżności w różnych manuskryptach. Kopiści stojąc w obliczu owych znaków próbowali je odczytywać zakładając, że są to litery w języku greckim.


Moglibyśmy wysunąć zarzut, że interpretacja znamienia zwierzęcia jako arabskich symboli jest niezgodna z tekstem, gdyż Jan pisze o „liczbie zwierzęcia” oraz sugeruje, że można tą liczbę „obliczyć”.

Walid Shoebat argumentuje, że greckie słowo psephizo przetłumaczone w wersecie 18 jako „obliczyć”, może również oznaczać oszacować, zdecydować, czy zidentyfikować.

Podobnie greckie słowo arithmos przetłumaczone jako „liczba” może również oznaczać mnóstwo, w znaczeniu rzeszy ludzi.


Zakładając to alternatywne znaczenie słów „obliczyć” oraz „liczba” w wersecie 18 zamiast „obliczyć liczbę zwierzęcia” mielibyśmy „zidentyfikować tłum zwierzęcia”, w sensie rzeszy jego wyznawców.

Natomiast słowa: „A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć”, występowałaby w znaczeniu: „a rzesza jego wyznawców może być zidentyfikowana przez ‘W imieniu Allacha oraz dwa miecze (dżihad)’”.Przyjmując to alternatywne podejście do Księgi Objawienia, widzimy, że „liczba zwierzęcia” jest ściśle związana z Islamem, jako głównym wyrazem ducha antychrysta. Jeżeli to podejście jest prawdziwe, Antychryst będzie islamskim kalifem, Mahdim, który podejmie się ostatecznej próby poddania całego świata pod panowanie Islamu."

 

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=5973

Ten artykuł wkleiłem aby pokazać, że w języku greckim, liczba zwierzęcia, może po prostu oznaczać jej wyznawców ich ogromną liczbę. Zobaczmy islam rozprzestrzenił się dzięki Ismelowi. Oto jak Bóg określił Ismaela:

"(11) Nadto rzekł do niej anioł Pański: Oto poczęłaś i urodzisz syna, i nazwiesz go Ismael, bo Pan usłyszał o niedoli twojej.

(12) Będzie to człowiek dziki, ręka jego będzie przeciwko wszystkim, a ręka wszystkich będzie przeciwko niemu, i będzie nastawał na wszystkich pobratymców swoich." Ks. Rodz. 16

 

Otóż definicja zwierzęcia nie dotyczy tylko ssaków, gadow, owadów, ptaków, ryb ale odnosi się także do człowieka dzikiego, ktory nie potrafi podobnie jak zwierzę zapanować nad swoimi emocjami. Otóż Arabowie, potomkowie Isamela, wg słów Boga mają nastawać na wszystkich swoich pobratymców. Kto był pobratymcem Ismalela jak nie inni potomkowie Abrahama (inne narody) a zwłaszcza potomkowie Izaaka, Jakub (rasa biała) i Ezaw (Edomici). Szatan doskonale o tym wiedział, dlatego islam stworzył specjalnie dla Arabów.

Otóż CELEM ISLAMU JEST ZEZWIERZĘCENIE CZŁOWIEKA.

Te strony podają mnóstwo na to przykładów i dowodów:

http://ndie.pl/

https://www.youtube.com/user/gotquran/videos

Pierwszym przykładem człowieka ktory był dziki, zezwierzęcony był Kain pierworodny syn Adama i Ewy:

 

"(1) Adam obcował z żoną swoją Ewą, a ta poczęła i urodziła Kaina. Wtedy rzekła: Wydałam na świat mężczyznę z pomocą Pana.

(2) Potem urodziła jeszcze brata jego Abla. Abel był pasterzem trzód, a Kain uprawiał rolę.

(3) Po niejakim czasie Kain złożył Panu ofiarę z plonów rolnych;

(4) Abel także złożył ofiarę z pierworodnych trzody swojej i z tłuszczu ich. A Pan wejrzał na Abla i na jego ofiarę.

(5) Ale na Kaina i na jego ofiarę nie wejrzał; wtedy Kain rozgniewał się bardzo i zasępiło się jego oblicze.

(6) I rzekł Pan do Kaina: Czemu się gniewasz i czemu zasępiło się twoje oblicze?

(7) Czyż nie zgrzeszyłeś, skoro słusznie o tym wspomniałeś, ale nie słusznie tego nie rozróżniłeś? Bądź spokojny, tobie będzie on uległy, i ty będziesz panował nad nim.

(8) Potem rzekł Kain do brata swego Abla: Wyjdźmy na pole! A gdy byli na polu, rzucił się Kain na brata swego Abla i zabił go."

 

Zobaczcie Kain nie był sposkojny, uległy ale dziki. Bóg celowo, wygnał Ismale i wydziedziczył go z domu Abrahama, gdy ten urągał swemu bratu Izaakowi. Przecież Kain zabił brata swego Abla z powodu zazdrości o względy Boga, zaś Ismael urągał izaakowi także z powodu zazdrości o względy Boga. Gdyby Ismael dalej przebywał w domu ojca swego to zapewne by zamordował Izaaka. Wtedy Abraham by umarł bez potomków (ze zgryzoty za synem), Ismaela zaś zabili by ludzie, gdyż tak głowiło przymierzez z Neom. Bóg celowo tak uczynił nie tylko dla dobra Abrahama i Izaaka, ale dla dobra samego Ismaela.

 

Otóż zobaczcie skoro ewangelie zmieniają życie i postępowaniewielu ludzi i są rozprzestrzeniane przez potomków Jakuba, Izrael, rasę białą. To islam także zmienia, życie i postępowanie wielu ludzi i jest rozprzetrzeniany przez potomków Ismalela, Arabów. Ewangelie uwalniają ludzi z grzechów, chrześcijanie systematycznie stają się wolni, panują nad emocjami. Tak samo islam zmienia ludzi w niewolników grzechui, ludzi dzikich, niepanujących nad emocjami.

A teraz podam przykład:

 

 http://polskaligaobrony.org.pl/sad-zdecydowal-ws-gwiazdy-mma-aslambek-saidov-aresztowany/

 

http://olsztyn.wm.pl/216855,Szok-Arrachionu-odpowiedz-na-zatrzymanie-zawodnikow-MMA.html#axzz3EzzGRMDz

 

http://sport.fakt.pl/sporty-walki/mamed-chalidow-boi-sie-policja-na-tropie-gwiazdora-mma-wideo-,artykuly,492232.html

Zobaczcie komentarze w tej sprawie w goglee, na youtube ludzi. Otóż w Polsce islamiści z Czeczenii, ktorzy dzięki sukcesom sportowym, mieli poparcie mediów zostali aresztowani. Jeden z nich to był Aslambek Saidov, były mistrz KSW. Jego kompan pod fałszywym nazwiskiem ukrywał się ponieważ był poszukiwany za mord przez INTERPOL:

 

 http://sport.wp.pl/kat,1035299,title,Zatrzymany-zawodnik-MMA-byl-poszukiwany-za-morderstwo,wid,16838785,wiadomosc.html?ticaid=1138d0

Aslambek S. jest bliskim kuzynek innego islamisty Mameda Chalidowa, poczytajcie komentarze pod tym filmem:

 

https://www.youtube.com/watch?v=79K42mUtWkA

Otóż wcześniej działalnością gangsterską zajmował się na początku swojej kariery Mamed, a schedę po nim przejął jego kuzyn - jak wspomina o tym urzytkownik 14koniu. Czeczeni, nie dość że są islamistami to słyną z jednej z najbrutalniejszych mafii. Są oni dzicy, mściwi jak kazdy islamista.Zobaczcie, media poprzez wizerunek Mameda i innych jego rodaków trenujących MMA, ocieplały wizerunek islamu w Polsce. Ludzie ci, mieli godziwe warunki życia w Polsce. Ale i tak zajmowali się przestępstwami. A tym się zajmowali, ponieważ wyznawali szatańską naukę islamu.

