Zakładki:
Http://arkabushiego.blox.pl/html
Http://bibliamesjanska.com/
Http://detektywprawdy.pl/
Http://mojaopoka.blogspot.de/
Http://oislamie.wordpress.com/
Http://proroctwa.com/
Https://atakujnwo.wordpress.com/
Https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/
Http://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/
Http://thewordwatcher.blogspot.de/
Http://wordwatcher.net/
Http://www.zbawienie.com/
Http://www.zbawieniecom.fora.pl/
RSS
wtorek, 13 stycznia 2015

Zobaczcie ten artykuł:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fpolski-tatar-francja-wyhodowala-sobie-terrorystow-ale-to-nie-islam-zabija#

Otóż w nim sympatyczny człowiek Selim Chazbijewicz, stwierdził w połowie prawdę. Otóż mówi prawdę, że to politycy Francuscy sprowadzili sami na siebie kłopoty, jednak kłamie gdy twierdzi, że islam nie zabija.

Otóż zobaczcie jedno. Selim Chazbijewicz jest t.z.w. "umiarkowanym muzułmaninem", owi ludzie wyraźnie dystansują się, separują od:

"Radykalnych muzułmanów" czy "FUNDAMENTALISTÓW ISLAMSKICH".

Otóż kim jest "fundamentalista islamski". Otóż jest to człowiek który, najlepiej wypełnia podstawowe zadania - fundamenty swojej religii, wiary.

Otóż "fundamentaliści islamscy" najlepiej wypełniają nakazy swojej religii islamu. Otóż islam uznaje "umiarkowanych muzułmanów" za Apostatów takich samych jakimi są islamiści przechodzący na chrześcijaństwo:

https://www.youtube.com/watch?v=RLblbuD6R6Q

 

Otóż wbrew pozorom fundamentalizm jest dobry, ponieważ to właśnie fundamentaliści pokazują prawdę o swoim Bogu.

 

Zobaczmy przykład fundamentalistów chrześcijańskich, nawet w kwestiach obyczajowych - Amiszów:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Amisze

Otóż ich firmy mają najniższy wskaźnik bankructw, posiadają oni wysoką dzietność powyżej siedmiorga dzieci na rodzinę. Owe liczne rodziny utrzymują z pracy rolnej której technologia jest z XIX wieku, brak jest maszyn o napędzie elektrycznym i mechanicznym.

Sąsiedzi Amiszów chwalą sobie ich sąsiedztwo. Nie muszą zamykać drzwi, są to ludzie uczciwi, słowni, pracowici i pomocni. Jednocześnie nie mieszają się z innymi narodami.

 

A teraz zobaczmy fundamentalistów islamskich -   Talibów czy islamistów z ISIS. Ich uczynki są znane. Ludzie boją się nie tylko żyć w państwach przez nich rządzonych (są masy uchodźców), ale nawet być w ich sąsiedztwie. Zwalczają ich najbardziej "umiarkowani muzułmanie". Ci ludzie, kłamią, mordują, gwałcą i czynią wszelkie zło.

Zobaczcie chrześcijanie powinni stawać się coraz bardziej fundamentalni, oto co Isus mówi do zboru w Laodycei:

"(14) A do anioła zboru w Laodycei napisz: To mówi Ten, który jest,  świadek wierny i prawdziwy, początek stworzenia Bożego:

(15) Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo  gorący!

(16) A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich.

(17) Ponieważ mówisz: Bogaty jestem i wzbogaciłem się, i niczego nie  potrzebuję, a nie wiesz, żeś pożałowania godzien nędzarz i biedak, ślepy i goły,

(18) Radzę ci, abyś nabył u mnie złota w ogniu wypróbowanego, abyś się  wzbogacił i abyś przyodział szaty białe, aby nie wystąpiła na jaw haniebna  nagość twoja, oraz maści, by nią namaścić oczy twoje, abyś przejrzał.

(19) Wszystkich, których miłuję, karcę i smagam; bądź tedy gorliwy i  opamiętaj się." Ap. 3

 

Zobaczcie, tak naprawdę każdy zwykły człowiek woli żyć u boku fundamentalisty chrześcijańskiego. Ludzie którzy nie wypełniają uczynków jakie nakazał Isus, nie są fundamentalistami ale umiarkowanymi chrześcijanami. Zobaczcie, umiarkowany chrześcijanin zdradzi żonę i odejdzie do drugiej kobiety, jego żona cierpi. Natomiast fundamentalista będzie wierny swojej żonie.

 

Natomiast ludzie nie życzą sobie sąsiedztwa i sprowadzania przez rząd islamistów a zwłaszcza FUNDAMENTALISÓW ISLAMSKICH. To islamiści przyczyniają się do wzrostu przestępczości i sprawiają, ze okolica jest mniej bezpieczna.

Dzieje się tak ponieważ:

FUNDAMENT CHRZESCIJAŃSTWA JEST OPARTY NA PRAWACH JAKIE DAŁ LUDZIOM STWORZYCIEL, BÓG I JEGO SYN, NASZ OJCIEC.

NATOMIAST FUNDAMENT ISLAMU ZAŁOŻYŁ PRZECIWNIK BOGA SZATAN.

 

Wiele się pisze o programie rządowym do produkcji pół robotów pół ludzi, program do produkcji bezmyślnych maszyn do zabijania M-kultra:

http://pl.wikipedia.org/wiki/MKULTRA

Otóż jest to kontynuacja programu szatana, którego celem jest stworzenie z człowieka bezmyślnej maszyny do zabijania. A ten pierwotny program szatana ma na imię:

ISLAM - CZYLI ZWOLENNIK BESTII JEJ IMIENIA LUB LICZBY JEJ IMIENIA

W przyrodzie nic nie dzieje się przez przypadek. MKultra to po prostu rozwinięcie starego programu. Zobaczcie jak to działa rządy sprowadzają miliony islamistów, których podaje się pierwszemu situ programowi czyli islamizacji - poprzez wychowanie we wspólnocie islamistów - ummie. Dlatego rząd sprowadza masowo islamistów, aby jak najmniejsza ilość się asymilowała, czy odchodziła od islamu. Potem owych kandydatów rząd, poddaje dalszemu programowaniu czyli programowi Mkultra.

 

Zobaczcie od początków lat 80 zaczęły się islamizować z powrotem takie państwa jak Iran. 20 lat masowej imigracji islamistów i działaniu programu Mkultra, spowodowało, że masowo zaczęli z Iranu i innych państw islamskich uciekać umiarkowani islamiści.

 

Natomiast w Europie czekała ich niemiła niespodzianka, rządy zamiast zwalczać radykalnych islamistów to ich wspierały, dlatego umiarkowani islamiści nie mogli odejść od islamu. Kiedyś był film na youtube w którym Egipski imam powiedział, że islam by nie przetrwał gdyby nie zabijano apostatów. Dlatego islamiści muszą zabijać w pierwszej kolejności apostatów.

Dlatego w Europie rządy przyzwalały na mordowanie ludzi odchodzących od islamu. Tak w latach 90 rządy przez politykę multikuturalizmu, która polegała na ochronie radykalnych islamistów (cały czas politycy breszą, że islam to "religia pokoju", że islam  nie ma z tym nic wspólnego, gdy mamy jakiś mord, gwałt) i atakowaniu chrześcijaństwa (zobaczcie promowanie gejów podczas ich parad, w kościołach geje wyrzucają prezerwatywy szkalowani są chrześcijanie).

Ludzie się dziwią temu. Zobaczcie absurd tej sytuacji zauważa Max Kolonko:

https://www.youtube.com/verify_controversy?next_url=/watch%3Fv%3DZ_1OKvQWjHE&spfreload=10

 Ale tak naprawdę, o to w tym wszystkim chodzi.

Tak naprawdę Mkultri to spotęgowanie pierwotnego programu jakim jest Islam.

Szatan doskonale wie, ze islam nie ma szans na przetrwanie jeśli danemu człowiekowi da się wybór. Tak naprawdę islam doznaje ogromnej porażki:

http://wpolityce.pl/polityka/152753-co-roku-w-afryce-ok-6-mln-muzulmanow-przechodzi-na-chrzescijanstwo-radykalny-islam-moze-unieszkodliwic-wylacznie-religia-monoteistyczna

Zobaczcie islam tak naprawdę przegrywa. Już raz islam był o włos od porażki. Pisałem o tym w moim ostatnim poście na stronie:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/islam,2239-90.html

 

Tak naprawdę powstanie kalifatu ISIS ma na celu sprowadzenie więcej islamistów do Europy i innych państwa białej rasy. Zobaczcie przed rokiem 80 takie państwa jak Iran, Irak, Afganistan czy inne państwa islamu odchodziły od islamu. Iranki chodziły w odkrytych głowach. Podobnie było w czasach "złotych wiekach islamu" ludzie odchodzili od islamu. Islam uratował Sufi Abu Hamid al-Ghazali, który na wieki zabił naukę oraz chęć myślenia w narodach islamistycznych.

Tak naprawdę to rządy odpowiedzialne są za rozwój FUNDAMENTALIZMU ISLAMSKIEGO.

 

 

  

 

  

 

10:12, cyryl27
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 stycznia 2015

Brat Henryk w Podkast 03-01-2015:

http://proroctwa.com/podcast.htm

Pokazał rzecz moim zdaniem fundamentalną. Otóż Henryk zauważył, że podstawowym problemem chrześcijaństwa jest nieustająca dyskusja pomiędzy chrześcijanami o Biblii i jej poszczególnych częściach, wersach natomiast za mało jest uczynków.

Owa dyskusja pomiędzy liderami, przewodnikami poszczególnych zborów, kościołów wspólnot powoduje niekończące się podziały pomiędzy chrześcijanami. A owe podziały sprawiają, że sami chrześcijanie nie wiedza co czynić.

 

Otóż brat Henryk słusznie zauważył, ze chrześcijanie traktują Biblie bałwochwalczo, w zasadzie traktują bałwochwalczo te wersety które im są wygodne i swoimi wywodami szukają zwolenników aby umocnić swoją pozycje wśród zboru.

 

Bardzo mądrze to opisał Isus:

"(15) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że obchodzicie morze  i ląd, aby pozyskać jednego współwyznawcę, a gdy nim zostanie, czynicie go synem  Gehenny dwakroć gorszym niż wy sami." Mat 23

Zobaczcie, owi uczeni w Piśmie, faryzeusze to ludzie doskonale znający Biblie i wersety, ludzie znający inne pisma. Co oni robią np. w intrenecie przekonują do swoich poglądów innych ludzi, którzy stają się jeszcze bardziej radykalni w poglądach, czyli bardziej zasługują na karę z wyroku Boga. Pisałem o tym w tym artykule:

http://cyryl.blox.pl/2014/09/Jakie-upomnienie-mial-Isus-do-zboru-w-Efezie.html

i tutaj na forum podałem inny przykład:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/jesz-swinie-nie-zostaniesz-zbawiony-czy-aby-na-pewno,2842.html

 

Także w tym wersecie Isus opisał skutki nauk owych nauczycieli:

(13) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że zamykacie  Królestwo Niebios przed ludźmi, albowiem sami nie wchodzicie ani nie pozwalacie  wejść tym, którzy wchodzą. Mat 23

Zobaczcie, przykład Mariusza, Estery, Elara czy Brein Breakera, sami odrzucili ewangelie Isusa i teraz w internecie przekonują innych aby odrzucili oni owe ewangelie które zawierają słowa Isusa.

 

Otóż zobaczcie, że tak naprawdę owi ludzie pomimo doskonałej znajomości Biblii nie znają tak naprawdę na czym polega i do czego służy prawo Boga:

"(23) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że dajecie  dziesięcinę z mięty i z kopru, i z kminku, a zaniedbaliście tego, co ważniejsze  w zakonie: sprawiedliwości, miłosierdzia i wierności; te rzeczy należało czynić,  a tamtych nie zaniedbywać.

(24) Ślepi przewodnicy! Przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda." Mat 23

 

Ci ludzie są tak ślepi, że przecedzają czyli wykłócają się o jakiejś wersety Biblijne a nie znają podstawowego celu prawa Bożego.

 

Brat Henryk podał podstawowy cel prawa Bożego w podkaście. A jest nim:

ZAPEWNIENIE SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI WSZELKIEMU STWORZENIU KTÓRE TE PRAWO STOSUJE!!!!!

Owo prawo polega na miłości do Boga oraz do drugiego człowieka. Ponieważ, po potopie Bóg jasno powiedział Noemu i jego potomstwu:

(6) Kto przelewa krew człowieka, tego krew przez człowieka będzie przelana, bo na obraz Boży uczynił człowieka. Ks. Rodz. 9

Oznacza to, że każdy człowiek ma w sobie potencjał do czynienia dobra czyli zdolność do wypełniania prawa Bożego. Zobaczmy, praktycznie każdy człowiek coś wytwarza, jakiś towar który my kupujemy. Tak nasze życie jest w miarę wygodne, ponieważ inni ludzie pieką nam chleb, szyją ubrania czy dzielą się swoimi umiejętnościami, wiedza i doświadczeniem w danej dziedzinie którą opanowali nawet za darmo (sam korzystam z wielu kanał you tube, w których ludzie z radością i pasją dzielą się swoim cennym doświadczeniem - jako człowiek uprawiający sporty ciężarowe doceniam ów wysiłek moich bliźnich). A dzieje się tak dlatego, że projekt człowiek (pomimo skażenia go genami zbuntowanych aniołów - nawet hybrydy jeśli chcą mają taką zdolność, przykład prezydenta Kennedy'ego, który został zamordowany a wywodził się z rodu hybryd) jest stworzony na obraz Boga.

