Blog > Komentarze do wpisu

Chrześcijanie dlaczego są prześladowani???

Dlaczego chrześcijanie są prześladowani przez władze wszystkich państw???

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nasilaja-sie-przesladowania-chrzescijan-w-Chinach,wid,17705562,wiadomosc.html?ticaid=1153b1

Chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą religijną na świecie

 

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TH/THW/neron_mlody.html

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/chrzescijanie-sa-najbardziej-przesladowana-grupa-religijna-swiata/rdmz4

Nie wspomnę o krajach islamistów - gdzie walka z chrześcijaństwem to naczelna zasada islamu!! Czy o żydach, gdzie walka z Isusem to naczelna zasada Talmudu.

 

Pomyślmy logicznie. Chrześcijanie są najbardziej ugodową grupą religijną, najbardziej pracowitą, twórczą. Co więcej chrześcijanie mają zakaz zbrojnego ustanawiania swojego Królestwa. Chrześcijanie oczekują bowiem Królestwa Bozego, które to ustanowić ma Syn Boży Isus Chrytus!

 Oto co powiedział Isus Piłatowi:

 

(36) Odpowiedział Isus: Królestwo moje nie jest z tego świata; gdyby z tego  świata było Królestwo moje, słudzy moi walczyliby, abym nie był wydany Żydom; bo  właśnie Królestwo moje nie jest stąd. Jana 18

 

Zobaczmy Królestwo Chrześcijan nie może pochodzić z ziemi czy nie może być ustanowione siłami ludzi, ma być ustanowione siłami Boga i Jego Pomazańca.

 

Zobaczmy zresztą na modlitwę "Ojcze nasz" , gdzie modlimy się do Boga - Ojca, Słowami:

 

NIECH PRZYJDZIE KRÓLESTWO TWOJE, NIECH SIĘ STANIE WOLA TWOJA JAKO W NIEBIE TAK I NA ZIEMI.

 

Napisze tak gdyby przed Piłatem stał Mahomet to by szybko został skazany na śmierć za próbę rewolty przeciwko Rzymowi a za wyznawanie islamu byłaby kara śmierci.

 

Rzymianie traktowali twardo wszelkie wiary które namawiały ludność Imperium do buntów przeciwko Rzymowi. 

 

Natomiast obecnie władze prześladują chrześcijan i chrześcijaństwo a sprowadzają islamistów - których obowiązkiem religijnym jest ustanowienie szariatu i kalifatu na terenach na których się znajdują wszelkimi sposobami. A najlepiej aby wywołać dżihad wojnę przeciwko nie islamistom.

TO JEST JAWNY DOWÓD ŻE WSZYSTKIE RZADY SŁUŻĄ SZATANOWI WŁĄCZNIE Z WATYKANEM!!!

 

JAN PAWEŁ 2 CAŁOWAŁ KORAN! A JEGO NASTĘPCY SĄ PRZYCHYLNI WOBEC SZATAŃSKIEGO ISLAMU I TALMUDU.

Przecież gdyby władze nie służyły szatanowi, to by wspierały chrześcijaństwo a zwalczały islam i talmud. Ponieważ w interesie władz jest to aby poddani wyznawali wiarę - która nakłania ludzi do pracowitości, ugodowości, przebaczenia.

Zobaczmy logikę świata. Skoro politycy i państwa nie wierzą w Biblie, to jest im na rękę chrześcijaństwo. Chrześcijaństwo promuje uczciwość, pracowitość, ugodowość i inne pozytywne cechy. Chrześcijanie czekają na Isusa - który na całej ziemi ustanowi Królestwo Boże, wieczne... ale skoro władze w to nie wierzą to co ich obchodzi wiara chrześcijan???

 

A jak chrześcijanie mają racje to wszystkie armie świata nie mają szans z powracającym Synem Boga.

 

Pomyślmy dlaczego obecnie wszystkie państwa tak zaciekle i agresywnie zwalczają chrześcijaństwo i Biblie???

 

Ponieważ owe władze doskonale wiedzą, że Isus powróci ale służą oni największemu przegranemu czyli szatanowi.

 

Tylko to tłumaczy taką nienawiść do chrześcijan. Zobaczmy oficjalna "nauka" uważa Biblie za wymysł ludzi. Politycy uważają tak samo, że Biblia to wymysł ludzi. Natomiast władze, mass media i nauka zwalczają ze wszystkich sił Biblie i zawarte w niej słowa Boga.