Otóż, w ewangelii Jana jasno pisze, że:

"(16) Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby  każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.

(17) Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był  przez niego zbawiony.

(18) Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest  osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego.

(19) A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie  bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe.

(20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do  światłości, aby nie ujawniono jego uczynków.

(21) Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na  jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu." Jana 3

http://bibliamesjanska.com/J/3.html

 

Zobaczcie, w tej sprawie Mamed kręci i chroni swego rodaka. Nikt kto zna realia MMA, nie wierzy, że Aslambeka, przez walki w KSW byłoby stać na kilka nowych drogich aut. Za takie walki, których jest do dwóch w roku dostaje się 40 tysięcy złotych, zaś sam zawodnik na przygotowania do walki wydaje więcej. Działalność sportowa była dla tych ludzi przykrywką. Islamiści nienwidzą światła i uczynków światłości a swoje uczynki robią po cichy. Gdy zaś są one ujawnione to zwyczajnie się ich wypieraja.

 

Ten przykład pokazuje, że dopuki człowiek wyznaje islam to jest pod najmocniejszą formą niewoli grzechu. Zobaczcie, jak to mówił Isus, nie ma nic ukrytego co by nie miało zostać wyjawione. Każdy uczynek ciemności będzie prędzej czy później ujawniony.

 

 

 18:55, cyryl27
Link Dodaj komentarz »
środa, 01 października 2014

Proroctwa wypełniają się na naszych oczach. Isus potepił uczonych w piśmie, za to mi.in, że "przecedzają komara a połykają wielbłąda". Owa metoda uczonych w piśmie, polega na skupieniu się na jakimś interesującym szczegule a pominięciu ważnego wydarzenia. Otóż, przypominam artykuły brata Henryka:

 http://www.zbawienie.com/nasienie_weza_2.htm

W tym artykule, opisane jest, jak szatan kontroluje chrześcijaństwo i zwalcza niewiastę rasę białą. Tutaj jest o niewieście, zaginionym Izraelu, rasie białej:

http://www.zbawienie.com/10-pokolen.htm

A tutaj, o tym jak rasa biała w proroctwach Ezechiela będzie w całości bezbronna:

http://www.zbawienie.com/wybawienie-ludu-Bozego.htm

 

Dla czytających mojego bloga, a nie zaznajomionych z artykułami brata Henryka proponuje je przeczytać. Otóż, w moim wcześniejszym artykule:

 

http://cyryl.blox.pl/2014/09/Wspolpraca-Ezawa-i-Ismaela-przeciwko-Izraelowi.html

Opisałem, że potomkowie Ezawa, Edomici (obecnie Edomici, Chazarzy, wyznawcy Talmudu i Kabały, syjoniści którzy kontrolują finanse swiata) oraz Arabowie, islamiści, potomkowie Ismaela ze sobą współpracują. Za ową współpracę odpowiedzialny jest szatan. Ten upadły cherub, zwodzi cały świat za pomoca oszustwa, handlu:

http://cyryl.blox.pl/2014/09/Wystrzegajmy-sie-Smoka-weza-i-jego-rad-cz1.html

http://cyryl.blox.pl/2014/09/Wystrzegajmy-sie-Smoka-weza-i-jego-radcz-2.html

 

Otóż, Isus powiedział, w jakich warunkach przyjdzie on po raz drugi na ziemi, tym razem w chwale O tym pisze:

 

http://bibliamesjanska.com/Mt/24.html

Isus mówi janos, fałszywi prorocy i wojny pomiędzy narodami to ma być początek boleści. Boleści czyli Bulów porodowcych niewiasty:

"(1) I ukazał się wielki znak na niebie: Niewiasta odziana w słońce i księżyc  pod stopami jej, a na głowie jej korona z dwunastu gwiazd;

(2) A była brzemienna, i w bólach porodowych i w męce rodzenia krzyczała.

(3) I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem  głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów;

(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na  ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko  porodzi, pożreć jej dziecię.

(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami  laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu." Ap. 12

Od czasów powstania islamu, który jest: DEKLARACJĄ WOJNY POTOMKÓW ISMAELA PRZECIWKO POTOMKOM IZAAKA I JAKUBA. Chrześcijaństwo, a w szczególności rasa biała, Izraela niewista jest w wstanie ciągłej wojny. Dodatkowo od początków działaności, Edomitów, Chazarów, Izrael jest inflintrownay przez fałszywych proroków. Zobaczcie, dlatego Izreal, rasa biała, stała się bardziej wojownicza - oziębła w miłości. Ta sytuacja ma trwać, dokupi, nie będzie jak za dni Noego. Czyli ziemia zostanie tak napełniona przemocą, że Bóg tak jak Neogo i jego rodzinę oraz zwierzeta, bedzie musiał tym razem nie na Arce ale na orlich skrzydłach uratować Izrael. Sytuację tą omówiłem z bratem Henrykiem na tej stronie:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/moj-pierwszy-blog-i-pierwszy-wpis,2763-45.html

Zobaczcie, ziemia powoli zmienia się w Wielki Kalifat. Czyżby termin, że przed potopem cała ziemia zotała napełniona przemocą, nie oznacza,  poprotu, że islam przed potopem obął w posiadanie całej ziemi. Przecież, islam napełnia stopniowo systematycznie całą ziemię przemocą. Zaś islamiści wierzą, że gigantów stworzył Allah (czyli tak naprawdę diabeł, wąż). Podobnie Edomici, Chazarzy, masoneria, czcą falussa, czyli pochodzenie od upadłych aniołów. Symbole w masonerii tak naprawdę mówią o tym, że istoty niebiańskie zapłodniły ziemskie kobiety. Ewalucja to w zasadzie, chołd złorzony upadłym aniołom i jego potomstwu. Czyli powoli ziemia staj się jak za czasow Noego.

 

 

 U Ezechiela pisze, że rasa biała, Izrazel, ma być całkowicie bezbronne. Oto fakty:

1. Państwa UE są tak naprawdę pozbawiane armii. Promowane sa zboczenia, amieszana ilość żółnierzy, Niemcy njapotężniejszy kraj UE ma niewiele więcej żołnierzy niż Polska.

2. USA, jego armia, jest stale osłabiana. Obama wprowdzaił do armii - homoseksualizm, ponadto sfeminizował armie. Za kadencji Obamy, kobiety masowo sa powoływane jako żołnierze frontowi. Dodatkowo armia USA, coraz więcej ma czarnych i latynosów a coraz mniej białych. Nie oszukujmy się, rasa biała, jest najbardziej bitna. To Brytyjczycy, ocalili Hindusów przed eksterminacją która im groziła z rąk islmistów. A Polacy (zapewne pokolenie Judy), zatrzymali ekspansje najpotęzniejszego państwa islamu, Imperium Osmańskiego. Dodatkowo trwają plany pozbawienia Amerykanów prawa do posiadania broni.