 

Otóż celem Isusa jest poprzez swoje słowa, które zawierają moc twórczą i uzdrowicielską, zawartym w ewangeliach  jest naprawa ludzkich serc, sumień, umysłów.

Otóż Isus podkreślał w ewangeliach, że tylko wypełnianie jego słów zapewnić może zbawienie:

"(24) Każdy więc, kto słucha tych słów moich i wykonuje je, będzie przyrównany  do męża mądrego, który zbudował dom swój na opoce.

(25) I spadł deszcz ulewny, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na  ów dom, ale on nie runął, gdyż był zbudowany na opoce.

(26) A każdy, kto słucha tych słów moich, lecz nie wykonuje ich, przyrównany  będzie do męża głupiego, który zbudował swój dom na piasku.

(27) I spadł ulewny deszcz, i wezbrały rzeki, i powiały wiatry, i uderzyły na  ów dom, i runął, a upadek jego był wielki." Mat 23

 

Otóż moi drodzy, tylko wypełnianie słów Isusa sprawi, że zaczniemy wierzyć w Boga i zapewni nam to zbawienie.

Na początku naszej drogi przebaczanie nieprzyjaciołom wydaje się niemożliwe. Jednak w miarę wypełniania słowa Isusa, zaczynamy mieć większą zdolność do przebaczania. Sam to po sobie zauważyłem. W zasadzie to nie mam żalu, gdy moi oponenci Mariusz czy Krystian mnie nawet obrażą, rozumiem bowiem, że oni także podlegają emocjom ich stan duchowy po odrzuceniu ewangelii Mateusza się pogorszył i wiem, ze zawsze mają szanse powrócić do Isusa. Isus przebaczył wypierającemu się jego trzykrotnie Piotrowi, więc przy tym prztyczki słowne moich oponentów to nic nie znaczący drobiazg :-)

 

Zoabczcie co powiedział Isus:

(34) A przywoławszy lud wraz z uczniami swoimi, rzekł im: Jeśli kto chce  pójść za mną, niech się zaprze samego siebie i weźmie krzyż swój i naśladuje  mnie. Mar 8

Co to oznacza. Otóż ja przez uprawianie ciężarów rozumiem to tak. Każde początki są trudne, kiedy zaczynałem trenować kulami kettlebell to 24 kg wydawało mi się ciężkie obecnie robię ćwiczenia 40 kg. Wpierw trzeba jednak uwierzyć w sens systematycznego treningu i go zacząć.

 

W miarę postępu treningu, zacząłem przekonywać się o korzyściach z treningu. Podobnie jak zacząłem przebaczać bliźnim, w pracy nie wykłócam się z kolegami - pomimo że sa różnej narodowości, temperamentu - przez co zyskałem sympatie i szacunek innych ludzi.  Obecnie zarówno trening coraz cięższymi kulami i sztangą czy wypełnianie słow Isusa odnośnie bliźnich jest łatwiejsze i jest przyjemnością. Dosłownie:

 

(28) Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja  wam dam ukojenie.

(29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i  pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych.

(30) Albowiem jarzmo moje jest miłe, a brzemię moje lekkie. Mat 11

 

Przez wypełnianie słow Isusa przekonałem się, że jarzmo Syna Bożego jest miłe a jego brzemię lekkie. Pamiętajmy, w przebaczaniu najtrudniejsze są początki, ale jest uwierzymy i zaczniemy wytrwale wypełniać słowa Isusa to efekty przyjdą :-)

 

Dlaczego tak się dzieje. Ponieważ, to co czynimy zmienia nas w sposób pozytywny jak i negatywny. Złe uczynki (łamanie prawa Boga) czynią z nas synów diabła, dobre uczynki (wypełnianie prawa Bożego) Synów Boga.

 

Tak naprawdę, nasza dusza jest zbudowana na podobnych zasadach jak ciało. Zobaczcie ten film:

https://www.youtube.com/watch?v=Ko_NUZ9xVzs

W nim trener Damian Laszczuk powiedział w jaki sposób trening siłowy zmienia nasze ciało. Co trzy miesiące, nawet nasze kości ulegają zmianie, jeśli podnosimy ciężary to nasze kości stają się grubsze wytrzymalsze. Natomiast jeśli się lenimy to nasze kości stają się chudsze słabsze.

 

Zobaczcie Damian Laszczuk potwierdza w zasadzie prawdziwość słów Isusa Chrytusa zawartych w ewangeliach Mateusza i Marka.

 

Zauważcie pewną ciekawą rzecz. W przypowieści o talentach:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Przypowie%C5%9B%C4%87_o_talentach

http://bibliamesjanska.com/Mt/25.html

Isus nakazuje nam chrześcijanom wykorzystywać pewien zestaw cech i zdolności które posiada w różnym stopniu każdy człowiek. Czyni tak celowo, ludzie którzy rozwijają swoje zdolności, potem przekazują je innym i stają się coraz bardziej podobni do Boga, stają się lepszym obrazem Boga ponieważ są coraz bardziej twórczy i kreatywni jak Bóg!!!

 

I tacy ludzie dają o wiele lepsze świadectwo o Bogu, niż owi znawcy Biblii i jej wersetów, ślepi przewodnicy. Owi ludzie nie znają nawet Isusa, dokładnie słów ale mimowolnie przez rozwijanie swoich zdolności danych im przez Boga wypełniają uczynki, czyli prawo Boga. Zobaczcie Damian Laszczuk, trener Karate swoim świadectwem udowodnił sens nadstawiania drugiego policzka:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Nadstawianie-drugiego-policzka-i-inne-nauki-Isusa.html

Zobaczcie w rozdziale 25 Mateusza:

http://bibliamesjanska.com/Mt/25.html

Isus mówi, że wielu ludzi będzie zaskoczonych gdy Syn Boży nagrodzi ich życiem wiecznym w Swoim Królestwie. Wielu ludzi, naszych bliźnich czyni nam wielką przysługę dzieląc się swoimi talentami. Trener Jan Łuka np. pokazał mi jak wykonywać poprawnie "Martwy Ciąg":

 

https://www.youtube.com/watch?v=qCf5md6LuYA

 

Także brat Henryk i inni bracia z forum zbawienie czegoś mnie nauczyli (nawet moi oponenci czegoś mnie dobrego nauczyli - chociażby opanowania i wyrozumiałości, kultury osobistej).

 

A jest tak dlatego ponieważ każdy człowiek został stworzony na obraz Boży.

 

Pamiętajmy o tym bracia i siostry :-)

  

 

 

 

 

 

18:05, cyryl27
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 30 grudnia 2014

Biblia zakazuje lichwy. Wpierw zakaz pobierania lichwy, dotyczy Izraelitów:

(35) Jeżeli zubożeje twój brat i podupadnie, to ty go wspomożesz na  równi z obcym przybyszem czy tubylcem, aby mógł żyć obok ciebie.

(36) Nie bierz od niego odsetek ani lichwy, a bój się swojego Boga,  aby twój brat mógł żyć obok ciebie.

(37) Nie dasz mu swoich pieniędzy na odsetki, a swojej żywności mu nie  dasz, aby więcej odebrać.

(38) Jam jest Pan, Bóg twój, który was wyprowadziłem z ziemi  egipskiej, aby wam dać ziemię kanaanejską i być waszym Bogiem.

(39) Jeżeli zubożeje przy tobie twój brat i sprzeda się tobie, nie  będziesz go obarczał pracą niewolnika.

(40) Będzie u ciebie jak najemnik, jak osiedleniec. Będzie służył u  ciebie do roku jubileuszowego.

(41) Wtedy wyjdzie od ciebie jako wolny, on i jego synowie z nim, i  wróci do rodziny swojej i do posiadłości ojców swoich wróci.

(42) Gdyż są oni moimi sługami, których wyprowadziłem z ziemi  egipskiej. Nie będą sprzedawani jako niewolnicy.

(43) Nie będziesz się z nim obchodził surowo, ale będziesz się bał  swego Boga. Ks. Kap. 25

Jednak, moim zdaniem Isus rozszerzył ten zakaz nie tylko do Izraelitów ale także, na wszystkich ludzi którzy wypełniają wolę Ojca, czyli wypełniają prawo Boga. Zakaz lichwy, po zmartwychwstaniu Isusa, dotyczy zatem wszystkich chrześcijan a także ludzi pobłogosławionych przez Isusa na górze:

(2) I otworzywszy usta swoje, nauczał ich, mówiąc:

(3) Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem ich jest Królestwo Niebios.

(4) Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.

(5) Błogosławieni cisi, albowiem oni posiądą ziemię.

(6) Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą  nasyceni.

(7) Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.

(8) Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.

(9) Błogosławieni pokój czyniący, albowiem oni synami Bożymi będą nazwani.

(10) Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie z powodu sprawiedliwości,  albowiem ich jest Królestwo Niebios.

(11) Błogosławieni jesteście, gdy wam złorzeczyć i prześladować was będą i  kłamliwie mówić na was wszelkie zło ze względu na mnie!

(12) Radujcie i weselcie się, albowiem zapłata wasza obfita jest w niebie;  tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami.

(13) Wy jesteście solą ziemi; jeśli tedy sól zwietrzeje, czymże ją nasolą? Na  nic więcej już się nie przyda, tylko aby była precz wyrzucona i przez ludzi  podeptana.

(14) Wy jesteście światłością świata, nie może się ukryć miasto położone na  górze.

(15) Nie zapalają też świecy i nie stawiają jej pod korcem, lecz na  świeczniku, i świeci wszystkim, którzy są w domu.

(16) Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze  dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie. Mat 5

Tak zarówno chrześcijanie wypełniający prawo Borze, ortodoksyjni żydzi wypełniający te prawo oraz ludzie którzy także wypełniają poprzez swoje sumienie owe prawa i są za to błogosławieni, także, moim zdaniem nie powinni być obarczani przez innych chrześcijan czy Izraelitów lichwą. A dlatego ponieważ Isus tak naprawdę rozszerzył definicje brata i siostry na wszystkich którzy spełniają wolę Ojca który jest w Niebie:

(46) A gdy On jeszcze mówił do tłumów, oto matka i bracia jego stanęli na  dworze, chcąc z nim mówić.

(47) I rzekł mu ktoś: Oto matka twoja i bracia twoi stoją na dworze i chcą z  tobą mówić.

(48) A On, odpowiadając, rzekł temu, co mu to powiedział: Któż jest moją  matką? I kto to bracia moi?

(49) I wyciągnąwszy rękę ku uczniom swoim, rzekł: Oto matka moja i bracia  moi!

(50) Albowiem ktokolwiek czyni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, ten  jest moim bratem i siostrą, i matką. Mat 12

Zobaczcie, Isus tak naprawdę zakazał stosowania lichwy wszystkim chrześcijanom. Biblia wielokrotnie potępia zajęcie lichwiarza:

(25) Jeżeli pożyczysz pieniędzy komuś z ludu mojego, ubogiemu, który  jest u ciebie, nie postępuj z nim jak lichwiarz; nie ściągajcie od niego  odsetek. 

(26) Jeżeli weźmiesz w zastaw płaszcz twego bliźniego, zwrócisz mu go  przed zachodem słońca,

(27) Bo jest to jego jedyne okrycie, okrycie jego ciała. W czymże  innym będzie spał? Gdy wołać będzie do mnie, wysłucham, bo Ja jestem miłosierny. Ks. Wyjść 22

(1) Oto Pan spustoszy ziemię i zniszczy ją, sprawi zamieszanie na jej  powierzchni i rozproszy jej mieszkańców.

(2) Ten sam los co lud spotka i kapłana, sługę i jego pana, służącą i  jej panią, kupującego i sprzedającego, pożyczającego i biorącego pożyczkę,  lichwiarza i jego dłużnika. Iż 24

Zobaczcie Bóg potępia lichwę, zakaz aby Izraelici stosowali lichwę wobec siebie. Potem widać, że Isus zakaz lichwy rozszerzył na wszystkich ludzi pełniących wolę Ojca. Co ciekawe, zakaz lichwy dotyczył w czasach Izraela także wdów i sierot:

(17) Uczcie się dobrze czynić, przestrzegajcie prawa, brońcie  pokrzywdzonego, wymierzajcie sprawiedliwość sierocie, wstawiajcie się za wdową! Iz.1

Bóg oprócz wdów i sierot zabrania uciskać także przybyszów:

(21) Przychodnia nie będziesz gnębił ani uciskał, bo sami byliście  przychodniami w ziemi egipskiej.

(22) Nie będziesz uciskał żadnej wdowy ani sieroty.

(23) Gdybyś je uciskał, a one wołać będą do mnie, na pewno wysłucham  ich wołania Ks. Wyj. 22

Hiob wspomina także o swoich uczynkach wobec osób najsłabszych:

(16) Jeżeli odmówiłem prośbie ubogich albo sprawiłem, że oczy wdowy  zaszły łzami,

(17) Jeżeli sam jadałem swoją kromkę i nie jadała z niej sierota,

(18) Którą od mojej młodości wychowywałem jak ojciec i prowadziłem od  łona matki;

(19) Jeżeli widziałem kogoś ginącego z powodu braku odzieży i biedaka bez okrycia, Hi 31

Także prze proroków Bóg tak mówi:

(6) Jeżeli obcego przybysza, sieroty i wdowy nie będziecie uciskać i  krwi niewinnej przelewać na tym miejscu ani też chodzić za cudzymi bogami na  własną zgubę, Jr 7

(1) Biada tym, którzy ustanawiają niesprawiedliwe ustawy, i pisarzom,  którzy wypisują krzywdzące wyroki,

(2) Aby odepchnąć nędzarzy od sądu i pozbawić sprawiedliwości ubogich  mojego ludu, aby wdowy stały się ich łupem i aby mogli obdzierać sieroty. Iz 10

Biblia zakazuje uciskania najsłabszych czyli: wdowy, sieroty i przybyszów. A przecież lichwa to także: FORMA UCISKU WODWY, SIEROTY I CUDZOZIEMCA. Pomyślmy, kobieta pozbawiona męża który utrzymywał rodzinę, dzieci pozbawione rodziców którzy je utrzymywali czy przybysz który uciekł przed prześladowaniami - wszyscy oni będą potrzebowali środków utrzymania.  I jeśli oni nie otrzymają pomocy od dobrych ludzi to zapewne pożyczą oni pieniądze od kogoś na lichwiarskie procenty. I państwo które zezwala na lichwę stwarza warunku do ucisku osób najsłabszych. Isus jasno wspominał co należy zrobić wobec dłużnika:

(23) Dlatego Królestwo Niebios podobne jest do pewnego króla, który chciał  zrobić obrachunek ze sługami swymi.

