Blog > Komentarze do wpisu

Przypadek Tamar.... a prostytucja w islamie

"(12) A po upływie wielu dni umarła córka Szuy, żona Judy. Gdy minął  czas żałoby, poszedł Juda z przyjacielem swoim Chirą z Adullam do Timny, do  tych, którzy strzygli jego owce.

(13) A gdy doniesiono Tamarze, że jej teść idzie do Timny, aby strzyc  swoje owce,

(14) Zdjęła z siebie szaty wdowie, okryła się i otuliła zasłoną, i  usiadła przy bramie wejściowej do Enajim, położonego przy drodze do Timny, bo  wiedziała, że Szela już dorósł, a nie dano mu jej za żonę.

(15) A gdy ją Juda zobaczył, myślał, że to nierządnica, bo zakryła swą  twarz.

(16) Wtedy zszedł z drogi ku niej i rzekł: Pozwól, że będę obcował z  tobą! Nie wiedział bowiem, że to była jego synowa. I odpowiedziała: Co mi dasz  za to, że będziesz obcował ze mną?

(17) Rzekł: Poślę ci koźlątko z trzody. A ona rzekła: Czy dasz zastaw,  póki go nie przyślesz?

(18) Rzekł: Co ci mam dać w zastaw? A ona powiedziała: Swoją pieczęć,  swój sznur i swoją laskę, którą masz w ręku. Wtedy dał jej i obcował z nią. A  ona poczęła z niego.

(19) Po czym wstała i odeszła; a zdjąwszy z siebie zasłonę, odziała  się w szaty wdowie.

(20) Potem posłał Juda koźlątko przez przyjaciela swego z Adullam, aby  odebrać zastaw z ręki owej kobiety, ale jej nie znalazł.

(21) A gdy pytał mężów tej miejscowości, mówiąc: Gdzie jest  nierządnica, która siedziała przy drodze w Enajim? Ci odpowiedzieli: Nie było tu  nierządnicy.

(22) Wrócił więc do Judy i rzekł: Nie znalazłem jej, lecz i ludzie  miejscowi powiedzieli: Nie było tu żadnej nierządnicy.

(23) Wtedy rzekł Juda: Niech sobie to zatrzyma; obyśmy tylko nie stali  się pośmiewiskiem. Posłałem przecież to koźlątko, a ty jej nie znalazłeś.

(24) Po upływie około trzech miesięcy doniesiono Judzie: Tamara,  synowa twoja, dopuściła się wszeteczeństwa i jest brzemienna z nierządu. Wtedy  Juda rzekł: Wyprowadźcie ją i spalcie!

(25) A gdy wyprowadzono ją, posłała do teścia swego i kazała mu  powiedzieć: Jestem brzemienna z męża, do którego należą te rzeczy. I rzekła:  Rozpoznaj, czyja to pieczęć, sznur i laska?

(26) Wtedy Juda poznał je i rzekł: Ona jest sprawiedliwsza niż ja, bo  nie dałem jej synowi memu, Szeli. Potem już z nią nie obcował." Rodz. 38

http://pl.wikipedia.org/wiki/Tamar_(synowa_Judy)

Otóż przypadek Tamar z punktu widzenia historii ludzkiej kultury pokazuje rzecz interesującą. Tamar synowa Judy, chcąc potomstwa z synem Jakuba, podsunęła się do podstępu i przebrała się za Nierządnice.

 

W tym przypadku interesujące jest jedno:

Strojem nierządnicy była zasłona jej twarzy!!!!

Był to w czasach Judy i potem wiele lat później typowy strój dla nierządnicy. Dlaczego???

Po pierwsze. Prostytucja, była rzeczą wstydliwą, niegodną kobiety, była karykaturą małżeństwa. Dlatego prostytutki zasłaniały twarz w celu ukrycia swojej tożsamości. Swoją tożsamość ukrywały przed otoczeniem oraz przed klientami. Nawet podczas seksu, prostytutki miały zasłonięte twarze. Natomiast mężatki, jako kobiety będące chlubą społeczności miały twarze odsłonięte. Nie miały się czego wstydzić, w wręcz chlubiły się rzeczą dobrą, bowiem małżeństwo tym jest. Obecnie w kulturze prostytutki przestały zasłaniać twarz, aby zachęcić kobiety do nierządu. Podobnie jak kiedyś kobiety nawet w lato nosiły zwiewne ale koszule, które zakrywały ramiona, z zwiewne szaliki, zasłaniające twarz, uszy i szyję, aby mężczyźni nie mogli uwodzić dotykiem. 