3. Rosja, posiadająca najpotęzniejsza armie. Ale ona się islamizuje:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rosyjskiej-armii-pilnie-brakuje-rekruta-Bedzie-pierwszy-od-ponad-20-lat-pobor-w-Czeczenii,wid,16925599,wiadomosc.html?ticaid=1138b9

 Za niedługo, ekspansja islamu może czekać z terenu Rosji. Putin to tak naprawdę, kolejny islamista. Kolejny pachołek Szatana.

4. Polska przez Polski rzad, jest jawnie rozbarjana:

http://niewygodne.info.pl/artykul4/01651-Polska-armia-zniknie--Do-zwolnienia-34,6tys-zolnierzy.htm

 Żydzi rzadzący Polską, pozbawiają Polaków armii, a jednocześnie pchają nas do kolalicji walki z ISIS.

 

Otóż Szatan, dał celowo władzę nad całą ziemią Wielkiej Nierządnicy. Otóż, Watykan utrzymuje w Izraelu bałwochwalstwo, co nie pozwala Bogu stawiać jawnie w obronie swego ludu. A szatan tworzy pułapkę dla niewiasty, chłopca - ktorego ma urodzić i reszty potomstwa. Otóż im dłużej działa Wielka Nierządnica, to tym dłużej szatan może, tworzyć swoją pułapkę na niewiastę. Prorctwo Ezechiela zapewne mówi, o tym, że Izrael będzie całkowicie pozbwiony armi. Co zrobi Bóg w tej sytuacji:

"(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą  wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w  ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by  działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią  się wyroki Boże." Ap. 17

 

Zniszczy przy pomocy Zwierzecia, Wielką Nierządnicę, aby od tej pory, Bóg i Syn mogli chronić z pełną mocą Izrael i chrześcijaństwo. W tej chwili odbywa się zapewne Sąd nad Nierządnicą:

http://wordwatcher.net/?p=114

http://wordwatcher.net/?p=110

 http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/dzieja-sie-bardzo-dziwne-rzeczy-w-watykanie,1239-540.html

 Zobaczcie, szatan szykuje pułapkę na nas, a Bóg w zasadzie powiedział szatanowi, że zrobi pułapkę na niego.

 

Drodzy bracia i siostry, dbajmy o miłość aby ona w nas nie oziębła. Bóg wystawia nas na próby, aby nas wzmocnić. Wzrastajmy w miłości, gdyż wtedy wzrstamy w Ojcu i jego doskonałości. Pisał o tym Apostał Jan.

 

 

 

 

 

 

18:30, cyryl27
Link Komentarze (2) »
czwartek, 25 września 2014

Cały konflikt Izraelsko - Palestyński moim zdaniem to zasłona dymna dla współpracy pomiedzy syjonistami a islamistami. Współpraca syjonistów i islamistów, ma na celu zwalczanie białej rasy, czyli Izraela i jej potomstwa czyli chrześcijaństwa. Zobaczcie, oto dowód w jaki sposób Islamiści przez cały czas walczą z Izraelem:

https://www.youtube.com/watch?v=YvuZirTv7c4&list=UU_V3kyPW6M7C5M7UmhGMKcA

 

 Zobaczcie jak wypełniają się proroctwa. Otóż Islamiści stoczyli w okresie średniowiecza tylko z rasą białą ponad 548 bitew. Tymczasem krucjaty, to tak naprawde niewielki odsetek bitew. Jaki tego był skutek. O ile potomkowie Ismaela podbijali Hindusów, Murzynów, Beduinów, Persów, Egipcjan. To Izrael odparł ich ataki, a nawet przeniósł wojnę w głąb ich terenu czyli w okolice Judei. Muzułmanie nie lubią krzyżowców nie dlatego że ich zaatakowali, ale ze ich upokorzyli. Pogrążona w ciemnocie średniowiecza Europa, wysłała na głębokie zaplecze wroga wojska które odbiły spory kawałek terytorium islamistów. Od czasów bitwy pod Wiedniem islamiści nie mogli już robić co chcieli z potomstwem niewiasty - chrześcijaństwem.

Zobaczcie, jak podstępny jest szatan. Otóż celowo dał on swoje nauki - islam, Arabom potomkom Izmaela. Otóż Bóg obiecał - na skutek wstawiennictwa jego ojca Abrahama, Ismaelowi, że uczyni go narodem wielkim. Jednak Bóg powiedział, że potomkowie Ismaela będą dzicy i będą walczyli ze wszystkimi nacjami. Szatan, stworzył islam specjalnie pod Arabów, znając ich charakter, wiedząć, że Bóg dotrzymuje obietnicy, dał swoje nauki pod podatny grunt. Logiczne jest, że ludzie dzicy, którzy sa liczni, wprowadzą cały świat w stan nieustającej długoletniej wojny. Od powstania islamu, islamiści, są w nieustającej wojny nie tylko z niemuzułamami, ale także z innymi islamistami. W islamskiej rodzinie, produkuje się żołnierzy dźihadu. Isus powiedział: "Jak chcesz aby tobie czyniono tak ty czyń innym". Jeśli islam z każdego islamisty (nawet w pieluchach) czyni żołnierza, to czy powinniśmy się dziwić okrucieństwu jakie inne narody stosują wobec islamistów??? Otóż islam, sprawia, że wśród muzułmanów nie może być ofiar cywililnych. Wszyscy muzułmanie są żołnierzami. Dlatego napisałem:

 http://cyryl.blox.pl/2014/07/Konflikt-Palestynsko-zydowski-moje-zdanie.html

Rasa biała jak inne nieislamskie nacja sa w ciągłej wojnie z islamem. Muzłmanie odchodzacy na chrzescijaństwo (chrześcijanie), sa traktowani jako dezerterzy i jako pierwsi w kolejności powinni zostać wd islamu zamordowani. A islam jest taki skuteczny, ponieważ szataan zaszczepił go na nacji pobłogosłwionej przez Boga, a jednocześniej podatnej na okrucieństwo, przemoc i bezprawie. Zobaczcie Katar, najbardziej bogate państwo islamskie, a nim Arabowie pokazują jak są niesprawiedliwi. Na porządku dziennym jest tam praca niewolnicza, niewypłacanie zagranicznym pracownikom wypłat i zatrzymywanie im pasportów aby nie mogli oni wyjechać. Są to często hindusi, ale bywają także piłkarze.

 

Inną nacją walczącą z Izraelem jest potomstwo Ezawa, Edomici. Wyznają oni Talmud, kabałę pod nazwą judaizmu, Isus określa ich:"Synagogą szatana". Oto co oni mówią o Izrealu, Słowianach:

 "Słowian i Rosjan można zniszczyć, ale nigdy nie można ich podbić."

 

 http://marucha.wordpress.com/2012/08/14/na-krawedzi-grobu-syjonizm-plany-i-metody-cz-1/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lider-chabadu-mesjasz-menahem-mendel-schneerson-planach-zniszczenia-ukrainy-rosji-wznowienie-2014-08

 

Jako potomkowie Ezawa, są także nacją pobłogosłwioną przez Boga, gdyż są potomkami Izaaka. Czyli, np. podbijają grody swoich wrogów. Jednak Bóg, stwierdził, że będą oni sługami brata swego Jakuba, Izraela. Dlatego Edomici nigdy nie mogą władać światem dopuki będzie istniał Izrael.