 

Zobaczmy przykład Biblia opisuje relacje pomiędzy dwiema płciami mężczyzna i kobietą. A co robi świat zwalcza ową prawdę o której wie każdy mężczyzna i kobieta i promuje feminizm czy gender.

 

Cały świat promuje wszystko co zaprzecza Słowom Boga i Jego Syna w Biblii. Cały świat zanim znienawidził chrześcijan zaczął nienawidzić Syna Bożego Isusa Chrystusa:

 

(18) Jeśli świat was nienawidzi, wiedzcie, że mnie wpierw niż was  znienawidził.

(19) Gdybyście byli ze świata, świat miłowałby to, co jest jego; że jednak ze  świata nie jesteście, ale ja was wybrałem ze świata, dlatego was świat  nienawidzi.

(20) Wspomnijcie na słowo, które do was powiedziałem. Nie jest sługa większy  nad pana swego. Jeśli mnie prześladowali i was prześladować będą; jeśli słowo  moje zachowali i wasze zachowywać będą.

(21) A to wszystko uczynią wam dla imienia mego, bo nie znają tego, który  mnie posłał.

(22) Gdybym nie przyszedł i do nich nie mówił, nie mieliby grzechu; lecz  teraz nie mają wymówki z powodu grzechu swego.

(23) Kto mnie nienawidzi, i Ojca mego nienawidzi.

(24) Gdybym wśród nich nie pełnił uczynków, których nikt inny nie czynił, nie  mieliby grzechu, lecz teraz i widzieli, i znienawidzili zarówno mnie jak i Ojca  mego.

(25) Jednakże słowo, które jest w zakonie ich napisane, wypełniło się: Bez  przyczyny mnie znienawidzili. Jana 15

 

Zobaczcie Isus to wszystko przewidział i opisał.

 

Nienawiść do chrześcijan jest jawnym dowodem, że świat i władze służą szatanowi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

czwartek, 16 lipca 2015, cyryl27

Polecane wpisy

Komentarze
2015/07/28 08:30:13
Witaj Cyryl. Co by Ci nie umknęło, tu masz odpowiedź na swoje brednie :) Jak tam miednica ? Kręciłeś już ? :) Na pewno :)

redoctobermsz.wordpress.com/2015/07/26/numer-z-miednica/comment-page-1/#comment-5981
-
2015/07/28 08:59:01
Jeszcze Ci zdradzę sekret :) Wersetu który cytujesz nie ma w Septuagincie, a Ty masz teraz problem z Syracha 24:5 i Giordano Bruno jako ojcem wielkiego wszechświata :)
To jak z tymi gwiazdami, kręci Ci się miednica w dwie strony ? :)
-
2015/08/08 14:28:00
karol:

1. Ten artykuł nie jest na temat płaskiej ziemi i niebocentryzmu.

2. Skoro piszesz na moim blogu oznacza to, ze ubywa wam zwolenników.

3. W Septuagincie oraz Ewangeliach czy Apokalipsie jest mnóstwo cytatów w których jest mowa o tym, że ziemia ma cztery krańce. I to obala Niebocetrym jak i heliocentryzm. Kula nie ma krańców ani z zewnątrz ani wewnątrz. Więc wasz Niebocentrym to satanistyczna "lipa".

Pozdrawiam ;-)
-
2015/08/08 21:51:44
1. To nie ma znaczenia, gdybym miał mozliwosc bezposredniego kontaktu aby wytknąć Ci głupotę, zrobiłbym to :)

2. Blog ma się świetnie, a zainteresowanie jest ogromne.

4 krańce to po prostu kierunki świata, nie ma żadnego problemu, ale wam miednica namieszała, więc musicie pisać brednie :) Niestety niebo kręci się tylko w jedną stronę w modelu PZ. A może nie masz w domu miednicy ?
-
2015/08/12 15:35:06
Jeszcze ja :) Kubik pisze..

"Myślę, że Eric Dubay to w najlepszym przypadku wysoce podejrzany charakter i celem jest ośmieszenie wysiłków wielu ludzi udowadniających płaską ziemię."