(24) A gdy zaczął robić obrachunek, przyprowadzono mu jednego dłużnika, który  był mu winien dziesięć tysięcy talentów.

(25) A ponieważ nie miał z czego oddać, kazał go pan sprzedać wraz z żoną i  dziećmi, i wszystkim, co miał, aby dług został spłacony.

(26) Tedy sługa padł przed nim, złożył mu pokłon i rzekł: "Panie, miej cierpliwość nade mną, a wszystko ci oddam".

(27) Wtedy pan ulitował się nad owym sługą, uwolnił go i dług mu darował.

(28) A gdy ów sługa wyszedł, spotkał jednego ze swoich współsług, który był  mu winien sto denarów; i pochwyciwszy, dusił go, mówiąc: Oddaj, coś winien.

(29) Wtedy współsługa jego, padłszy na kolana, prosił go mówiąc: Okaż mi  cierpliwość, a oddam ci wszystko.

(30) On jednak nie chciał, lecz odszedł i wtrącił go do więzienia, dopóki nie  odda długu.

(31) A współsłudzy jego widząc to, co zaszło, zasmucili się bardzo i  poszedłszy, opowiedzieli panu swemu wszystko, co się stało.

(32) Wtedy przywołał go pan jego i rzekł mu: Sługo zły! Wszystek tamten dług  darowałem ci, boś mnie prosił.

(33) Czy i ty nie powinieneś był zlitować się nad współsługą swoim, jak i ja  zlitowałem się nad tobą?

(34) I rozgniewał się pan jego, i wydał go katom, żeby mu oddał cały dług.

(35) Tak i Ojciec mój który jest w niebie uczyni wam, jeśli każdy nie odpuści z serca  swego bratu swemu. Mat 18

Dlaczego Bóg oraz jego Syn zakazują lichwy????

Ponieważ, lichwa jest systemem ucisku wobec najsłabszych. Lichwa ponadto, jest:

NARZEDZIEM SZATANA, ABY ZACHĘCIĆ LUDZI DO WZAJMENEGO MORDOWANIA SIĘ!!!

Pomyślmy, wdowa, sierota nie mają siły aby dochodzić swoich praw. Ale obecnie w lichwiarskie długi wpędzane są całe narody, w tym młodzi energiczni mężczyźni. Owe zadłużenie na start młodego człowieka odbiera mu nadzieję na lepszą przyszłość. W takim człowieku narasta gniew i nienawiść do całego świata w tym do innych ludzi, zwłaszcza ludzi z innych narodów - które to są wierzycielami. A teraz w takim młodym człowieku wobec niesprawiedliwości, osłabia się miłość do bliźnich a nawet do swoich braci i jest on bardziej skłonny do nienawiści. Wszak lichwa to jawne bezprawie. Mówił o tym Isus:

(6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie,  abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.

(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo  przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

(8) Ale to wszystko dopiero początek boleści.

(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i  wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i  nawzajem nienawidzić.

(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu  oziębnie.

(13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. Mat 24

Zobaczcie, po co szatan stosuje lichwę wobec nie tylko narodów Słowiańskich ale wszystkich narodów chrześcijańskich???? Zobaczcie wszystkie narody chrześcijańskie są zadłużone na lichwiarskie odsetki. Szatan to stosuje aby osłabić miłość jaką przez ewangelie i swoją ofiarę zaszczepił w nas Chrystus. Zobaczcie, przez Internet większość młodych Polaków wie, że żydzi bezprawnie żądają od narodu Polskiego lichwiarskich odsetek. Państwa zachodnie w tych bezprawnych roszczeniach, żydów - syjonistów wspierają. Natomiast myli się ten kto myśli, że żydzi czy narody zachodniej Europy i USA dostaną wszystkie te odsetki. Zobaczmy na wschodzie jest Rosja i współpracujące z nimi Chiny. Putin zapewne, może zaproponować Polakom, aby ci po prostu przyłączyli się do Rosji i zaczęli:

ZABIJAĆ WIERZYCIELI - LICHWIARZY. 

Zobaczcie, dla Putina przeszkolenie 100 tysięcy młodych niezadowolonych Polaków i ich uzbrojenie to nie będzie problem. Przecież im bardziej będzie biedne społeczeństwo Polskie to tym bardziej będzie ono niezadowolone. Zresztą, przecież 2 wojnę światową wywołali Niemcy, którzy także byli gnębieni przez lichwiarskie długi. Po 1 wojnie światowej, Niemcy zamiast zapłacić kontrybucje, to musieli spłacać odsetki - czyli bezprawnie i z powietrza naliczone długi. Skończyło się tym, że ktoś dał temu doskonałemu w organizacji narodowi pieniądze na najlepszą armie świata i podał odpowiednią ideologie i mieliśmy 2 wojnę światową.

Tak, naprawdę zobaczcie. Obecnie Niemcy nie musza nikomu spłacać odszkodowań wojennych pomimo, że spowodowali oni większe zniszczenia wojenne w czasie 2 wojny światowej niż w czasie 1. Polska nie dostała od Niemiec żadnych odszkodowań. Natomiast Polaków i inne narody Słowiańskie ktoś chce zmusić aby Ci zaczęli postępować jak Niemcy.     

 

Skąd Rosja ma tak nowoczesną armie??? Czy nie jest to pułapka szatana na narody chrześcijańskie????

 

Tak naprawdę, każdy wie, że obecne długi państw, długi lichwiarskie są bezprawne i niesprawiedliwe. Szatan chce aby ludzie, wierzyciele o tym wiedzieli. Te fakty nie są przed nikim ukrywane. Lichwa to po prostu zachęta do mordowania dla dłużników. To lichwa spowodowała 2 wojnę światową. Żydzi, syjoniści czy masoni którzy myślą, że lichwa może działać bez końca są głupcami. Przecież dłużnik musi jakoś żyć, a coraz większe odsetki powodują coraz większą nędzę. Państwa które stosują coraz większe podatki, aby spłacić lichwiarski dług, są tak naprawdę coraz słabsze. Gdyż obywatele tych państw, zaczynają nienawidzić państwa w którym żyją.

 

08:53, cyryl27
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 grudnia 2014

Zagadka zwierzęcia pierwszego, może być częściowo wyjaśniona poprzez zrozumienie czym może być zwierzę drugie:

http://cyryl.blox.pl/2014/12/Pawel-i-Lukasz-czyli-Bestia-druga-co-wychodzi-z.html

Otóż, moim zdaniem Zwierzęciem pierwszym, będzie siedmiu upadłych aniołów którzy tworzyli potężne królestwa po kolei po siebie następujące, a którzy zostaną uwolnieni z otchłani i zjednoczeni przez ósmego władcę, który będzie wybrany na ich przywódcę po uwolnieniu:

"(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych  siedmiu, idzie na zatracenie." Ap. 17

 

Pierwsze zwierzę opisują dwa rozdziały Apokalipsy, 13 i 17. W rozdziale 13, do władzy i ożywienia doprowadza go zwierzę 2. W rozdz. 17 owe zwierzę, jest kontrolowane przez Wielką Nierządnice - Watykan, która dzięki niemu sprawuje władzę nad całą ziemią. Owo zwierzę, otrzymuje władzę po zniszczeniu Wielkie Nierządnicy. ową władze przekazuje jej 10 króli.

 

Moim zdaniem, symbolem pierwszego zwierzęcia, będzie:

 

ISLAM.

 

Otóż, islam jako jedyny kult systematycznie zyskuje na znaczeniu. Islam jest wspierany zarówno przez Watykan, a także przez syjonistyczny Izrael oraz Rosje i inne państwa.

 

Dla 10 króli islam to idealny kult. Bowiem czyni z człowieka totalnego niewolnika.

 

Zobaczmy, obecnie każde państwo maksymalnie ogranicza wolności i prawa człowieka. Natomiast islam ogranicza wolności i prawa człowieka maksymalnie.

 

Co ciekawe, zwierzę drugie czyli Paweł i Łukasz także podstępnie islamizują narody:

  http://proroctwa.com/jak-pawel-zmienil-droge-do-zbawienia.htm

Paweł bowiem twierdzi, że prawo Boże przestało obowiązywać oraz, że było powodem do grzechu. To samo stwierdza islam. Bowiem islam pozwala swoim wyznawcom łamać wszelkie prawa Boga, twierdząc, że te prawa przestały obowiązywać.

 

Paweł twierdzi że jesteśmy zbawieni z łaski Boga a nie z powodu uczynków. To samo twierdzi islam. Islam twierdzi, że nieważne co czyni człowiek o jego zbawieniu już na początku decyduje Bóg.

 

Paweł twierdzi, że do zbawienia wystarczy tylko wiara uczynki są nieważne. To samo twierdzi islam.

 

Tak naprawdę w najważniejszych punktach islam to czysty Paulinizm.

 

Co ciekawe islam to tak naprawdę syjonizm czy Talmud dla mas. Porównując Talmud i Koran i Hadisy, to mamy te same nakazy jakie obowiązują żydów i islamistów. Tylko, że żydem znacznie trudniej zostać. Zastanie islamistą to wypowiedzenie regułki.

 

Tak naprawdę:

http://www.zbawienie.com/chrislam.htm

 

Ma oparcie w naukach Pawła.

 

Zobaczmy bez listów Pawła, islamiści nie mają podstaw aby twierdzić, że wierzą w tego samego Boga. Natomiast nauki Pawła dostarczają sporo argumentów islamistom na ich twierdzenia.

 

Otóż celem islamu jest:

 

ZEZWIERZĘCENIA CZŁOWIEKA.

 

Apokalipsa trafnie określa Bestie jako Zwierzę. Otóż upadłe anioły tworzące zwierzę, to dla Boga:

 

ZWIERZETA.

Ludzie, którzy czczą zwierzę czyli wyznają te zasady to:

 

TAKZE ZWIERZĘTA.

 

Sam szatan w Apokalipsie opisany jest jako zwierzę w formie smoka czy węża. Gdyż dla Boga szatan, upadły cherub to także:

ZWIERZĘ.

 

Tak naprawdę Zwierzę drugie, Pauliznim, naucza:

JAK CZŁOWIEK MOŻE SIĘ ZEZWIERZĘCIĆ.

 

Otóż człowiek który odrzuca prawo Boga, jest zwierzęciem. Gdyż przyjmowanie i wypełniania prawa oznacza, że czy to człowiek czy też anioł posiada wolną wolę - czyli formę samokontroli nad samy sobą, swoją energią i swoimi czynami - czyli oddziaływaniem na świat który stworzył Bóg.

 

Prawo Boga, jest tak naprawdę:

 

INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ DUSZY CZŁOWIEKA CZY TEŻ ANIOŁA. BEZ PRAWA, DUSZA CZYLI ROZUM, WOLNA WOLA NASZE INDYWIDUALNE EGO ZATRACA SIĘ. PRZESTAJEMY PANOWAĆ NAD SWOIM WŁASNYM CIAŁEM I ENERGIĄ.

 

Paweł naucza, że prawo Boże jest powodem grzechu. Tymczasem niepodporządkowanie się prawu jest powodem grzechu!!!!!

 

Ewangelie Isusa Chrytusa, są programem naprawczym naszej duszy. Isus nauczał, że najlepszym treningiem prawa Bożego, jest miłosierdzie i bycie sprawiedliwym wobec drugiego człowieka. Jak, każdy trening na początku jest trudno ale potem już jest lżej. Jest to najlepszy trening ponieważ, bliźniego zwyczajnie widzimy, i z nim obcujemy.

 

Islam odrzuca ewangelie, wypełnianie norm prawnych. Islam odrzuca miłosierdzie i sprawiedliwość wobec drugiego człowieka. W zamian nakazuje pustą deklaracje wiary bez uczynków dla abstrakcyjnego bytu - Allaha. Dla islamisty wystarczą puste deklaracje, jakieś rytuały i już czuje się lepszym. Wszelkie przestępstwa są wobec drugiego człowieka dopuszczalne.

 

I w zasadzie Paweł naucza tego samego. Islam to kontynuacja nauk Pawła.

 

 

 

20:29, cyryl27
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 grudnia 2014

Ten artykuł to nawiązanie do mojego wcześniejszego artykułu:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Czyzby-drugie-zwierze-to-byl-i-bedzie-Apostol.html

Otóż w tym artykule pisze ciekawa rzecz:

Paweł posunął się najdalej ze wszystkich proroków uzurpując sobie prawo wypowiadania WŁASNYCH proroctw!

Fałszywi prorocy ze Starego Testamentu nie odważali się wypowiadać własnych proroctw;  po prostu kłamali, że Bóg im to czy tamto objawił. Czasami demon (Baal) mógł im także coś ujawnić, a oni kłamliwie twierdzili, że otrzymali owe proroctwo od samego Boga.

          Z Pawłem jest znacznie gorzej.