Po drugie, zasłonięta twarz, potęguje aurę tajemniczości i wzrasta atrakcyjność seksualna kobiety. Mężczyzna bowiem, koncentruje się na tych częściach ciała kobiety, które są najpotężniejszym bodźcem seksualnym. Czyli uda, pośladki, talia, piersi. Naprawdę, twarz kobiety pokazuje jej osobowość. Tak naprawdę, po wyrazie i rysach twarzy kobiety, mężczyzna uznaje czy mu się ona podoba czy nie. Gdy owa twarz jest zasłonięta to, nie widać owej osobowości a jedynie atrybuty płciowe erotyczne kobiety. W ten sposób, prostytutki, zwiększały liczbę swoich klientów. Otóż, mężczyzn podniecają kształty kobiece, ale każdy mężczyzna osobno ma inne preferencje twarzy, mimiki, ma inne preferencje osobowości kobiety.  Kształty kobiety to magnes ale ogranicznikiem jest twarz. W ten sposób, mężczyźni dokonują selekcji kandydatek na żony. Dajcie kobiecie zasłonę to owa selekcja u mężczyzn zanika.

Po trzecie, najłatwiej ukryć efekty starzenia się zmarszczki, starość czy młodość kobiety pod zasłoną. Co więcej zasłona plus odpowiedni strój kobiety, który uwidacznia jej atuty sylwetki a zasłania jej wady, jest niczym doskonała okładka. Mianowicie oglądamy  dobrą okładkę a nie znamy treści książki. Kiedyś ludzie nie znali operacji plastycznych, dla kobiet najlepiej było wyjść za mąż, wtedy nie musiały zasłaniać twarzy. A jeśli były prostytutkami, to musiały w tym zawodzie funkcjonować do później starości. Kobieta do później starości może mieć dobrą sylwetkę, a zasłona skrywa jej wiek. Dodatkowo, prostytutki nie ściągały zasłony podczas seksu, jedynie odsłaniały piersi, pośladki organy płciowe, co potęgowało atmosferę podniecenia. Mężczyzna nie był więc  zniechęcony, przez stary wygląd kobiety. Obecnie zresztą efekty operacji plastycznych i tak nie zakrywają starości kobiety, ale ją potęgują.

 

Zobaczmy na islam. W tej kulturze, promuje się strój mężatek - hidżab, Burkę i Nikab.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hid%C5%BCab

http://pl.wikipedia.org/wiki/Burka

http://pl.wikipedia.org/wiki/Nikab

Otóż wg islamu, muzułmanin nie ma żony ale prostytutkę, której on jest alfonsem. Zobaczcie na te filmy (Uwaga: dla pełnoletnich):

https://www.youtube.com/watch?v=-x7R-NZ45D0&list=UU_V3kyPW6M7C5M7UmhGMKcA

  https://www.youtube.com/watch?v=whZ_kWQE65A&list=UU_V3kyPW6M7C5M7UmhGMKcA

W nich pokazane jest, że kobiety z zasłoną są bardziej pociągające niż kobiety bez nich. Kobiety islamistów, dosłownie zachowują się jak Nierządnice w czasach Judy. Czyli są wstanie zachęcić do seksu większość mężczyzn.

 

Tamar, po odbyciu stosunku z Judą założyła szaty wdowie, czyli zdjęła zasłonę. W islamie muzułmanka od dziecka publicznie czy w domu w obecności obcych mężczyzn nosi szaty prostytutki. Dlaczego???

 

Otóż nieżyjący już Kadafii, stwierdził, że islamie kobieta jest jak, towar, mebel. Czyli ojciec córki stara się sprzedać jak najdrożej córkę. W tej kulturze, za żonę się płaci, dlatego średnia wieku mężczyzny który się żeni wynosi około 40 lat. W islamie jest największy odsetek starych kawalerów, ponieważ wielu mężczyzn nie stać na kobiety. W krajach islamistycznych, aż roi się od seksualnych niespełnionych frustratów. Taki mężczyzna, kupując żonę, często pozbawia się oszczędności życia. Dodatkowo kobiety uczy się rozrzutności ponieważ, w każdej chwili mąż może się z nimi rozwieść, więc to co one zyskają z małżeństwa i z posagu jest ich utrzymaniem, dodatkowo mają większą gwarancje że mąż nie ożeni się z drugą kobietą. W typowej kulturze islamskiej, muzułmanki są obwieszone złotem i klejnotami, ponieważ w każdej chwili może ona być wyrzucona z domu męża, i dostaje tylko to co ma na sobie.