 

Dlatego Edomici chcą zniszczyć nie tylko słowian ale całą rasę białą. Wykorzystując do tego potomków Ismaela. Otóż Edmoci wiedzą, że Arabowie są za głupi aby rzadzić. Za to głupców można wykorzystać. Edomici mają świadomość, że Izrael chroni sam Bóg. I, ze walka z Izraelem oznacza otwartą wojnę przeciwko Bogu. Owszem Bóg Izrael karze, za jego winy, ale każdą nacje która otwarcie chce zniszczyć ały Izrael Bóg niszczy.

Edomici poprzez sytetm finansowy, masowy napływ islamistów i ich ochronę na terenach Izraela - multikulturalizm, poprawność polityczną, osłabiają i wyniszczają Izrael podstępnie. Ale brudną robotę zostawić chcą islamistom. Zobaczcie oto w jaki sposób państwo Izrael zwalcza islamistów:

http://xportal.pl/?p=16307

Izrael wspiera islamistów walczących w Syrii.

http://xportal.pl/?p=16307

Izrael tworzy Hamas.

http://radtrap.wordpress.com/2014/08/29/isis-to-narzedzie-cia-i-saudyjczykow/

Syjoniści uzbajają ISIS

http://radtrap.wordpress.com/2014/07/20/sufizm-i-kabala/

Przez wieki syjoniści, po prostu tworzyli nurty islamu. I nawet w Koranie jest cytat z Talmudu.

 

Jaki jest logiczny sens wspierania i uzbajania swoich wrogów, a tak to czyni Izrael??? Otóż powód jest prosty. Syjoniści i islamiści wcale ze sobą nie są w konflikcie ale współpracują. Zarówno w Talmudzie i Kabale jest nawołanie do tego aby ich wyznwcy zwalczali Isusa Chrytusa i jego uczniów.

 

Zobaczcie jak konflikt Izraelsko - Palestyński jest relacjonowany przez szatańskie mass - media. Zobaczcie, obydwie strony islamiści i syjoniści, mają po swojej stronie część mass mediów. I informują zwykłych ludzi, o okrucieństwach jakie obydwie strony względem siebie dokonują. Jednak w Izrelu każdy obywatel jest powołany pod broń, i tak samo w islamie każdy wyznawca to żołnierz. A zatem w tym konflikcie nie może być ofiar cywilnych. Owszem, cierpią osoby niewinne dzieci, kobiety starcy ludzie prości. Ale w gruncie rzeczy są oni ofiarami nauk islamu i judaizmu.

Zobaczcie Hamas ma na celu zniszczenie Izraela (a przecież stworzył go Izrael). A Izrael ma to samo na celu względem Paletyńczyków. Jednak elity obydwu stron ze sobą współpracują. Logiczne jest, że wszystkie realne działanie zaróno judaistów jak i islmistów są skierowane na walkę z chrześcijaństwem.

Zarówno syjoniści, jak i islamiści są to po prostu wyznawcy Bestii. Są oni tak samo oszukiwani przez szatana (który zwodzi cały świat), gdyż myślą, że walczą tylko z ludźmi, chrześcijanami. A tak naprawdę, szatan ich szykuje na wojnę przeciwko powracającemu Isusowi Chrytusowi.

Dlatego wielu prostych ludzi odchodzi od islamu, ponieważ wyczuwa co się tak naprawdę święci.

 

 

 

 

 

 

 

 

10:40, cyryl27
Link Komentarze (3) »
wtorek, 23 września 2014

Sprawa podatków to moim zdaniem sprawa obecnie drażliwa. Obecnie są one wysokie i marnowane w ogromnym stopniu. Przeciętny Polak płaci 80% swoich dochodów, jest to ogromna pula pieniedzy.

Piotr w swoim artykule podał, jak Biblia określa wysokość podatków:

http://detektywprawdy.pl/2014/09/10/dziesiecina-czy-nalezy-ja-nadal-oddawac/

Biblia wspomina o 10% swoich dochodów oddawanych dla Boga. Owe 10% szło na utrzymaniu Aparatu Sprawiedliwości i kapłanów - czyli Lewitów, oraz dworu króla i jego zawodowej armii. Jednakże, królowie Izraela, mieli zawsze tendencje do podwyższania podatków. Zapewne Salomon, podwyższył podatki, na budowę świątyni Bożej. Ale Salomon podwyższył te podatki, gdy wybudowana została świątynia, to owe podatki szły zapewne na nałożnice. Oto jak to opisuje 2 księga kronik:

"(1) Rechabeam udał się do Sychem, gdyż do Sychem przybył cały Izrael, aby go  obwołać królem.

(2) Gdy usłyszał o tym Jeroboam, syn Nebata, który przebywał w Egipcie, dokąd  uciekł przed królem Salomonem, powrócił Jeroboam z Egiptu.

(3) Posłano bowiem po niego i wezwano go. Gdy przyszedł Jeroboam i cały  Izrael, wówczas powiedzieli do Rechabeama tak:

(4) Twój ojciec nałożył na nas twarde jarzmo, teraz więc ty uczyń lżejszą  twardą pańszczyznę twojego ojca, ciężkie jego jarzmo, jakie na nas nałożył, a  będziemy ci służyli.

(5) A on rzekł do nich: Przyjdźcie do mnie ponownie za trzy dni. I lud  odszedł.

(6) Wtedy król Rechabeam zasięgnął rady starszych, którzy stawali przed  Salomonem, jego ojcem, gdy jeszcze żył, pytając ich: Jak radzicie mi  odpowiedzieć temu ludowi?

(7) Oni odpowiedzieli mu tak: Jeżeli będziesz dobry dla tego ludu i okażesz  im życzliwość, i przemówisz do nich słowami łaskawymi, będą twoimi sługami po  wszystkie dni.

(8) Lecz on odrzucił radę starszych, której mu udzielili, a zasięgnął rady  młodzieńców, którzy razem z nim wyrośli, a obecnie byli w jego orszaku.

(9) I zapytał ich: Jak wy radzicie mi odpowiedzieć temu ludowi, który mnie  prosił: Uczyń nam lżejszym jarzmo, jakie nałożył na nas twój ojciec.

(10) I rzekli do niego młodzieńcy, którzy razem z nim wyrośli: Powiedz tak  temu ludowi, który rzekł do ciebie: Ojciec twój uczynił ciężkim jarzmo nasze,  lecz ty uczyń nam je lżejszym. Tak powiedz do nich: Mój mały palec jest grubszy  niż biodra mojego ojca.

(11) Otóż jeżeli mój ojciec nałożył na was ciężkie jarzmo, to ja jeszcze  dołożę do waszego jarzma; mój ojciec chłostał was biczami, a ja chłostać was  będę kańczugami.

(12) A gdy Jeroboam i cały lud przyszedł do Rechabeama trzeciego dnia, jak  król polecił w słowach: Powróćcie do mnie trzeciego dnia,

(13) Król odezwał się do nich twardo. Król Rechabeam odrzucił radę starszych

(14) I przemówił do nich według rady młodzieńców tak: Mój ojciec uczynił  ciężkim wasze jarzmo, lecz ja dołożę jeszcze do waszego jarzma; mój ojciec  chłostał was biczami, a ja chłostać was będę kańczugami.