          Paweł wypowiadał SWOJE proroctwa, nie uwzględniając Boga jako ich Autora, czyli czynił się równym Bogu.

Publiczny pokaz cechy samego szatana

http://www.zbawienie.com/kolejne-problemy-z-Pawlem.htm

 

Otóż z prawo Boga tak mówi:

"(20) Wszakże prorok, który ośmieli się mówić w moim imieniu słowo,  którego mu nie nakazałem mówić, albo który będzie przemawiał w imieniu innych  bogów, taki prorok poniesie śmierć." Ks. Powt. Prawa 18

Otóż Paweł wypowiadał proroctwa we własnym imieniu, a nie w imieniu Boga czy obcych bogów. Czy zatem Pawłowi groziła śmierć????

Otóż zauważmy cechę Łukasza:

Z Łukaszem mamy jeszcze większy problem. Nikt go na Ewangelistę nigdy nie wybrał i Duch Boży najwyraźniej nim nie kierował podczas pisania swych dzieł.

Sam Łukasz wyjaśnia nam to tak:

Lukasza 1:1  Skoro już wieli podjęło się sporządzenia opisu wydarzeń, które wśród nas się dokonały,  2  Jak nam to przekazali naoczni od samego początku świadkowie i słudzy Słowa,  3  Postanowiłem i ja, który wszystko do początku przebadałem, dokładnie kolejno ci to opisać, dostojny Teofilu, 4  Abyś upewnił się o prawdziwości nauki, jaką odebrałeś.

Łukasz nie wspomina o Duchu Bożym, natchnieniu czy o tym, że kiedykolwiek widział Isusa czy jakikolwiek cud. Przyznaje otwarcie, że 'zbadał' to wszystko dla jakiegoś Teofila, który być może był także naśladowcą Chrystusa.

Dzieje 1:1  Pierwszą księgę, Teofilu, napisałem o tym wszystkim, co Isus czynił i czego nauczał od początku

Obie księgi są więc wynikiem badań badań Łukasza a nie są wynikiem świadectwa naocznego świadka. Według informacji samego Łukasza jego prace to sprawozdania historyczne, oparte na zeznaniach naocznych świadków.

Zwrócimy uwagę na to, że Łukasz nie przedstawił ani jednej osoby jako świadka wydarzeń. Nigdzie nie wspomniał o tym, że jakikolwiek apostoł czy uczeń Chrystusa dostarczył mu jakichkolwiek informacji.

http://www.zbawienie.com/ewangelista-lukasz.htm

Łukasz Ewangelista – wierny towarzysz i współpracownik Pawła Apostoła, któremu towarzyszył w wielu podróżach misyjnych

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ukasz_Ewangelista

 

Łukasz podobnie jak Paweł swoje nauki i proroctwa wypowiada w swoim imieniu. A zatem nie wypowiada on ewangelii w imieniu Boga czy obcych bogów. C

Czy zatem Łukaszowi i Pawłowi groziła wg prawa śmierć????

 

Moim zdaniem NIE. Paweł i Łukasz mieli świadomość i wiedzę o prawi Bożym, dlatego w swoich naukach powoływali się na swoje imię a nie na Boga czy obce bóstwa. Gdyby którykolwiek z nich powołał się w swoich naukach na Boga czy obce bóstwa to zapewne zaraz ponieśliby śmierć. Jednakże Paweł i Łukasz głosili swoje nauki wśród chrześcijan bardzo długo!!!!

 

W moim poprzednim artykule na temat Pawła:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Czyzby-drugie-zwierze-to-byl-i-bedzie-Apostol.html

Pokazałem, że informacje o śmierci Pawła są tak samo niewiarygodne i sprzeczne jak informacje o nawróceniu Pawła. Otóż męczeńska śmierć Pawła czy Łukasza uwiarygadniała ich w oczach późniejszych chrześcijan. Tak naprawdę, nie powinniśmy do tych informacji przywiązywać wagi.

 

Otóż wygląda na to, że Paweł jak i Łukasz to najprawdopodobniej jacyś upadli aniołowie. Którzy byli instruowani przez samego szatana. Zwykli ludzie, nie odważyliby się ani nie wypowiadali by z taką pewnością fałszywych nauk o Isusie w swoim własnym imieniu.

Paweł i Łukasz także nie mogli być, moim zdaniem, opętani przez demony, bowiem mieli swoje nauki wypowiadać wśród 7 zborów założonych przez Apostołów Isusa. A przecież, żaden demon po zmartwychwstaniu Isusa nie był wstanie wytrzymać w zgromadzeniu które spotykało się w imieniu Isusa.  

"(18) Zaprawdę powiadam wam: Cokolwiek byście związali na ziemi, będzie  związane i w niebie; i cokolwiek byście rozwiązali na ziemi, będzie rozwiązane i  w niebie.

(19) Nadto powiadam wam, że jeśliby dwaj z was na ziemi uzgodnili swe prośby  o jakąkolwiek rzecz, otrzymają ją od Ojca mojego, który jest w niebie.

(20) Albowiem gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem  pośród nich." Mat 18

 

Czyli ryzykowania wpadki polegające na wysłaniu do zboru dwóch opętanych ludzie przez demona aby zwieść wybranych, było zbyt duże.

 

Do tej roboty wysoce prawdopodobne musieli być zatem wysłani upadli aniołowie.

 

Zobaczmy co pisze Apokalipsa:

"(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi  podobne do baranich, i mówiło jak smok.

(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono  to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu,  którego śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na  oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach  zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które  ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia  przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia,  zostaną zabici.

(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i  niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to  jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.

(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę  zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset  sześćdziesiąt sześć." Ap 13

 Zobaczcie Apostoł Jan widzi inne zwierzę które wychodzi z ziemi. Otóż zobaczmy skąd wychodzi pierwsze zwierzę:

"(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i  siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze  imiona." Ap 13

"(8) Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z  otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których  imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że  zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie." Ap 17

Otóż pierwsze zwierzę w rozdz. 13 wychodzi z morza, a w rozdz. 17 wychodzi z otchłani. W tym temacie:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/plaska-ziemia-czy-mozna-tej-teorii-zaprzeczyc,2079.html

Wynika, że jeśli ziemia jest płaska, to otchłań jest jedna i jest położona w Arktyce. Czyli otchłań leży w morzu. Pierwsze zwierzę, to upadli aniołowie, którzy są zamknięci w otchłani, nie mają świadomości co się działo zarówno w niebie jak i na ziemi. Zapewne zostaną oni uwolnieni z otchłani i przybędą na ziemie przez morze.  Dlatego smok czeka na owe zwierzę na plaży przy morzu:

"(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z  resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o  Isusie.

(18) I stanąłem na piaszczystym wybrzeżu morskim." Ap 12.

 

Natomiast drugie zwierzę, pochodzące z ziemi, to muszą być upadli aniołowie, którzy:

CAŁY CZAS OD ZMARTWYCHWSTANIA DZIAŁAJĄ NA ZIEMI I INFLINTRUJĄ ZBORY CHRZEŚCIJAŃSKIE.

To właśnie przez drugim zwierzęciem ostrzegał Isus w swojej ewangelii:

"15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu  owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi!

(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z  ostu figi?

(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe  owoce.

(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych  owoców.

(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień

(20) Tak więc po owocach poznacie ich." Mat 5

A teraz zobaczcie wyraźne ostrzeżenie Isusa odnoszące się do drugiego zwierzęcia:

"(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie  zwiódł.

(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest  Chrystus, i wielu zwiodą." Mat 24 

"(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie  znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

(25) Oto powiedziałem wam.

(26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie  wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie." Mat 24

A oto co pisze o drugim zwierzęciu:

"(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na  oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach  zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które  ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu." Ap 13

 Isus ostrzega przed zwiedzeniem nawet swoich uczniów, wybranych!!!!

Isus mówi, że fałszywi prorocy będą czynić wielkie znaki i Cuda.

 

I TE WSZYSTKIE CECHY WYMIENIONE PRZEZ ISUSA POSIADA DRUGIE ZWIERZĘ!!!!

 

Zobaczmy tylko Paweł i Łukasz do dziś zwodzą wielu wybranych przez Isusa ludzi - chrześcijan. Większość chrześcijan jest do dziś zwiedzionych przez Pawła i Łukasza. Większość chrześcijan do dziś broni Pawła i Łukasza.

 

Na islam czy syjonizm daje się nabrać niewielka garstka chrześcijan. Natomiast na Pawła i Łukasza zdecydowana większość.

 

To Paweł i Łukasz dają podstawę władzy nad chrześcijanami zarówno Wielkiej Nierządnicy - kościoła katolickiego jak jej córkom - czyli innym organizacjom chrześcijańskim. 

 

To Paweł i Łukasz swoimi naukami usprawiedliwiają i sankcjonują islam oraz syjonizm.

Paweł głosi:

upadek prawa Bożego - to samo głosi islam. Pedofilia, mordy na niewinnych (które są łamaniem prawa danego całej ludzkości przez Boga Noemu), kłamstwa, rabunki, gwałty oraz inne zbrodnie które sankcjonuje islam są łamaniem prawa Boga.

zbawienie tylko z wiary i łaski, uczynki czyli wypełnianie prawa Bożego - to samo głosi islam. W islamie nie są ważne uczynki, zbawionym jest się przez akt łaski i wiarę.

 

Nie zapominajmy islam to tak naprawdę syjonizm, talmudyzm dla mas. Tak naprawdę zasady jakie naucza Talmud i islam są takie same.

 

Paweł i Łukasz symbolizują dwa rogi Baranka, czyli fałszywych Apostołów. Owszem pierwsze zwierzę ma 10 rogów prostych i symbolizują one króli. Ale owa symbolika rogów jako króli odnosi się do zwierzęcia z siedmioma głowami, które jest opisane w dwóch rozdziałach. Symbolika rogów baranka jest zupełnie inna.

 

Otóż rogi baranka moim zdaniem symbolizują fałszywych Apostołów, a także symbolizują m fałszywą męczeńską śmierć tych Apostołów. Dlatego tak bardzo w kościele katolickim mówi się o męczeńskiej śmierci Pawła. Ciekawe, że relacje co do męczeńskiej śmierci Łukasza są także niejasne:

"Po męczeńskim zgonie świętego Pawła działał        święty Łukasz jeszcze kilkanaście lat na chwałę         Jezusa Chrystusa. Głosił podobno Ewangelię we        Włoszech, Galii, Dalmacji, Macedonii i w Egipcie.        Podanie mówi, że dożył przeszło 80 lat, a święci        biskupi Grzegorz Nazjanzeński i Paulin opowiadają, że        poniósł śmierć męczeńską w Patras w Grecji"

http://www.ruda_parafianin.republika.pl/swi/l/lukasz.htm 

Inne informacje co do Łukasza:

"Święty Łukasz miał też wykonać obraz        Najświętszej Dziewicy, którą znał osobiście. Obraz        ten dostał się później na własność cesarzowej św.        Pulcherii, a później do Rzymu, gdzie go umieszczono w        kościele "Świętej Maryi Większej".        Wizerunek ten kazał papież Grzegorz Wielki uroczyście        obnosić podczas zarazy po wszystkich ulicach Rzymu, i        pomór natychmiast ustał."

http://www.ruda_parafianin.republika.pl/swi/l/lukasz.htm

 

Zobaczmy Paweł i Łukasz są filarami większości doktryn Kościoła Katolickiego.

 

Nauki Pawła i Łukasza to nauki samego szatana. Oni mówią jak smok. Paweł i Łukasz stworzyli organizacje drugie zwierzę, której:

PODSTAWOWYM CELEM JEST OŻYWIENIE PIERWSZEGO ZWIERZĘCIA Z SIEDMIOMA GŁOWAMI.

Zobaczmy rozdz. 13 i 17 opisuje pierwsze zwierzę jednak w obydwu rozdziałach opisane są organizacje które owe zwierzę przywracają do życia i władzy. W rozdz. 13 drugie zwierzę ma władzę pierwszego zwierzęcia aby go ożywić. W rozdz. 17 Wielka Nierządnica, wykorzystuje władzę pierwszego zwierzęcia, ujeżdża je, aby władać całą ziemią.

 

Moim zdaniem drugie zwierzę wykorzystuje Wielką Nierządnice, aby ta nieświadomie ożywiła pierwsze zwierzę. Drugie zwierzę, zwodzi Watykan - Wielką Nierządnicę, aby ta w zamian za władzę nad ziemią, stopniowo ożywiała pierwsze zwierzę i jednocześnie zwalczała chrześcijaństwo:

http://proroctwa.com/glowny-wrog-chrzescijanstwa.htm

 Zobaczmy stopniowo przez politykę Watykanu wzmacniany jest syjonizm i islam. W planach 3 wojen światowych:

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Watykan chce aby syjonizm i islam się wzajemnie wyniszczyły. Jednakże, nad Watykanem zbliżają się ciemne chmury, ponadto Watykanowi nie idzie wywołanie 3 wojny światowej.

Natomiast druga Bestia zaczyna działać w kierunku, zbliżenia chrześcijaństwa do nauk pierwszej Bestii.  Wpierw wśród chrześcijan w USA stworzono chrześcijański syjonizm popierający powstanie państwa Izrael. A teraz powstaje chrześcijańskie islam:

http://www.zbawienie.com/chrislam.htm

Zobaczmy, pomimo ogromnych środków i pracy jakie daje Watykan islamiści masowo nie atakują chrześcijan. Sprowadzono ich masę do państw chrześcijańskich i co??? Nic.