I oczywiście to zrobił, w dodatku udowodnił swoim kłamliwym filmem o obrocie nieba (jak na podejrzanego typa przystało), że ziemia płaska być nie może. Co ciekawe kłamstwo Dubaya popiera gorliwie Mutu... :) On dobrze wie, że Dubay skompromitował temat, obrót nieba rozwala PZ w drobny mak :) A wam się nawet nie chce tych bredni od Dubaya sprawdzać :) Mutu to taki sam agent jak Dubay i ma z was niezły ubaw :) No i oczywiście kłamca jak się patrzy:

Mutu: "Bez względu na to kim jest Eric Dubay i jak się zasłużył czy nie zasłużył płaskiej ziemi, zrobił coś ważniejszego - pokazał tym gamoniom od ziemi kulki wywróconej na lewą stronę, że niebo może pracować na różne sposoby."

Nie może, dalej łykajcie te brednie :) Skombinuj sobie miskę Cyrylu :)
-
2015/08/12 15:48:19
W zasadzie o Dubayu trzeba napisać tak: zawodowy dezinformator, którego celem jest wpędzenie w brednie o PZ jak największej liczby ludzi. Dlatego tego typu kanały są tak promowane :) Śmieci muszą być widoczne :) Ten film Dubaya o obrocie nieba w PZ to też celowa zagrywka, pewnie był ciekaw ilu idiotów się nabierze. Jak widać cała masa :)
-
2015/08/19 12:01:21
Bardzo dobry artykuł
-
2015/09/06 15:35:52
Często w Biblii Bóg powołuje się na swoje imię i nurtowało mnie to jakie to jest imię. Na podstawie tych cytatów twierdzę, że jego imię to IZRAEL
Cyrylu przeczytaj te cytaty uważnie i czekam na twoją odpowiedź.

Biblia Mesjańska
2 Księga Kronik
7(14) I ukorzy się mój lud, który jest nazwany moim imieniem, i będą się modlić, i szukać mojego oblicza, i odwrócą się od swoich złych dróg, to Ja wysłucham z niebios, i odpuszczę ich grzechy i ich ziemię uzdrowię.
Księga Izajasza
1(4) O narodzie grzeszny, ludu pełen grzechów; opuściliście Pana, i prorokowaliście Świętego Izraela.
43(1) Lecz teraz - tak mówi Pan - który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował, Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim (tu znacznie lepiej pasuje słowo moim) imieniem moim jesteś!
(3) Bo Ja, Pan, jestem twoim Bogiem, Ja, Święty Izraelski, twoim wybawicielem; daję Egipt na okup za ciebie, Etiopię i Sabę zamiast ciebie.
(7) Wszystkich, którzy są nazwani moim imieniem i których ku swojej chwale stworzyłem, których ukształtowałem i uczyniłem.
(15) Ja, Pan, jestem waszym Świętym; Ja, Stwórca Izraela, jestem waszym Królem.
45(4) Przez wzgląd na mojego sługę Jakuba i Izraela, mojego wybrańca, wołam cię po imieniu, nadałem ci zaszczytne imię, chociaż mnie nie znałeś.
47(4) Tak mówi nasz Odkupiciel - jego imię Pan Zastępów, Święty Izraelski.
48(9) Przez wzgląd na moje imię powstrzymywałem swój gniew i przez wzgląd na moją cześć oszczędzałem cię, aby cię nie zniszczyć.
(11) Przez wzgląd na siebie, przez wzgląd na siebie czynię to, bo jakże zbezczeszczone było moje imię; a przecież mojej chwały nie oddam innemu.
52(5) Lecz teraz, po co tutaj jesteście? Tak mówi Pan - gdyż mój lud postrzegano jako nicość, dziwicie się i wyjecie. Tak powiedział Pan, z waszego powodu moje imię ustawicznie jest lżone pomiędzy narodami.
63(9) Staliśmy się podobni do tych, nad którymi Ty nigdy nie panowałeś i którzy nie są nazywani twoim imieniem.
-
2015/09/17 03:18:21
mirogod12 Bóg ma wiele imion np.

Bóg Abrahama, Izaaka, Jakuba,

Isus nakazał nam nazywać Boga: Ojcem

inne imiona: święty Izraela czy Pan zastępów!!!

Masz zatem racje, życzę Ci dużo wytrwałości i wiary w wypełnianiu praw Boga i jego Syna!!!