(15) I nie wysłuchał król ludu, gdyż takie było zrządzenie Boże, aby Pan mógł  utrzymać w mocy swoje słowo, które wyrzekł przez Achiasza z Sylo do Jeroboama,  syna Nebata.

(16) Ponieważ król ich nie wysłuchał, cały Izrael dał taką odpowiedź królowi:  Co nas obchodzi Dawid? Nie mamy dziedzictwa z synem Isajego. Każdy do swoich  namiotów, Izraelu! Teraz troskaj się ty o swój dom, Dawidzie! I rozszedł się  cały Izrael do swoich namiotów,

(17) Tak iż Rechabeam królował tylko nad synami izraelskimi, którzy mieszkali  w miastach judzkich.

(18) Gdy zaś król Rechabeam wyprawił Hadorama, który miał nadzór nad robotami  pańszczyźnianymi, synowie izraelscy ukamienowali go na śmierć. Król Rechabeam  wsiadł spiesznie na swój wóz i uciekł do Jeruzalemu.

(19) Tak odpadł Izrael od rodu Dawidowego aż po dziś dzień." 2 Ks. Kronik. rozdz. 10

Podobnie sprawę opisuje 1 Księga Królewska rozdz. 12.

Zobaczcie, ile Biblia nam może powiedzieć. Otóż Król radził się ludzi Starszych i młodzieńców. I racje mieli ludzie starsi a nie młodsi. A obecnie czym jest demokracja jak nie dawanie władzy ludziom młodym???? Czym obecnie, jest ideologia prawa dziecka, nauki aby młodzi szli do polityki jak nie dawanie władzy młodzieńcom??? Zobaczcie mamy obecnie wysokie podatki i wysoki udział w decyzjach politycznych państw.

 

Zobaczcie też inną sprawę. Już za Salomona podatki były za wysokie i ludność się buntowała. Oczywiście jak owe podatki szły na świątynie to Izrael to rozumiała. Ale jak światynia została wybudowana to podatki nie obniżały się. Oczywiście Salomon, owe podatki dawał na nałożnice i bałwohwalstwo. I dlatego Izrael został podzielony. Bóg wiedział, że Izrael widzi na co idą jego podatki. Otóż podatki szły na Stolicę i dwór królewski. Aby można było utrzymać jendność Izraela to trzeba było obniżyć podatki. Jednak król Rechabeam, zrobił coś głupszego, podwyższył podatki. I w ten sposób odeszło od jego panstwa 10 pokoleń Izraela. Zobaczcie Rechabeam, zamiast podwyżki dochodów stracił większość część dochodów państwa, ludności i terenu.

Otóż Bóg który jest mądrością, kiedy był królem nad Izraelem: NIGDY NIE PODWYŻSZAŁ PODATKÓW. Bóg, bowiem najlepiej gospodarował dochodami państwa. Sedziowe, nad Izraelem nie mieli prawa podwyższać podatków. Prawo do podwyższania podatków ma tylko król. I dopuki Bóg był królem, dopuki Izraelici żyli w państwie o najniższych podatkach. Jednak Izraelitom zachciało się króla. I Bóg, spełnił ich proźbę ale ostrzegł Izraelitów, że od tej pory, podatki będą szły w górę:

"(1) A gdy się Samuel zestarzał, ustanowił swoich synów sędziami nad Izraelem.

(2) Starszemu jego synowi było na imię Joel, młodszemu zaś Abiasz. Byli oni sędziami w Beer-Szebie.

(3) Lecz jego synowie nie chodzili jego drogami, gonili raczej za zyskiem, brali datki i naginali prawo.

(4) Zebrali się tedy wszyscy starsi izraelscy, przyszli do Samuela do Ramy

(5) I rzekli do niego: Oto zestarzałeś się, a twoi synowie nie chodzą twoimi drogami, ustanów więc nad nami króla, aby nas sądził, jak to jest u wszystkich ludów.

(6) Ale Samuelowi nie podobało się to, że mówili: Daj nam króla, aby nas sądził. I modlił się Samuel do Pana.

(7) A Pan rzekł do Samuela: Wysłuchaj głosu ludu we wszystkim, co mówią do ciebie, gdyż nie tobą wzgardzili, lecz mną wzgardzili, bym nie był królem nad nimi.

(8) Zgodnie ze swoimi postępkami, jak postępowali ze mną od dnia, gdy wyprowadziłem ich z Egiptu, aż do dnia dzisiejszego, porzucając mnie, aby służyć innym bogom, tak postępują oni także z tobą.

(9) Otóż teraz usłuchaj ich głosu. Ostrzeż ich jednak uroczyście i podaj im do wiadomości uprawnienie króla, który będzie nad nimi królował.

(10) I powiedział Samuel wszystkie te słowa Pana ludowi, który domagał się od niego króla.

(11) Rzekł więc: Takie będzie uprawnienie króla, który będzie nad wami królował: Będzie zabierał waszych synów i sadzał ich na swoich wozach i rumakach, aby biegali przed jego wozem,

(12) Aby byli mu dowódcami nad tysiącami i dowódcami nad pięćdziesiątkami, aby uprawiali jego rolę, sprzątali jego żniwo, sporządzali oręż i przybory do jego wozów wojennych.

(13) Będzie zabierał wasze córki, aby sporządzały wonne maści, aby gotowały i piekły.

(14) Najlepsze wasze pola i winnice, i gaje oliwne zabierze i da swoim sługom.

(15) Z waszych plonów i winnic będzie pobierał dziesięcinę i dawał z niej swoim dworzanom i sługom.

(16) Najlepsze wasze sługi i służebnice, i najlepsze wasze bydło, i osły zabierze i zatrudni w swojej gospodarce,

(17) Na wasze trzody nałoży dziesięcinę, a wy będziecie mu za sługi.

(18) A jeśli kiedyś będziecie narzekali z powodu króla, którego sobie obraliście, Pan wam wtedy nie odpowie.

(19) Lud jednakże nie chciał słuchać głosu Samuela, lecz odpowiedział: Nie tak, ale niech król będzie nad nami!" 1 ks. Samuela 8

Zobaczcie Bóg mówi o podwyższe podatków. Pieniądz, to bowiem towary jakie naród wytwarza, czy usługi jakie on może świadczyć. Pieniądź, to nie jest papier, stan konta na komputerze, czy nawet złoto - to wszystko to jedynie informacja o wartości jednego towaru i usługi względem drugiego towaru i usługi. Więcej o tym:

https://www.youtube.com/user/podziemnaTV/videos

Król, czyli Administracja, urzędnicy nie wytwarzają pieniedzy, czyli towarów i usług ale je zabierają. Im większy dwór, czyli większa ilość urzędników, to tym podatki będą wyższe, czyli państwo więcej będzie zabierało narodowi. Jedyne usługi które król daje narodowi to:

1. Władza sądownicza. Czyli Sądy, Policja.

2. Armia, która broni naród przed agresorem.

Gdy Bóg królował nad Izraelem to wydatki na armie nie były potrzebne. Ponieważ, Bóg napełniał pospolite ruszenie Izraelitów duchem walki i tak, że pokonywali każdego wroga.