 

W zasadzie są sporadyczne ataki, nagłaśniane przez prasę. ISIS owszem działa, ale dlatego, że pachołek Watykanu Obama, ją po cichu wspiera. Jednak Obama nie ośmiela się wspierać ISIS oficjalnie. Ponadto rośnie międzynarodowa i wewnątrz USA opozycja dla Obamy.

Watykan traci władzę, czyli wpływ na narody i szatan doskonale o tym wie. Jednak o dziwo, Watykan działa nadal w kierunku ekumeny chrześcijaństwa i islamu.

To chyba nie ma sensu. z jednej strony Watykan chce wywołać 3 wojnę światową a z drugiej czyni ruchy pojednawcze wobec islamu.

 

Przypominam jakie wrzenie wśród islamistów wywołały słowa papieża Benedykta XVI wobec islamistów, gdzie zacytował on cesarza Bizantyjskiego.

http://papiez.wiara.pl/doc/729044.Benedykta-XVI-dialog-z-islamem

Jeśli Watykan chciałby 3 wojny, to wystarczyłoby aby papież Franciszek powiedział więcej słów prawdy o islamie. Jednak Watykan tego nie czyni dlaczego???

 

Moim zdaniem odpowiedzią na to jest Apokalipsa. Rozdz. 17 opowiada o władzy jaką sprawuje Wielka Nierządnica na ziemi, ale rozdz. 13 mówi, że tak naprawdę po cichu poczynaniami Wielkiej Nierządnicy kieruje drugie Zwierzę.

Być może owo drugie zwierzę już przyjęło nawet swoją nazwę czyli:

JEZUICI.

Zobaczmy, obecnie jest to najpotężniejsza organizacja w kościele katolickim. Obecnie papież to jezuita, i czyni on ruchy w kierunku ekumeny z islamem. Jezuici stopniowo przejmowali władze nad Wielką Nierządnicą.  Jezuici, wiedzą kto stworzył islam, są zakonem syjonistycznym posiadającym największą wiedze o historii. Ponadto Jezuici stosują nauki Pawła w 100 %.

 

Zobaczmy być może, Benedykt XVI chciał wywołać wojnę z islamem, ale powstrzymała go jezuicka opozycja i po kilka latach zmusiła go do abdykacji i oddania władzy jezuicie.

Obecnie papież Franciszek czyni najwięcej ruchów w kierunku ekumeny z islamem. Czyni te ruchy pomimo zbrodniczej działalności ISIS w Syrii czy Iraki, czy pomimo zbrodni jakie islamiści popełniają na świecie już niemal otwarcie.

Takie ruchy, przecież szkodzą wizerunkowi kościoła katolickiego i są krytykowane przez wielu katolików. Jednak te ruchy, stanowią umocnienie dla przyszłej władzy zwierzęcia pierwszego.

 

 

 

08:23, cyryl27
Link Komentarze (2) »
sobota, 06 grudnia 2014

"(17) Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo proroków; nie  przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić.

(18) Bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna  jota, ani jedna kreska nie przeminie z zakonu, aż wszystko to się stanie.

(19) Ktokolwiek by tedy rozwiązał jedno z tych przykazań najmniejszych i  nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a  ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios.

(20) Albowiem powiadam wam: Jeśli sprawiedliwość wasza nie będzie obfitsza  niż sprawiedliwość uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do Królestwa  Niebios" Mat 5

 

Te słowa Isusa traktowane są jako argument za niezmiennością Tory, prawa danego Mojżeszowi. Jednakże, sam Isus w ewangelii Mateusza mówi coś takiego:

"(3) I przyszli do niego faryzeusze, kusząc go i mówiąc: Czy wolno odprawić  żonę swoją dla każdej przyczyny?

(4) A On, odpowiadając, rzekł: Czyż nie czytaliście, że Stwórca od początku  stworzył mężczyznę i kobietę?

(5) I rzekł: Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i połączy się z żoną swoją, i będą ci dwoje jednym ciałem.

(6) A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co tedy Bóg złączył, człowiek  niechaj nie rozłącza.

(7) Mówią mu: Czemuż jednak Mojżesz nakazał dać list rozwodowy i odprawić?

(8) Rzecze im: Mojżesz pozwolił wam odprawiać swoje żony ze względu na  zatwardziałość serc waszych, ale od początku tak nie było.

(9) A powiadam wam: Ktokolwiek by odprawił żonę swoją, z wyjątkiem przyczyny  wszeteczeństwa, i poślubił inną, cudzołoży, a kto by odprawioną poślubił,  cudzołoży.

(10) Rzekli mu uczniowie: Jeśli tak się przedstawia sprawa męża i żony, nie  warto się żenić.

(11) A On im powiedział: Nie wszyscy pojmują tę sprawę, tylko ci, którym jest  dane." Mat 19

 

No własnie. Isus wspomina o tym samym, Tora jest prawem programem naprawczym dla ludzkości, aby ta mogła powrócić do stanu jedności z Bogiem.

Oto do kiedy będzie obowiązywała Tora???

"Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna  jota, ani jedna kreska nie przeminie z zakonu, aż wszystko to się stanie."

A kiedy przeminie to niebo i ta ziemia?? Po 1000 letnim panowaniu Isusa na ziemi, i zniszczeniu szatana w jeziorze ognia i siarki:

"(1) I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza  ziemia przeminęły, i morza już nie ma.

(2) I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga,  przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego.

(3) I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między  ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z  nimi.

(4) I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani  krzyku, ani mozołu już. nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły.

(5) I rzekł Ten, który siedział na tronie: Oto wszystko nowym czynię. I mówi:  Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe." Ap 21

Zobaczmy Tora przestanie obowiązywać kiedy pomiedzy naprawianą ludzkością zamieszka razem z Synem sam Bóg.

Przecież logiczne jest, że po przeminięciu pierwszego nieba i ziemi, przestaną obowiązywać prawa fizyki odnoszace się do tego obecnego świata. Powstanie nowa ziemia, nowe niebo czyli nowy wszechświat czyli powstanie szereg nowych praw.

 

Wiele z praw Bożych obowiązujących dzisiaj zostanie zachowanych, ponieważ znajdą zastosowanie w nowym niebie i nowej ziemi.

 

Otóż tak na dobrą sprawę Tora to system prawny obowiązujący określony naród w określonym państwie w określonych granicach. Królwestwo Boże natomiast obejmie całą ziemię, dlatego bedziemy świadkami nowego Bożego ładu na całym świecie.

 

Będziemy poznawać nowe doskonałe rozwiązania prawne w zakresie przyrody, fizyki, biologii, relacji międzyludzkich.

 

Tak naprawdę, owe Boże projekty nie zostały zrealizowane jeszcze z powodu buntu, Szatana, części aniołów i części ludzkości, wobec Boga.

Tak naprawdę pogląd, że Tora w takim kształcie jaką dał ją Mojżesz będzie obowiązywała zawsze to była i jest: NAUKA FARYZEUSZY.

 

Paweł nie rozumiał prawa tak jak rozumiał to Syn Boży i Bóg, czyli, że prawo czemuś służy. Szabat służy człowiekowi a nie na odwrót. Paweł, rozumiał nauki Isusa jako zaprzestanie obowiązywania prawa w całości. Natomiast Isus wyjaśnił prawo w słowach:

"(12) A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im  czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy" Mat 7

Otóż prorocy informowali Izraelitów w proroctwach, że skoro bezcześcili prawo Boga to dostaną się pod panowanie i prawo Szatana, czyli jego Bestii.

 

W sytuacji gdy Izraelici i Judejczycy znajdowali się pod panowaniem 4 Bestii, Tora jako całość prawa nie mogła być wypełniona.

Faryzeusze natomiast wmawiali żydom, że oni wypełniają w całości Torę. Otóż jak mogli oni wypełniać w całości Torę, skoro na króla Juda był dysygnowany z woli Rzymu Herod???

Jak mogli wpełniać Torę, skoro w Judei stacjonowali żołnierze Rzymscy i dla nich żydzi chodowali świnie, zaś te zwierzeta były zakazane???

Zresztą władza nad Judeą czwartej Bestii Rzymu, była także prawem Boga. Tylko, że to prawo miało charakter kary dla Judejczyków.

 

Prorocy w proroctwach informowali zatem o zmianie prawa, jakie Bóg zastosuje wobec Izraelitów - ludu o twardym karku.

 

Skoro Izraelici chcieli czcić bałwany to Bóg wydał ich na pastwę Bałwanów i stojących za nimi demonów. Izraelici, pomimo przestróg Bożych proroków swoimi czynami i uporem sami sprowadzili na siebie nieszczęścia.

 

A owe nieszczęscie polegało na zmianie systemu prawnego w jakim oni żyli.

 

Po śmierci i zmartwychwstaniu Isusa, prawo odnoszace się do ofiar zostało także zmienione przez Syna Bozego i Ojca. Po tak doskonałej ofierze, Bóg stwierdził, że nie ma sensu aby dalej ofiarowywać mu zwierzęta. Rękami czwartej Bestii, zostało zniszczone miasto Jerozolima i świątynia po raz drugi.

 

Jednak szereg innych praw z Tory nadal obowiązuje. Tylko, że po ofierze z Isusa Chrytusa, jego ewangelie zmieniają serca kamieniste na serca mięsiste i tak Bóg zaszczepia swojemu ludowi nowe serce i nowego ducha:

"(26) I dam wam serce nowe, i umieszczę nowego ducha w was, i usunę serce  kamienne z waszego ciała, a dam wam serce mięsiste.

(27) Mojego Ducha włożę do waszego wnętrza i spowoduję, że będziecie postępować według moich  rozporządzeń,  będziecie przestrzegać moich postanowień i wykonywać je." Ez 36

Ewangelie Isusa to słowa Syna Bożego które zmieniają serca Izraelitów.

Zobaczcie tego nie rozumiał Paweł. Otóż Isus włożył prawo Boga w serca Izreala i nie tylko bo innych narodów. Prawo Boga, zostało skierowane bezpośrednio do kazdego człowieka:

"(25) W tym czasie odezwał się Isus i rzekł: Wysławiam cię, Ojcze, Panie  nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je  prostaczkom." Mat 11

 

Tego nie rozumiał żaden faryzeusz, Paweł na nawet nie rozumiał tego zadufany w sobie szatan.

Słowa, czyny, ofiara i zmartywstanie Isusa Chrytusa nadały nie tylko większą moc naszemu zbawicielowi ale nadały jeszcze większą moc jego Słowom.

 

Tak ewangelie zawierają przepisy prawa Bożego, które obowiązują uczniów Isusa.

Zobaczcie:

"(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z  resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o  Isusie." Ap. 12

 

Przecież świadectwem o Isusie jest wypełnianie słów Isusa oraz wypełniania przykazań Boga. Owe przykazania aby mogły być automatycznie wypełnianie przez ludzi prostych, to muszą być już nie tyle zrozumiane co sumienia prostych ludzi nakazują im owe prawa wypełniać.

Zobaczcie tylu naszych braci chrześcijan, wypełnia owe prawo bez dogłębnej znajomości Biblii, pomimo czytania listów Pawła (prosci ludzie i tak ich nie rozumieją, więc argumety Pawła dla prostaczków to kula w płot). Zobaczcie jak nasi bracia w Iraku w Syrii odają życie dla Isusa.

 

Paweł w swoich listach stwierdził, że prawo nie obowiązuje. Otóż Bóg zmienił po prostu metodę przekazywania swojego prawa. Zobaczcie pasterze Izraela okazali się zdjacami. Owi pasterze, faryzeusze, sadyceusze, obecnie księża, biskupi, pastorzy okazali zdrajcami ludu Bożego i Boga, którzy oddali swe usługi szatanowi. Dlatego Bóg poprzez swojego Syna, zainstalował ludziom sumienia. Czyli objawił swoje prawo ludziom prostym, którzy słuchają swojego sumienia zaś zakrył je przed mądrymi którzy olewają swoje sumienie a kierują się intelektem.

 

Paweł w swoim kombinatorstwie (w zasadzie szatan), nie połapał się, że Bóg po prostu zmienił formę przekazywania swojego prawa.

 

 

00:26, cyryl27
Link Komentarze (1) »
piątek, 05 grudnia 2014

Obejrzałem pewien film:

Twarde babki - MARK GUNGOR - 

https://www.youtube.com/watch?v=NzGi5BejW7A

Otóż w tym filmie, obok pastora Marka Gungora, wystąpiły dwie kobiety. Owe panie, z pozoru mówiły rzeczy dobre, o nawróceniu, o tym jak Bóg zdziałął wiele w ich zyciu. Jednak co mnie zaniepokoiło.

 

Otóż druga z kobiet, powiedziała takie słowa:

"Jestem odważną, pewną siebie kobietą, która daje kopa diabłu"!!!!

Obydwie z pań po prostu serwowały feminizm tylko, że w chrześcijańskim opakowaniu. Tak, szatanowi zalezy aby wmówić kobietom, że są silne i niezależne. Już w Edenie wąż, wmówił te brednie Ewie:

"(1) A wąż był chytrzejszy niż wszystkie dzikie zwierzęta, które uczynił Pan Bóg. I rzekł do kobiety: Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie ze wszystkich drzew ogrodu wolno wam jeść?

(2) A kobieta odpowiedziała wężowi: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu,

(3) Tylko o owocu drzewa, które jest w środku ogrodu, rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść ani się go dotykać, abyście nie umarli.

(4) Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie,

(5) Lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło.

(6) A gdy kobieta zobaczyła, że drzewo to ma owoce dobre do jedzenia i że były miłe dla oczu, i godne pożądania dla zdobycia mądrości, zerwała z niego owoc i jadła. Dała też mężowi swemu, który był z nią, i on też jadł." Ks. Rodz. 3

I dlatego od tej pory kobiety:

"(16) Do kobiety zaś rzekł: Pomnożę dolegliwości brzemienności twojej, w bólach będziesz rodziła dzieci, mimo to ku mężowi twemu pociągać cię będą pragnienia twoje, on zaś będzie panował nad tobą." Ks. Rodz. 3

czy też:

"(17) Synu człowieczy, kiedy dom izraelski mieszkał na tej ziemi, zhańbił ją  przez swoje drogi postępowania oraz swoimi bałwanami, oraz z ich nieczystością,  a ich droga była w moich oczach jak nieczystość odłączonej kobiety." Ez 36

 

Zobaczcie drogie panie. Owa chrześcijańska feministka chce dawać kopa diabłu, ponieważ wg niej jest pewna siebie in odważna. A sam Bóg mówi, że kobieta po Edenie jest bardziej zależna od mężczyzny... nawet do tego stopnia, że mężczyzna panuje nad kobietą.

 

Biblia a złwaszcza Apokalipsa wielokrotnie wspomina jak niebezpieczny i potęzny jest szatan. Jako smok, zwodzi jedną trzecią aniołow Bożych. I teraz owa pani, mówi, że kobieta jest zdolna dać kopa diabłu ponieważ jest odważna i pewna siebie!!!

Zresztą sam Isus nauczał jak mamy odnosić się do szatana:

"(28) I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą;  bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie." Mat 10

Diabła, smoka mamy się bać. Pomyślmy kobiety, z natury są bardziej bojaźliwe od mężczyzn, kobieta czuje większy strach przed bandytą. A Isus powiedział, że chrzescijanie nie powinni się bać bandyty który zabija tylko ciało, ale mamy się bać smoka który może zafundować nam śmierć drugą. Dawanie "kopa diabłu" i bycie "pewną siebie" a nie bycie pewną Boga i jego Syna kobietą, to przejaw kretynizmu jaka ta chrzescijanka serwuje innym kobietom. Kobieta "pewna siebie" to dla diabła w zasadzie łatwy łup. Kobiety "pewne siebie" gardzą męzczyznami, sa pyszne, mają wysokie mniemanie o sobie i POUCZAJĄ ORAZ PUBLICZNIE PONIŻAJĄ MĘŻÓW!!! Dodatkowo bycie odważną, wobec diabła gdy sam Isus zalecał nam zdrowy strach - który to sprawia, że trzymamy się z dala od szatana i jego pułapek, to już przejaw totalnej głupoty tej pani!!!

Zobaczcie mój poprzedni artykuł:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Nadstawianie-drugiego-policzka-i-inne-nauki-Isusa.html

W nim instruktor samoobrony, mówi jasno, że jak z kimś walczymy na ulicy to zniszczyliśmy właśnie samoobronę. "Dawanie kopa diabłu" bycie "odważną i pewną siebie kobieta", to jest ZACHĘTA DO WALKI Z DIABŁEM PODCZAS GDY ISUS NAKAZUJE NAM BAĆ SIĘ I UNIKAĆ KONFRONTACJI Z SZATANEM. Od walki z szatanem jest Bóg a szczególnie jego Syn Isus Chrytus. Owa pani w zasadzie karze innym kobietom zaprzestać samoobrony przed szatanem jaką nakazał Isus swoim uczniom.

Owa pani idzie krok dalej od świeckiego femiznizmu. ŚWIECKI FEMINIZM NAKAZUJE WALKĘ I KONFRONTACJE Z MĘŻCZYZNAMI, MĘŻAMI. CHRZEŚCIJAŃSKI FEMINIZM NAKAZUJE KOBIETOM OBOK WALKI Z MĘZAMI WALKE Z SAMYM SZATANEM.

Dosłownie szatan stosuje tę samą strategię zwodzenia jaką zastosował w Edenie, czyli zaczyna zwodzenie od kobiety.

Takich bredni dawno nie słyszałem. Jak kobieta, która jest z natury podległa mężczyźnie może walczyć z diabłem??? Ten pomysł musiał dac kobietom sam szatan.

Zobaczmy, owa pani zamiast powiedzieć, że Isus jest jej zbawiecielem od szatana, sama deklaruje walkę z szatanem i zachęca do tego inne kobiety!!!!

To pokazuje, że w USA i na zachodzie chrześcijaństwo jest zinflitrowane przez szatana. To pokazuje, że feminizm jest serwowany chrześcijanom przez ich pastorów.

Pokazuje, to że w kulcie "Królowej Niebios" nie chodzi o tylko o to aby z Marii, matki Isusa uczynić boginie, jak to jest czynione w katlicyźmie.

Otóż, w kulcie "Królowej Niebios" chodzi o to aby wmówić kobietom, że są niezależne od mężczzyn.

Zobaczcie, pierwszym państwem w którym kobiety dostały prawa wyborcze była: katolicka Polska. To w naszym narodzie, poprzez "kult Matki Niebios" wprowadzono kult: "Matki Polki". Czyli ideę niezależności kobiet od mężczzyn. Na tak podatny grunt, dano kobietom prawa wyborcze.

 

Danie praw wyborczym kobietom, niestety ale spowodowało znaczący upadek cywilizacji chrześcijańskiej. Otóż Biblia jasno mówi, że kobieta nie może przewodzić mężczyznom. Zaś polityka jest właśnie przewodzeniem mężczyznom. Owszem, kobieta może prosić Boga aby zmienił postawę swego męża. Ale Biblia jasno mówi, że sam Bóg, po Edenie dał władzę mężczyznom nad kobietami.

 

PRAWA WYBORCZE DLA KOBIET TO NIESTETY ALE JEST KOLEJNY ELEMNT PRANIA MÓZGU JAKIE SZATAN SERWUJE NARODOM.

Otóż w polityce, czy zarzadzaniu narodem liczy się jak najlepsze poznanie realiów rządzących światem. Mężczyźni z natury lepiej owe realia znają niż kobiety. Dodatkowo, po Edenie kobiety są pod naturalnym panowaniem mężczyzn. Dlatego znające gorzej realia świata, podlegające swoim męzom kobiety nie mają kompetencji aby wybierać odpowiednich ludzi do polityki.

 

Efekty widzimy dziś. Do władzy dochodzą kłamcy, bandyci, oszuści i złodzieje. Kiedy kobiety nie miały praw wyborczych, to polityków obowiązywały męskie wzorce postępowania.

 

Zobaczmy, jeszcze w XIX i na początku XX wieku, politycy pojedynkowali się. Dlatego pomówienia czy kłamstwa były nieopłacalne. Obecnie polityk może na drugiego człowieka bluzgać i nie dostanie nawet po twarzy. A dzieje się tak dlatego, że w polityce w zasadzie rządzą kobiece wzorce postępowania.

Kobiety potrafią się wykłucac o nieistotny problem godzinami i knuć intrygi i to samo cznią politycy. Natomiast mężczyźni bardzo szybko załatwiają swoje problemy. Dodatkowo mężczyźni nie kłócą się z byle powodu, gdyż wiedzą, że każdy konflikt to ryzyko pojedynku w którym można stracić zdrowie.

 

Danie praw wyborczym kobietom sprawiło, że kobiety uległy w sporym stopniu propagandzie feministycznej. Owa propaganda polega, na tym aby kobiecie wmówić, że jej rywalem jest jej własny mąż.

A oto efekt owej propagandy:

 http://wpolityce.pl/polityka/220094-szczuka-zaklamuje-fakty-przemoc-w-szwecji-jest-3-razy-wyzsza-niz-w-polsce-kto-chce-nam-zgotowac-pieklo

Tak na zachodzie kobiety wychowane w feministycznej propagandzie jest częściej ofiarami przemocy przez własnych mężów.

Tak naprawdę, wychowanie kobiet w feminizmie polega na uczeniu ich do prowadzenia ciągłej walki z własnym mężem. Efektem tego, meżczyzna sięga w końcu po ostateczny argument w postaci siły fizycznej.

Tak drogie panie na zachodzie Europejki dzięki feminizmowi przez Europejczyków są traktowane tak samo jak muzułmanki przez muzułmanów.

 

EFEKT DOSŁOWNIE IDENTYCZNY.

 

Czy można dziwić, się męzczyznom, że w końcu zaczynają traktowac kobietę jako wroga??? Przecież przemoc fizyczna to efekt przemocy psychicznej, którą stosują Europejki.

A tak naprawdę, rozwód jest z reguły niekorzystny bardziej dla kobiety. Tak naprawdę wysoka ilość rozwodów, czy też liczba samotnych pań po 40 - stce, sprawia, że zachód przypomina gigantyczny DOM PUBLICZNY Z DARMOWYMI PROSTYTUTKMI. Taki mężczyzna który, bije kobietę, rozwodzi się z nią bez problemu znajduje inną kobietę. Natomiast owe kobiety po rozwodzie z desperacją szukają innego mężczyzny.

 

Dosłownie tak wyglądna w praktyce BYCIE:

 

"...odważną, pewną siebie kobietą, która daje kopa diabłu"!!!!"

01:07, cyryl27
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 listopada 2014

Mariusz Szczypiński, Estera czy Brein Breaker oraz inni, krytykują czy raczej zaczeli krytykować ewangelie Mateusza z powodu nakazu Isusa aby miłować nieprzyjaciół swoich, czy nauka o nastawianiu drugiego policzka czy niestawiania oporu złemu:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/czy-chrzescijanie-musza-milowac-zbrodniarzy,1433.html

Chodzi dokładnie o te słowa Isusa z ewangelii Mateusza:

"(38) Słyszeliście, iż powiedziano: Oko za oko, ząb za ząb.

(39) A Ja wam powiadam: Nie sprzeciwiajcie się złemu, a jeśli cię kto uderzy  w prawy policzek, nadstaw mu i drugi.

(40) A temu, kto chce się z tobą procesować i zabrać ci szatę, zostaw i  płaszcz.

(41) A kto by cię przymuszał, żebyś szedł z nim jedną milę, idź z nim i dwie.

(42) Temu, kto cię prosi, daj, a od tego, który chce od ciebie pożyczyć, nie  odwracaj się.

(43) Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a  będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego.

(44) A Ja wam powiadam: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych,  którzy was prześladują.

(45) Abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego  wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i  niesprawiedliwych.

(46) Bo jeślibyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakąż macie  zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią?

(47) A jeślibyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie?  Czyż i poganie tego nie czynią?

(48) Bądźcie wy tedy doskonali, jak Ojciec wasz, który jest w niebie doskonały jest." Mat 5

Otóż przeciwnicy ewangelii Mateusza, podważali tą ewangelie oraz ewangelie Marka, ponieważ wg nich nastawianie drugiego policzka, niestawianie oporu złemu to nauki które są nieżyciowe i są na rękę szatanowi. Wg tych ludzi sam Mateusz nie może się obronić. Otóż Biblia kilkakrotnie, wspomina że sprawa powinna opierać się na zeznaniach dwóch lub trzech świadków:

"(16) Jeśliby zaś nie usłuchał, weź z sobą jeszcze jednego lub dwóch, aby na  oświadczeniu dwu lub trzech świadków była oparta każda sprawa." Mat 18

"(15) Niech nie występuje jeden tylko świadek przeciwko komukolwiek w  sprawie wszelkiego przewinienia i grzechu, jakie tamten popełnił. Na podstawie  zeznania dwóch świadków lub na podstawie zeznania trzech świadków rozstrzygnie  się sprawę." ks. Powt. Prawa 19

"(6) Na podstawie zeznania dwóch świadków lub trzech świadków skazuje  się na śmierć. Nie skazuje się na śmierć na podstawie zeznania jednego świadka." Ks. Powt. Prawa 17

Zobaczmy, obok Mateusza mamy dwa razy w Torze, którą uznają Mariusz, estera, Brein Breaker i ich zwolennicy. Wiec jeśli naukę o nastawianiu drugiego policzka przedstawi obok Isusa drugi świadek to jest ona wiarygodna!!!!

 

No to przedstawiam drugiego świadka:

Damian Laszczuk - ekspert od sztuk i sportów walki:

https://www.youtube.com/channel/UCCWLB0HBjFl5r6h7nzPlAyQ/videos

Oto co ona mówi o samoobronie:

"Jeśli walczysz na ulicy, to znaczy, że spieprzyłeś swoją samoobronę..."

https://www.youtube.com/watch?v=8sERlkAMaBo&list=UUCWLB0HBjFl5r6h7nzPlAyQ

a tutaj inny film, o tym, że w walce z nożownikiem mamy w zasadzie zerowe szanse na wygranie:

https://www.youtube.com/watch?v=XmW82bOZ79U&list=UUCWLB0HBjFl5r6h7nzPlAyQ

W filmie:

"Jeśli walczysz na ulicy, to znaczy, że spieprzyłeś swoją samoobronę..."

Jest mowa o tym, że walki na ulicy należy unikać a jeśli do niej dojdzie to oznacza, że popełniliśmy błędy w samoobronie. Podstawowym celem samoobrony jest wyjście z sytuacji konfliktowej z możliwie najmniejszym uszczerbkiem na zdrowiu. Damian Laszczuk, wspomina, że jego opinie potwierdzają setki ekspertów od samoobrony. Mówi on, że właśnie nastawienie drugiego policzka, nie stawianie oporu złemu, oddanie mu nawet portfela jest lepsze od walki. 

Mamy więc potwierdzenie skuteczności nauk Isusa nie tylko od jednego eksperta od walki - Damiana Laszczuka, ale jego opinie potwierdza w zasadzie każdy ekspert od walki.

A zatem obok Syna Bożego - który zna prawa rządzące światem, mamy opinie innych świadków znających realia walki ulicznej - czyli ekspertów od sztuk walki.

Otóż Isus powiedział jasno:

"(51) I oto jeden z tych, którzy byli z Isusem, wyciągnął rękę, dobył miecza  swego, uderzył sługę arcykapłana i uciął mu ucho.