 

Obecnie, Polska i inne państwa zaginionego Izraela - rasy białej, są gnębione najwyższymi podatkami na świecie. Owe podatki idą, na utrzymywanie państw islamskich. Nie oszukujmy się, taki Egipt musi importować 50% żywności do swojego państwa, a mieszka tam ponad 100 milionów ludzi. Dodatkowo owi ludzi to w wiekszości islamiści, którym islam nakazuje posiadanie co najmniej 5 dzieci. Gdyby nie podatki z państw białej rasy, to wyż demograficzny islamu nigdy by nie zaistniał. Państwa islamskie nigdy w historii, nie były wstanie utrzymać się same. Dlatego islamiści w ciągu całej swojej historii atakowali inne narody w celu ich łupienia. Dlaczego chrześcijaństwo utrzymało się tak długo na terenach islamu??? Ponieważ ktoś musiał utrzymywać islamistów. A i tak Afryka Północna w czasach chrześcijańskich była pasem 200 km zieleni i  pół uprawnych, od Morza Śródziemnego do Pustyni Sahary. Gdy do włądzy doszli islamiści to obecnie w Afryce Północnej ów pas zieleni to 2 km. Natomiast liczba ludności w Afryce Północnej, systematycznie rośnie. Dodajmy ludności islamskiej. Za czasów Andrzeja Leppera, przypominam sobie, jak minister Maroka zachęcał polskich rolników do uprawy rolnej w Marodku, gdzie już uprawiali rolę rolnicy z Francji, Hiszpani. Skoro zatem liczba ludności się zwiększa, a obszar rolny się kurczy, to logiczne jest, że ktoś tych ludzi musi wykarmić. Nie trzeba być geniuszem gdzie idą nasze podatki. Muszą one iść na utrzymanie islamistów. Tylko, że jest to utrzymane w tajemnicy. Dlaczego??? Ponieważ, wtedy islam w Afryce Północnej by upadł.

 http://wpolityce.pl/polityka/152753-co-roku-w-afryce-ok-6-mln-muzulmanow-przechodzi-na-chrzescijanstwo-radykalny-islam-moze-unieszkodliwic-wylacznie-religia-monoteistyczna

 http://www.orthodoxytoday.org/articles6/AlJazeerahAfrica.php

Zobaczcie, systematycznie koncentruje się wszelkie przemsył w rękach wielkiech korporacji. Aby móc kontrolować przepływ dóbr i usług. A nam, szatańskie rzady "łaskawie" pozwalają dysponować 15% naszych dochodów. Oczywiście, owe 15% naszych dochodów, jakie nam pozostaje to nie jest nic pewnego, ponieważ w Polsce myśli się jak można podnieś te podatki.

Oto co Isus rzekł o podatkach:

"(14) Przyszli więc i rzekli do niego: Nauczycielu, wiemy, że jesteś szczery i  na nikim ci nie zależy; nie oglądasz się bowiem na żadnego człowieka, ale po  prawdzie nauczasz drogi Bożej; czy wolno płacić podatek cesarzowi, czy nie? Mamy  płacić czy nie płacić?

(15) A On przejrzawszy obłudę ich, rzekł do nich: Czemuż mnie kusicie?  Przynieście mi denar, abym go obejrzał.

(16) Tedy mu przynieśli. A On rzekł do nich: Czyj to wizerunek i napis? A oni  mu odpowiedzieli: Cesarski.

(17) Wtedy Isus powiedział im: Oddawajcie, co jest cesarskiego, cesarzowi, a  co jest Bożego, Bogu. I podziwiali go," Mar. 12

 Zobaczcie. Isus co powiedział w istocie??? Aby oddać szatanowi to co jego czyli bezwartościowe papierki z jego wizerunkiem. Zobaczcie, gdyby mieszkańcy Judei mieli olej w głowie, to oddali by wszystkie monety cezarowi, i handlowali bezpośrednio towar za towar. Podobnie dziś, narody równie dobrze nie muszą godzić się na to aby o wartości wytwarzanych przez nie towarów i usług decydował :dolar, Euro, Złoty czy nawet złoto. Ale narody godzą się na to ponieważ, sa podzielone i zdemoralizowane. Aby wymieniac bezpośrednio między sobą towary lub usługi, lub posiadać jakiś inny środek płatniczy, to potrzebne jest społeczne zaufanie. A społeczne zaufanie, budowane jest na wysokim poziomie moralności danej społeczności. A Wysoki poziom moralny, można osiągnąć słuchająć i wypełniająć słowa Isusa Chrytusa.

Zobaczcie podwyżki podatków, zawsze wynikają z upadku moralnego króla i jego dworu a potem narodu. Bóg, który był królem nad Izraelem nigdy nie podwyższał podatków. W Królestwi Bożym, nigdy nie będzie podwyżki podatków. Dlatego módłmy sie o jak najszybsze ustanowienie Królestwa Bożego na Ziemi.

08:53, cyryl27
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 22 września 2014

Wreszcie oto proroctwo odnoszace się do potomstwa Niewiasty i węża:

"(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę." Ks. Rodz. 3

 

"(1) I ukazał się wielki znak na niebie: Niewiasta odziana w słońce i księżyc  pod stopami jej, a na głowie jej korona z dwunastu gwiazd;

(2) A była brzemienna, i w bólach porodowych i w męce rodzenia krzyczała.

(3) I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem  głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów;

(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na  ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko  porodzi, pożreć jej dziecię.

(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami  laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.

(6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez  Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni." Ap. 12

Otóż potomstwo Niewiasty, Izraela, chrześcijanie, zawsze byli w stanie nieustającej wojny pomiędzy sobą. Zauważcie, islamiści zawsze byli pod butem narodów chrześcijańskich, nigdy nie pokonali rasy białej, Izraela, potomków Jakuba. Zawsze kąsali rasę białę, i dzięki pomocy smoka zwiększali swoją liczbę. Isus Chrytus, syn niewiasty, dzięki ewangelii, czyli prawdzie, zmiażdzył głowę wężowi:

"(3) A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego  była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem." Ap. 13

 

Czy chodzi o ową ósmą głowę, czyli głowie węża: islamowi. Zobaczcie owa głowa Islam została praktycznie wygojona. Liczba wyznawców islamu zbliża się do jednej trzeciej.

 Zobaczcie, to dzięki ewangelizacji, wąż zaczął tracić swoje potomstwo:

http://wpolityce.pl/polityka/152753-co-roku-w-afryce-ok-6-mln-muzulmanow-przechodzi-na-chrzescijanstwo-radykalny-islam-moze-unieszkodliwic-wylacznie-religia-monoteistyczna

 

Czym była t.z.w. "arabska wiona ludów" jak nie próbą powtrzymania skótków ewangelizacji. Zobaczcie z każdym muzułmaninem który przyjmuje Chrytusa moc smoka, węża słabnie.

Obecnie skutek owej rewolucji to ustanowienie kalifatu. Czyli państwa które ma na celu zwlaczanie chrześcijaństwa, potomstwa niewiasty.

Pamiętajmy, Bestia bedzie ządziła na czele koalicji 10 króli. Czyli Kalifat nie musi objąć swoim obszarem całej ziemi, wystarczą, że jego cele czyli zwalczanie chrześcijaństwa, i przymusową islamizacje będą wykonywało 10 króli.

 

Zobaczcie, tylko islamiści są tak durni i głupi, że będą walczyć nawet z Bogiem pomimo pokazania im cudów przez Boga i jego dwóch świadków. Zobaczcie, te wersety:

"(12) Jedno "biada minęło; oto nadchodzą jeszcze po tamtym dwa następne  "biada".