(52) Wtedy rzecze mu Isus: Włóż miecz swój do pochwy; wszyscy bowiem, którzy  miecza dobywają, od miecza giną." Mat 26

czy drugi świadek Jan, w Apokalipsie:

 "(10) Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto  zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara  świętych." Ap. 13

 Jest to potwierdzenie tezy Damiana Laszczuka o tym, że walka to ryzyko. Walczymy z wrogiem jeśli ten chce odebrać nam życie lub życie lub też gdy wróg chce zgwałcić, zranić lub zabić kogoś z naszej rodziny, znajomych czy innego człowieka który jest niewinny wtedy mamy prawo dosłownie go uszkodzić:

"(17) Kruszyłem szczęki krzywdziciela I wyrywałem łup z jego zębów." Ks. Hioba 29

Tak wtedy mamy prawo kogoś poważnie uszkodzić, przeszkodzić mu czynić zło. Ale wtedy też, używamy miecza - czyli przemocy i musimy się liczyć ze śmiercią. Dlatego zobaczcie co mówił Isus w ew. Jana:

"(13) Większej miłości nikt nie ma nad tę, jak gdy kto życie swoje kładzie za  przyjaciół swoich." Ew. Jana 15

Tak, Isusowi chodziło o to, ze mamy prawo bronić swoich przyjaciół, rodzinę czy nawet obcego ale uczciwego człowieka i jest to wyraz największej miłości gdyż ryzykuje dla jego bezpieczeństwa swoje życie.

 

Zobaczcie cała argumentacja przeciwników ewangelii Mateusza i Marka to stek bzdur i prywatnych opinii. Jakimi ekspertami - czyli wiarygodnymi świadkami od sztuki walki są Mariusz, estera czy Brein Breaker???

ŻADNYMI. ICH OPINIE W TEJ MATERII SĄ NIEPODPARTYM DOSWIADCZENIEM, WIEDZĄ, UMIEJĘTNOŚCIAMI W TYM TEMACIE FAŁSZEM.

 

 

 

 

18:45, cyryl27
Link Komentarze (6) »
piątek, 21 listopada 2014

W dyskusji z Henrykiem w tym temacie:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/wszystko-o-apostole-pawle,1467-60.html

 

Henryk naprowadził mnie na ciekawy trop. Otóż jego ostatni post stawia kilka ciekawych wniosków:

1. Paweł okazuje się większym bluźniercą niż fałszywi prorocy. Gdyż fałszywi prorocy kłamią, ale powołują się na to, że owe proroctwa przekazał im Bóg. Natomiast Paweł swoje proroctwa powołuje na samego siebie.

2. Proroctwa może wypowiadać Bóg i jego Syn, prorocy czy aniołowie to tylko POSŁOWIE PROROCTW BOŻYCH.

3. Zacytuje:

"Ze słów Pawła emanuje niezwykła inteligencja i duża wiedza. Nie zapominajmy że kontrolowani przez szatana przywódcy Chrześcijaństwa także dysponują i wiedzą i inteligencją. Niemnie Paweł przewyższa ich wszystkich.

Nie zapominajmy także, ze inteligencja nie oznacza mądrości, która bierze się z bojaźni Bożej!"

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/wszystko-o-apostole-pawle,1467-60.html

Otóż moim zdaniem, Paweł nie musi być szatanem, może być wysokiej rangi upadłym aniołem, który pełni rolę drugiego zwierzęcia z rozdz. 13 Apokalipsy.

Zobaczmy jakie cechy owo zwierzę posiada:

"(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi  podobne do baranich, i mówiło jak smok.

(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono  to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu,  którego śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na  oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach  zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które  ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia  przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia,  zostaną zabici.

(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i  niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to  jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia." Ap. 13

oraz:

"(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim  czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali  pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego,  gorejącego siarką." Ap. 19

Otóż moim zdaniem opis drugiego zwierzęcia pasuje bardzo do Pawła.

Drugie zwierzę to fałszywy prorok a Paweł jest fałszywym prorokiem. Paweł jest największym z fałszywych proroków, gdyż swoje proroctwa autoryzuje swoją osobą.

Paweł głosi swoją ewangelie i swoje proroctwa czyli ma rogi podobne do rogów Baranich. Baranek symbolizuje Isusa, dwa rogi symbolizują ewangelie i proroctwa Isusa. Słowa Pawła jak i Słowa Isusa znajdują się w tej samej księdze - Biblii. Paweł mówi jak smok, czyli jego nauki są naukami szatana. Zobaczcie artykuły o Pawle na stronie zbawienie.com.

Drugie Zwierzę zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda. Otóż Paweł podczas swojej działalności czynił cuda i wypowiedział proroctwa. Jego proroctwo odnosiło się do postawienia trzeciej świątyni Jerozolimskiej na górze Syjon. Czyli wykona on władzę, pierwszego zwierzęcia na jego oczach, poprzez zwiedzenie mieszkańców ziemi aby ci postawili ową świątynie na świętej górze. Otóż owa 3 świątynia będzie owym posągiem Bestii.

Zobaczmy pierwsza świątynia Jerozolimska stała się posagiem Bestii, ponieważ dokonywano w niej bałwochwalczych obrzędów włącznie z ofiarowywaniem ludzi. Dlatego Bóg zniszczył rękami króla Babilonu ową świątynie.

 

Druga świątynia, tez została zniszczona ponieważ to z niej wyszedł rozkaz do zabicia Syna Bożego.  Pamiętajmy, Piłat starał się o uniewinnienie Isusa, ale władza kapłanów była większa od władzy cesarza Rzymu. Nie zapominajmy, Rzym był czwartą Bestią z księgi Daniela i szóstą głową zwierzęcia z Apokalipsy. Judejczykom pozwalano kultywować swoją wiarę, ponieważ rządzący nimi Edomici byli w sojuszu z Rzymem. Herod, Edomita był przyjacielem i wiernym sługa Rzymu. Isus słusznie ich nazwał plemieniem żmijowym.

 

Postawienie 3 świątyni którą opisuje Paweł, było by ogromnym cudem, którym by zwiódł mieszkańców ziemi. Zwłaszcza, że owa rana śmiertelna to zniszczenie 2 świątyni Jerozolimskiej.

Nauki drugiego zwierzęcia mają na celu ożywienie pierwszego zwierzęcia. Wbrew pozorom nauki Pawła, właśnie tak robią. Otóż przytoczę inny rodział:

"(3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na  czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem  głów i dziesięć rogów.

(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona  złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen  obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.

(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki  Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

(6) I widziałem tę kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników  Isusowych. A ujrzawszy ją, zdumiałem się bardzo.

(7) I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę  kobiety i zwierzęcia, które ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów.

(8) Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z  otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których  imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że  zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków,  na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;

(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie,  będzie mógł krótko tylko pozostać.

(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych  siedmiu, idzie na zatracenie.

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze  nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze  zwierzęciem.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem  panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni." Ap. 17

Otóż ożywione zwierzę jest ósmym królem które idzie na zatracenie. Pięciu upadłych króli to królestwa takie jak:

1. Egipt

2. Asyria

3. Babilon

4. Persja

5. Grecja

Wszystkie one uciskały bądź to cały Izrael bądź to Judę. Otóż w Biblii to król jest tym który sprawuje władzę nad danym narodem. Czasy Królestwa Izraela, a potem Królestw Izraela i Judy. To czasy kiedy Izrael był pod władzą Boga.

Szóste królestwo to Rzym. Istniało ono w czasach Jana. Siódme Królestwo to 3 Rzesza. Istniało krótko ale uciskało tereny zaginionego Izraela czyli niemal całą Europę.

Otóż być może, okaże się, że "apostoł Paweł" ożyje namówi mieszkańców ziemi do postawienia 3 świątyni na górze Syjon. Zobaczcie owo drugie zwierzę wykonuje władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach co to może znaczyć???

Bardzo wiele.

Nauki Pawła mają na celu ożywienie Bestii, poprzez ZWIEDZENIE MIESZKAŃCÓW ZIEMI. Zobaczcie Wielka Nierządnica, za cel postawiła sobie realizacje nauki Pawła o postawieniu 3 świątyni. Watykanowi nie udało się tego dokonać, ale samo to, że próbuje on zrealizować postulat Pawła, pokazuje jedno:

WIELKA NIERZĄDNICA TAKŻE JEST ZWIEDZIONA PRZEZ FAŁSZYWEGO PROROKA.

Zobaczmy, to Paweł ustanowił hierarchie kościoła katolickiego i prawosławnego. I tak hierarchia funkcjonuje w kościołach protestanckich. A polega ona na absolutnej bo duchowej i materialnej władzy księgowych zborów jakimi byli: Biskupi i diakoni. Tak naprawdę, Apokalipsa pisze jasno drugie zwierzę wykonuje władzę pierwszego zwierzęcia. Pierwsze zwierzę jest praktycznie przez większość czasu bezczynne i ma panować jedynie na krótką chwilę, jedną godzinę. Owa władza ma na celu ożywienie pierwszego zwierzęcia i dania mu władzy. Zobaczcie otóż:

NAUKI PAWŁA FUNKCJONUJĄ OD CZASÓW APOSTOŁÓW AŻ DO DZISIAJ.

Otóż zapewne, Paweł namówi 10 królów aby oddali władzę pierwszej Bestii a ta zniszczy Watykan. Co więcej Paweł znowu zacznie zwodzić mieszkańców ziemi. W jaki sposób???

Otóż nauki Pawła w bardzo wielu punktach pokrywają się z islamem. Paweł głosi w zasadzie to co głosi islam czyli, że:

ZBAWIENIE ZALEZY TYLKO OD WIARY A NIE OD UCZYNKÓW!!!!

Zobaczcie przecież to samo głoszą islamiści. W islamie możesz, gwałcić, mordować, kłamać, a i tak zbawi ciebie wiara w Boga. Wiara wyrażona w deklaracjach a nie w uczynkach. To samo głosi Paweł.

Dlaczego ludzie po sześciu trąbach:

"(20) Pozostali ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od  uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom Oraz bałwanom złotym i  srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani  słyszeć, ani chodzić,

(21) I nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów, ani od  wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich." Ap 9???

Ponieważ drugie zwierzę całkowicie ich zwiodło. Któż na świecie jak nie zagorzali islamiści, pomimo tylu klęsk, zacofania i jawnego dowodu, że islam to religia szatana tkwi w tym kulcie??? A pomyślcie teraz jak islamistów zacznie cudami przekonywać drugie zwierzę. Nawet 6 trąb może nie zrobić na nich wrażenia.

Otóż Talmud głosi to samo co Koran. Islam to w zasadzie Talmud dla mas. Paweł, w zasadzie w swoich naukach stosuje ten sam pokrętny sposób myślenia co prezentują żydzi - synagoga szatana, czy islamiści.

Nauki Pawła są tak skompilowane, sprzeczne ze sobą jak Koran i Talmud. Zarówno nauki Pawła jak i Koran czy Talmud roszczą sobie pretensje do bycia tym czym są Słowa Boga i Jego Syna.

Zapewne zniszczenie Watykanu, to będzie efekt dogadania się 10 króli aby ci oddali władzę pierwszej bestii. A ten kontrakt sfinalizuje druga Bestia.

Paweł ma niesamowitą zdolność do ekumenizmu. Zapewne owa 3 świątynia połączy islam z synagogą szatana.

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Pawel-promuje-mieszanie-ras-i-narodow.html

Paweł w swoich naukach, ma na celu połączenie całego pogaństwa.

Interesująca jest kwestia śmierci Pawła. Otóż męczeńska śmierć Pawła, uwiarygadniałaby jego "Apostolstwo". Jednak czy obywatel Rzymu, mógł zostać zabity w Rzymie za głoszenie jakiegoś nowego kultu??? Przecież, w naukach Pawła nie było nic niezgodne z polityką Rzymu.

Dla Pawła można było jeść mięso składane bałwanom, można było żenić się z poganami. Paweł był żydem dla żyda, i poganinem dla poganina. Paweł nawet, kłamał "na chwałę Bożą' co sam przyznaje.

Czy za takie nauki Paweł mógłby zostać zamordowany w Rzymie???? Przecież po zapoznaniu się z nimi, każdy Rzymski prokurator nie wniósłby oskarżenia, zaś jeśli by nawet. to sędziowie by go uniewinnili. Przecież te nauki nie godziły w interesy Rzymu ale je raczej zabezpieczały.

Zobaczmy co o śmierci Pawła pisze Wikipedia:

"Gdy latem 64 roku Rzym nawiedził pożar, winą za jego spowodowanie opinia publiczna obarczyła Nerona. Ten, chcąc uwolnić się od oskarżeń, jako winnych wskazał chrześcijan. Tradycja jednogłośnie stwierdza, że Paweł zginął w Rzymie właśnie za panowania Nerona, jest jednak wątpliwe, czy jego męczeństwo można łączyć bezpośrednio z prześladowaniami rzymskich chrześcijan po pożarze Rzymu w 64 roku. Z treści 2. Listu do Tymoteusza wynika, że Paweł został aresztowany w Azji Mniejszej (prawdopodobnie w Efezie lub Troadzie) na skutek zatargu z brązownikiem Aleksandrem, o którym Paweł wspomina, że wyrządził mi wiele zła: odda mu Pan według jego uczynków (2 Tm 4, 14). Według Klemensa Rzymskiego Paweł został „wskutek zazdrości" uwięziony i skazany na śmierć.

 
Ścięcie Pawła

W pierwszej rozprawie Paweł zdołał tak poprowadzić obronę, że udało mu się uniknąć skazania. W oczekiwaniu na drugą Apostoł Narodów miał napisać Drugi List do Tymoteusza – choć jego autentyczność bywa kwestionowana, nawet krytyczni badacze są zgodni, że zawiera reminiscencję prawdziwych wydarzeń. Z listu wynika, że – oprócz Łukasza – opuścili go wszyscy uczniowie. Wspomina jednak, że odwiedził go w więzieniu Onezyfor z Efezu, którego w tym liście pozdrowił.

W wyniku drugiej rozprawy Paweł został skazany na śmierć i ścięty (taki rodzaj egzekucji przysługiwał mu ze względu na rzymskie obywatelstwo). Data i miejsce śmierci Pawła nie są pewne.

Co do daty wydarzenia, to wiadomo, że nastąpiło ono jeszcze za panowania cesarza Nerona (zmarł w 68 roku). Zwykle datuje się je na rok 66 lub 67. Data przekazana przez apokryficzne Dzieje Piotra i Pawła29 czerwca 67 – nie ma historycznej wartości.

Według tradycji kościelnej Paweł został stracony za Bramą Ostyjską. Pod ołtarzem znajdującej się tam Bazyliki świętego Pawła Za Murami odnaleziono inskrypcję z IV wieku (PAVLO APOSTOLO MART.). Oprócz tego taką lokalizację ma potwierdzać brak jakiejkolwiek tradycji konkurencyjnej."

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_z_Tarsu#Uwi.C4.99zienie

 

Zobaczmy, nie wiadomo czy Paweł zginął. Jest kilka wersji jego śmierci, i każda ze sobą sprzeczna. Pomyślmy jakim cudem w imperium Rzymskim, obywatela Rzymu, można było aresztować na skutek zatargów na tle różnic wiary czy religii z chrześcijanami??? Efezjanie, oprócz odrzucenia Pawła i Łukasza, nie mogli fizycznie nic zrobić obywatelowi Rzymu. Gdyż za obywatelem Rzymu stali legioniści. Efezjanie jako chrześcijanie nie mogli kłamać na temat Pawła więc nie mogli go fałszywie oskarżyć. Zaś spory religijnie nie interesowały Rzymian.

Zobaczmy dla Piłata, oskarżenia Isusa przez żydów to nic nie znaczące spory religie żydów nie naruszające interesu Rzymu. Piłat zapewne został zapoznany z poglądami Isusa i stwierdził, że nie szkodzą one Rzymowi.

Tym bardziej poglądy Pawła nie szkodziły Rzymowi ale wręcz były na rękę Rzymowi. To dzięki naukom Pawła, Konstantyn Wielki stworzył Wielką Nierządnicę. Czyli nauki Pawła umocniły prymat Rzymu nad światem tylko w innej formie, już nie Bestii ale niewiasty.

Czyżby możliwe, że Paweł nie umarł tylko czeka na swój czas???

 

Czas pokaże...

 

 

 

 

 

 

23:16, cyryl27
Link Dodaj komentarz »

"(11) W odnowieniu tym nie ma Greka ani Żyda, obrzezania ani nieobrzezania,  cudzoziemca, Scyty, niewolnika, wolnego, lecz Chrystus jest wszystkim i we  wszystkich." Lista Pawła do Kolosan rozdz. 3

 

Zobaczcie na powyższe słowa Pawła. Otóż z tych słów wiele wynika. Paweł w liście do Kolosan, obarczył winą za grzechy swoich uczniów, to że pochodzili oni z różnych narodów. Tak Paweł, obwinął za grzechy przynależność do danego narodu. Przyczajcie wersy wcześniejsze:

"(8) Ale teraz odrzućcie i wy to wszystko: gniew, zapalczywość, złość,  bluźnierstwo i nieprzyzwoite słowa z ust waszych;

(9) Nie okłamujcie się nawzajem, skoro zewlekliście z siebie starego  człowieka wraz z uczynkami jego,

(10) A przyoblekli nowego, który się odnawia ustawicznie ku poznaniu na obraz  tego, który go stworzył.

(11) W odnowieniu tym nie ma Greka ani Żyda, obrzezania ani nieobrzezania,  cudzoziemca, Scyty, niewolnika, wolnego, lecz Chrystus jest wszystkim i we  wszystkich." List do Kolosan 3

Zobaczcie, Paweł nakazuje swoim uczniom aby ci wyrzekli się swojej TOŻSAMOŚCI NARODOWEJ, gdyż wg niego to ona powoduje grzech.

 

A co na Bóg??? Otóż Bóg to SKRAJNY NACJONALISTA. W Biblii pisze jasno, że to co robi Bóg, jest dobre.

Bóg zniszczył Babilon poprzez pomieszanie języków i stworzenie narodów. W Biblii podawane są ściśle linie genealogiczne. Bóg Od Abrahama tworzy inne narody. Co więcej Bóg ma nawet wybrany przez siebie naród IZRAEL. Bóg obiecują Jakubowi, że z Izraela powstaną inne narody.

Zobaczmy obecny Izrael, rasa biała składa się z wielu narodów.

"(10) I rzekł do niego Bóg: Imię twoje jest Jakub; lecz odtąd nie  będziesz się nazywał Jakub, ale imię twoje będzie Izrael. I nazwał go imieniem  Izrael.

(11) Potem rzekł do niego Bóg: Jam jest Bóg Wszechmogący! Rozradzaj  się i rozmnażaj się. Od ciebie pochodzić będzie naród, a nawet mnóstwo narodów,  i królowie wywodzić się będą od ciebie.

(12) A ziemię, którą dałem Abrahamowi i Izaakowi, dam tobie, i  potomstwu twemu po tobie dam tę ziemię." Ks. Rodz. 35

Zobaczmy niemal każdy naród rasy białej posiadał króli. Czyli historia Europejskich ludów to wypełnienie proroczych słów Boga.

Syn Boga, Isus został posłany do rozproszonego narodu Izraelskiego. Jego ewangelia miała być głoszona Izraelowi - niewieście, a ta głosiła ewangelie innym narodom.

Narodowość to obok rodziny komórka społeczna ustanowiona przez Stworzyciela. Apokalipsa pisze, że narodowość nie zostanie zlikwidowana ale narody będą istnieć:

 "(2) Na środku ulicy jego i na obu brzegach rzeki drzewo żywota, rodzące  dwanaście razy, wydające co miesiąc swój owoc, a liście drzewa służą do  uzdrawiania narodów." Ap. 22

 Otóż, Paweł stworzył podwaliny pod mieszanie się narodów i tym samym zaatakowanie kody genetycznego Izraelitów, rasy białej.

Mieszanie się ras promują wszystkie kościoły uznające Pawła. Wg nauk Pawła, Izrael fizyczny nie istnieje tylko jakiś Izrael duchowy. I kościoły Pawłowa powołują się na ten werset.

W ten sposób, na zachodzie promowane są małżeństwa międzyrasowe. Jest to po prostu inna forma wyniszczenia Izraela. Tak naprawdę, ślub Polaka i Angielką czy Niemką jest po prostu ślubem Izraelity z Izraelką. Natomiast ślub Anglika z Nigeryjką jest ślubem Izraelity z kobietą obcego narodu. I jak Salomon, który brał żony spoza narodu Izraelskiego i dlatego wprowadził do Izraela BAŁWOHWALSTWO.

Dzieci ze związków mieszanych posiadają takie cechy, które utrudniają im zbawienie. Oczywiście jeśli owi rodzice są chrześcijanami to nawet taki mulat ma szanse na zbawienie.

 

Problem jest inny, Paweł to był etap w szatańskim planie. Kościół Katolicki promuje EKOMENIZM, a zwłaszcza z ISLAMEM:

http://www.zbawienie.com/chrislam.htm

A za kościołem ten ruch promują inne kościoły Pawłowe. Dodatkowo sam Paweł dopuszcza małżeństwo z islamistami:

"(12) Pozostałym zaś mówię ja, nie Pan: Jeśli jakiś brat ma żonę  pogankę, a ta zgadza się na współżycie z nim, niech się z nią nie rozwodzi;

(13) I żona, która ma męża poganina, a ten zgadza się na współżycie z  nią, niech się z nim nie rozwodzi.

(14) Albowiem mąż poganin uświęcony jest przez żonę i żona poganka  uświęcona jest przez wierzącego męża; inaczej dzieci wasze byłyby nieczyste, a  tak są święte.

(15) A jeśli poganin chce się rozwieść, niechże się rozwiedzie; w  takich przypadkach brat czy siostra nie są niewolniczo związani, gdyż do pokoju  powołał was Bóg.

(16) Bo skądże wiesz, żono, że zbawisz męża? Albo skąd wiesz, mężu, że  zbawisz żonę?

(17) Poza tym, niech każdy żyje tak, jak mu wyznaczył Pan, w takim  stanie, w jakim powołał go Bóg; tak też zarządzam we wszystkich zborach." 1 list do Korytian 7

 Powoduje to, że chrześcijanki wychodzą za islamistów. Dodajmy zatem że taka Polka wychodzi za Araba - czyli Izraelitka za cudzoziemca, plus chrześcijanka za poganina. Paweł taki związek aprobuje i uświęca.

A jak jest w praktyce, taka kobieta prędzej czy później przyjmuje szatański islam, a newet jak nie to jej dzieci zostaną islamistami. Jednym słowem potomstwo tej kobiety pozbawione są szansy na zbawienie.

 

Zobaczcie w takim Libanie, arabki - chrześcijanki, w życiu nie wyjdą za islamistę pomimo że są jednym narodem - potomstwem Ismaela. Podobnie w Egipcie czy innym państwie islamskim. Tak kobiety się porywa i zmusza do ożenku z islamistą.

A u nas pierze się kobietom mózgi. Owszem istnieje niewielka szansa, że islamista się nawróci. Ale szczerze są to wyjątki gdyż, zobaczcie te słowa Boga:

"(16) Do kobiety zaś rzekł: Pomnożę dolegliwości brzemienności twojej, w bólach będziesz rodziła dzieci, mimo to ku mężowi twemu pociągać cię będą pragnienia twoje, on zaś będzie panował nad tobą." Ks. Rodz. 3

Tak drogie siostry, Bóg ustanowił wpisaną w waszą kobieca naturę uległość wobec męża. Paweł pisząc o uświęceniu przez chrześcijankę ślubu z poganinem nie znał chyba tych słów Boga, skierowanych po Edenie do Ewy. A wynika z nich jasno, że poganin będzie panował nad chrześcijanką i, że najprawdopodobniej on ją odwiedzie od Boga.

 

Zobaczcie, większość konwersji z chrześcijaństwa na islam to po prostu kobiety które są w małżeństwie z islamistą. Większość konwersji z islamu na chrześcijaństwo dokonują mężczyźni lub całe rodzony. Zobaczcie ten film:

http://www.youtube.com/watch?v=fzk-nnECPSs

Jak ta Polka ma wyprany mózg. Owa pani nie ma, żadnej wdzięczności dla swoich przodków, swojego narodu, oraz chrześcijaństwa za to, za to jako islamistka to wszystko nienawidzi. Ona jest gotowa odcinać głowy swoim dzieciom jeśli te przeszłyby na chrześcijaństwo.

Zobaczcie czy ślub z islamistą ową panią uświęcił??? Jak powiada Paweł??? Raczej ślub z islamista uczynił z tej pani potwora, czcicielkę Bestii i jej imienia.

 

Ktoś powie, że idzie za porywem serca. Wbrew pozorom, wybór na małżonka to powinna być przemyślana sprawa. I powinni ten wybór akceptować rodzice. Zobaczcie na to co powiedział Izaak do Jakuba:

"(1) A Izaak wezwał Jakuba, pobłogosławił go i dał mu taki rozkaz: Nie  bierz sobie żony spośród córek Kananejczyków,

(2) Ale wstań, idź do Paddan-Aram, do domu Betuela, ojca matki twojej,  i weź sobie stamtąd żonę spośród córek Labana, brata matki twojej.

(3) A Bóg Wszechmogący niechaj ci błogosławi, niechaj cię rozrodzi i  rozmnoży, abyś stał się zgromadzeniem ludów." Ks. Rodz. 28

 

I Jakub posłuchał ojca w przeciwieństwie do Ezawa. Biblia jasno mówi, że słuchanie tylko serca:

"(12) Nakłoń swoje serce do karności, a swoje ucho do mądrych słów."

"(19) Słuchaj, synu mój, i bądź mądry! Skieruj swoje serce na prostą  drogę!"

("17) Niech twoje serce nie zazdrości grzesznikom, lecz niech zawsze  zabiega o bojaźń Pana",Ks. Prz. 23

Czyli to serce ma nas słuchać a nie my serca. Tak proces wyboru małżonka powinien być procesem dokonanym w oparciu o rozum i wolną wolę, a nie w oparciu o poryw serca. Gdyż jeśli człowiek kieruje się tylko sercem to:

"(18) A co z ust wychodzi, pochodzi z serca, i to kala człowieka.

(19) Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, rozpusta,  kradzieże, fałszywe świadectwa, bluźnierstwa." Mat 15

Owszem, jeśli ktoś zawrze małżeństwo z kimś z innej rasy to musi w tym związku trwać. Jednak w takim związku potrzeba więcej pracy. Zobaczcie, śluby z członkami własnego narodu są trwalsze, od ślubów z członkami obcych narodów. A już mniej trwałe są śluby z przedstawicielami innych ras czy religii. Gdyż ilość różnic pomiędzy małżonkami wzrasta.

 

Dla szatana, im więcej jest związków mieszanych tym lepiej. Gdyż osłabiane są narody i rodziny. I zapewne Paweł miał taki cel.

11:03, cyryl27
Link Komentarze (2) »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7