(13) I zatrąbił szósty anioł; i usłyszałem z czterech rogów złotego ołtarza  stojącego przed Bogiem jakiś głos,

(14) Mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: Uwolnij czterech aniołów,  którzy są spętani nad wielką rzeką Eufratem.

(15) I zostali uwolnieni czterej aniołowie, którzy byli przygotowani na  godzinę i na dzień, i na miesiąc, i na rok, aby wytracić trzecią część ludzi.

(16) A liczba wojsk konnych wynosiła dwie miriady miriad; taką ich liczbę  usłyszałem.

(17) A takimi widziałem w widzeniu te konie i tych, którzy na nich siedzieli:  mieli pancerze czerwone jak ogień, granatowe jak hiacynt, żółte jak siarka; a  łby końskie były jak łby lwów, a z pysków ich wychodziły ogień i dym, i siarka.

(18) Od tych trzech plag, to jest od ognia i od dymu, i od siarki,  wychodzących z ich pysków, wyginęła trzecia część ludzi.

(19) Albowiem moc tych koni mieści się w ich pyskach i w ich ogonach; ogony  ich bowiem są podobne do wężów mających głowy, którymi wyrządzają szkodę.

(20) Pozostali ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od  uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom Oraz bałwanom złotym i  srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani  słyszeć, ani chodzić,

(21) I nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów, ani od  wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich." Ap. 12

 

Zobaczcie, rzeka Eufrat to tereny Islamu. Liczba ludności islamu zbliża się do jednej trzeciej. Czyli wynika z tego, że owa jedna trzecia ludzi która zginie, to mogą być wyznawcy islamu. Nie wszyscy, ale ten dowód sprawi, że wszyscy mieszkańcy ziemi zobaczą, że Zwierze nie może zapewnić im ochrony przed Bogiem i jego gniewem. Ale pomimo tego wielu z tych mieszkańców nie odwórci się od swoich czynów, czyli nie odrzuci islamu.

 

Zobaczcie, inny Aspekt. Otóż, islam rozprzetrzeniają potomkowie Ismaela, czyli Arabowie. Otóz, z woli Boga, Arabowie mają przeciwko sobie inne narody, nawet narody wyznające islam (Persowie, Turcy, Kurdowie). Kto zatem chroni Arabów, przez skutkami ich dzikości jak nie wąż, szatan, smok.

Przecież, ów Kalift, dawno by zniknął, gdyby USA i Obama, nie dostarczali po cichu broni islamistom. Zobaczcie, koalicje przezciwko ISIS, Iran, Syria, Kurdowie, Turkmeni, Turcja, czyli większość sąsiadów Kalifatu. Plan Obamy, to pod przykrywką walki z ISIS, dalsze zwalczanie Syrii Assada. Dlatego jak pisał Henryk, ponad 90% armii jest przeciwko Obamie. Dlaczego Obama nie chce wysłać amerykańskich żołnierzy??? Ponieważ oni, wysłani do walki z ISIS za szybko by ją zniszczyli. Generałowie po prostu zajeli by się zwalczaniem ISIS, zaś Obamy i jego rozkazów by się nikt nie słuchał. Obama ma tego świadomość, dlatego nie chce wysyłać armii.

Zobaczcie, wąż, jako najbardziej chytre ze zwierząt, zwodzi cały szatański świat. Masonom obiecuje władze, Watykanowi, Iluminatom, Rosji, Chinom. A tak naprawdę, najbardziej korzysta na tym islam. A po czym to poznać?? Po owocach.

Oto jak Bóg błogosławił Noemu i posłusznej mu ludzkości:

 "(1) I pobłogosławił Bóg Noego i synów jego, i powiedział do nich: Rozradzajcie się i rozmnażajcie, i napełniajcie ziemię czyniąc ją sobie poddaną." Ks. Rodz. 9

A zatem, wyż demograficzny jest wyrazem tego kto tak naprawdę rządzi ziemią. Otóż obecnie, zwiększa się władza szatana na ziemi, gdyż liczba wyznawców islamu się zwiększa, przez wyż, zaś w narodach chrześcijańskich panuje niż.

Otóż, smok utracił sporo władzy nad ziemią w momencie zmarywchwstania Isusa. Oto co pisał Jan:

"(4) Jan do siedmiu zborów, które są w Azji: Łaska wam i pokój od tego, który  jest i który był, i który ma przyjść, i od siedmiu duchów, które są przed jego  tronem,

(5) I od Isusa Chrystusa, który jest świadkiem wiernym, pierworodnym z  umarłych i władcą nad królami ziemskimi. Jemu, który miłuje nas i który wyzwolił  nas z grzechów naszych przez krew swoją,

(6) I uczynił nas rodem królewskim, kapłanami Boga i Ojca swojego, niech  będzie chwała i moc na wieki wieków. Niech tak się stanie." Ap. 1

 

Zobaczcie, od tej pory Isus zaczął poprzez króli ziemskich, władców chrześcijańskich panować, poprzez głoszenie narodom swojego słowa i ochronę jaka owi królowie zapewniali chrześcijanom. Dopiero gdy nad ziemią władze obejmie Bestia na czele 10 posłusznych jej króli, to wtedy smok na chwilę odzyska utraconą władzę nad ziemią, ale na krótką chwilę. Cała historia po zmartwywstaniu to historia odzyskiwania władzy przez smoka nad ziemią.

 

Logiczne, jest że skoro Isus jest obrazem Ojca:

"(30) Ja i Ojciec jedno jesteśmy" Jan 10

"(7) Gdybyście byli mnie poznali i Ojca mego byście znali; odtąd go znacie i  widzieliście go.

(8) Rzekł mu Filip: Panie, pokaż nam Ojca, a wystarczy nam.

(9) Odpowiedział mu Isus: Tak długo jestem z wami i nie poznałeś mnie,  Filipie? Kto mnie widział, widział Ojca; jak możesz mówić: Pokaż nam Ojca?

(10) Czy nie wierzysz, że jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie? Słowa, które do  was mówię, nie od siebie mówię, ale Ojciec, który jest we mnie, wykonuje dzieła  swoje.

(11) Wierzcie mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie; a jeśliby tak nie  było, to dla samych uczynków wierzcie." Jan 14

A zatem, ów ósmy król, władca zwierzęcia, musi być obrazem szatana, musi być węzem.

 

Pamiętajmy, wąż stara się odwracać uwagę od rzeczy prostych oczywistych, zaś Bóg objawia prawdę prostaczkom:

 

"(25) W tym czasie odezwał się Isus i rzekł: Wysławiam cię, Ojcze, Panie  nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je  prostaczkom.

(26) Zaprawdę, Ojcze, bo tak się tobie upodobało." Mat 11

 

Zobaczcie, ewangelie mają na celu aby ludzie stali się dziećmi Boga, i aby by przestali być dziećmi diabła. A co jest celem węża i jego Bestii jak nie to aby ludzie zaczeli być dziećmi diabła. Owe cele realizuje islam.

11:08, cyryl27
Link Dodaj komentarz »

"(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść?" Ks. Rodz.3

Otóż te zdanie, bardzo duzo może nam powiedzieć o Bestiach z ksiegi Daniela, czy Bestii z Apokalipsy. W większości przekładów Biblii, w Apokalisie pojawia się termin Bestia. Porównajmy przekłady z rozdz. 13 Apokalipsy wers 1:

"(1) I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze." Biblia Tysiąclecia.

 

"(1) Wtedy ujrzałem Bestię wychodzącą z morza. Miała dziesięć rogów i siedem głów, na rogach dziesięć diademów, a na głowach bluźniercze imiona." Biblia Warszwasko - Praska

"(1) I widziałem bestyję występującą z morza, mającą siedm głów i rogów dziesięć; a na rogach jej było dziesięć koron, a na głowach jej imię bluźnierstwa." Biblia Gdańska

"(1) Tedym widział bestią, a ona z morza występnie, która miała siedm głów i rogów dziesięć, a na rogach jej było dziesięć koron, a na głowach jej imię bluźnierstwa" Biblia Brzeska

"(1) Potem ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze." Biblia Poznańska

"(1) I stanął na piasku morza. I ujrzałem bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na jej rogach dziesięć diademów, na jej głowach zaś bluźniercze imiona." Biblia Przekład Nowego Świata

"(1) And I stood upon the sand of the sea, and saw a beast rise up out of the sea, having seven heads and ten horns, and upon his horns ten crowns, and upon his heads the name of blasphemy." Biblia Króla Jakuba

A teraz podam dwa przekłady Biblii, w których zamiast słowo: Bestia, jest słowo: Zwierzę:

"(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona." Biblia Warszsawska

"(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i  siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze  imiona." Biblia Mesjańska

 

Zobaczcie mamy dwa różne określenia, na taką samą istotę. Pierwszym jest termin Bestia, które określa dzikie drapieżne zwierzę, lub człowieka złego kanalie. Drugim terminem jest termin zwierzę. Czyli obydwa terminy oznaczają mniej więcej to samo. Jednak po co stosowac dwa terminy które mają znaczyć to samo??? Otóż moim zdaniem aby utrudnić IDENTYFIKACJE ZWIERZĘCIA:

"(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę  zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset  sześćdziesiąt sześć." Biblia Mesjańska Ap. 13

 

Otóż identyfikacja zwierzęcia mamy po części w Rozdziale 17:

 

"(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na  czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem  głów i dziesięć rogów.

(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona  złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen  obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.

(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki  Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

(6) I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników  Isusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo.

(7) I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę  kobiety i zwierzęcia, które ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów.

(8) Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z  otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których  imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że  zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków,  na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;

(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie,  będzie mógł krótko tylko pozostać.

(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych  siedmiu, idzie na zatracenie.

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze  nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze  zwierzęciem.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem  panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się  wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą  wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w  ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by  działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią  się wyroki Boże.

(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami  ziemi." Ap. 17

Otóż siedem głów to siedmiu królów, wszyscy Ci królwie gnębili Izrael. 5 z nich istniało przed Janem - Egipt, Asyria, Babilon, Persja, Grencja. Szósty istniał to był Rzym (czwarta Bestia z księgi Daniela). A siódma głowa, sódmy król ma na krótko pozostac. Tutaj chodzi o nazistowską 3 Rzeszę, która podobnie jak szejść Królestw gnębiła Izrael (rasę białą), i miała kontakty z upadłymi aniołami oraz składała im ofiary z ludzi. 3 Rzesza, szybko upadła, ale o dziwo, po 2 wojnie światowej, Watykan będący bankrutem przed wybuchem wojny stał się posiadaczem większość kapitału na świecie, i zaczął panować nad całą ziemią dzięki temu Bogactwu.

Co ciekawe, owe 7 głów kontroluje, ujeżdza Watykan, do czasu gdy pojawi się ósmy król, który obali władzę Watykanu i wraz z 10 królami obejmie władzę nad całą ziemią.

 

Otóż, kto będzie kontrolował owo siedmiogłowe zwierze po upadku Wielkiej Nierządnicy. Zobaczcie, Wtykan kontroluje świat dzięki temu zwierzeciu. A zatem ten kto kontroluje owo zwierzę będzie władało światem.

 

Otóż odpowiedź jest prosta. Owo siedmiogłowe zwierzę, które składa się z czterech zwierząt, będzie kontrolowało inne zwierzę, najbardziej chytre, spośrdó wszystkich zwierząt jakie stworzył Bóg, czyli????

 

WĄŻ.

Oto jak w 12 rodziale Apokalipsy pisze:

 "(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem,  który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim  jego aniołowie."

Otóż jak wygląda ogromny smok:

"(3) I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem  głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów;" Ap. 12

A jak wygląda Bestia:

"(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i  siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze  imiona.

(2) A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u  niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i  tron swój, i wielką moc.

(3) A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego  była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.

(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu  oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim  walczyć?" Ap. 13

Otóż smok tylko tym różni się od Bestii że ma siedem diademów a Bestia dziesięć diademów. Smok moim zdaniem, jest organem politycznym dla węża. Czy może być, historią zdobycia władzy w niebie nad jedną trzecią aniołów. Być może siedem głów smoka, to siedmiu wpływowych aniołów, których przekonał wąż - diabeł, do swoich racji. Owi wpływowi aniołowie, pociągneli za sobą w sumie jedną trzecią aniołów. I podobnie Bestia, siedem głów, to siedmiu wpływoch aniołów zakniętych w otchałni (władcy, Egiptu, Asyrii, Babilonu, Persji, Greecji, Rzymu, Nazizmu), nad którymi po cichu będzie ponownie panował wąż, czy raczej manifestacja węzą.

Owa manifestacja węża, jego prawdziwych myśli, celów i nauk, ów ósmy król będzie panowało nad zwierzeciem, podobnie jak nad smokiem panuje wąż starodawny.

Otóż wąż jako najchytrzejsze zwierzę, stopniowo umacnia swoją władzę na ziemi, poprzez rozmnożenie swoich dzieci. Otóż kim są dzieci weża, diabła???

 

Czy są nimi syjoniści?? moim zdaniem nie, syjoniści stworzyli tylko mechanizm finanswoy aby owe dzieci węża mogły się rozmnażać. Otóż, dzieci węża, są wyznawcami Zwierzęcia, które ich karmi.

Otóż wyznawcami imienia Zwierzecia, a jednocześnie dziećmi węża, diabła, są:

WYZNAWCY ISLAMU.

Otóż w ciągu ostanich stu lat wyznawcy tego kultu mają najwyższy wyż demograficzny:

http://www.youtube.com/watch?v=gVqqkx_xQYA

Wyznacy tego kultu, w zasadzie przyznają, że islam to kult węża, że islam to sam wąż:

http://www.youtube.com/watch?v=8OdBdDcvMjo

Islam zezwala, na łamanie wszelkich przykazań Bożych. Tylko w islamie pedofilia jest legalna:

http://www.youtube.com/watch?v=Qy70OOHqlQE

Islam to najbardziej bałwohwalcza religia:

http://www.youtube.com/watch?v=j9bdBex9kwE

Bowiem bóstwo muzułmanów przysięga na wszystko, na całe stworzenie. Zaś aby przysięga była ważna, to powinno się przysięgać na istotę od siebie potęzniejszą. Bóg Izraela, przysięga na samego Siebie.

Islam nakazuje mordy, co jest złamaniem przymierza z Noem. I nakazuje zwalczanie uczniów Isusa, chrześcijan i tych którzy przestrzegają Torę, czyli żydów przestrzegających Prawo Mojżesza a którzy odrzucają Talmud.

cz.1

 

 

 

11:07, cyryl27
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7