Dodatkowo w islamie, zeznania mężczyzny są warte tyle co zeznania dwóch kobiet w sadzie. Za seks pozamałżeński są surowe kary.

 

A teraz poskładajmy fakty. Jak myślicie w jaki sposób, islamista odzyskuje oszczędności życia jakie wydał na żonę??? Otóż, każe żonie być prostytutką. Jest wielu chętnych kawalerów, aby uprawiać seks jednorazowy bez pozbawiania się życiowych oszczędności. Zobaczcie wielu islamistów w państwach islamu zostaje do końca życia kawalerami. Dlaczego?? Ponieważ, mają "umówione mężatki", za które płacą relatywnie małe pieniądze, więc powoli gromadzą sobie emeryturę. Dodatkowo, islamista żeni się przed 40 stką, czyni tak aby po zapłaceniu pieniędzy za żonę, nie być bez środków do życia. A wcześniej także korzysta z uciech.

 

Pomyślcie. Kobieta, w islamie może być pobita przez męża za nieposłuszeństwo. Jej zeznania są warte połowę tego co jej męża. Jej "klientowi" oraz jej samej grożą surowe sankcje karne (włącznie ze śmiercią). Więc klient, mąż i żona mają interes aby milczeć. Nikt nie wie z sąsiadów co się dzieje w domu islamisty. W islamie, ojciec może sprzedać córkę w dowolnym wieku (tak za mąż wg islamu kobieta może wyjść nawet jako niemowlę), więc islamista nie mając pewności czy to jego dziecko a co za tym idzie więzi z potomstwem szybko je sprzedaje

JEDNYM SŁOWEM KALIFAT W PRAKTYCE JEST TO RAJ DLA PEDOFILÓW I ROZPUSTNIKÓW

 

W islamie sunnickim jest 4 filarów prawa szariatu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szariat#Kijas

"Idżma to jednomyślne postanowienie. Gdy pojawia się jakaś wątpliwość natury prawnej, zbiera się grupa muzułmańskich prawników lub nawet cała umma, każdy z radzących sądzi problem wedle swojej woli, aż do momentu uzyskania jednomyślności. Decyzja jest następnie rozpowszechniana wśród wiernych. Uznanie takiego postanowienia opiera się na przekonaniu, że decyzja tak podjęta nie może być niezgodna z wolą Boga (jeśli ogół wiernych może jednomyślnie postępować, to nie może to nie podobać się Bogu). Zasada idżmy znajduje oparcie w hadisie: Mój naród nigdy nie zgodzi się na odstępstwo.
Żadna z decyzji wydanych na podstawie kijasu lub idżmy nie może być sprzeczna z Koranem lub sunną."

 

Co oznacza Idźma w praktyce, że taka wioska islamistów - umma, może zalegalizować prostytucje. Czy idźma może być niezgodna z Koranem??? A z jakim Koranem?? Przecież Koran sam sobie w wielu miejscach zaprzecza a o wielu rzeczach nie mówi. A zresztą nawet Hadisy nie regulują postępowania sądowego i co jest dowodem. To robi idźma. Czyli sędziowie czy umma ustalić mogą co jest dowodem a co nie.

 

Oczywiście islamiści wg Koranu i Hadisów mogą gwałcić nie muzułmanki. Ale, czy bycie muzułmanką w typowo islamskiej kulturze jest lepsze????

 

Otóż nie. Otóż państwa islamistów słyną z nędzy i ubóstwa. Czy taki mąż, przymierający głodem, żyjący w nędzy nie posiadający pracy, nie zatrudni swojej żony jako prostytutki??? Przecież tak jest w Pakistanie i Afganistanie, w krajach Arabskich.

 

Szatan to doskonale zaplanował. Islamiści żyjący na zachodzie, przecież nie żyją w nędzy, więc nie muszą robić ze swoich żon, córek  prostytutek.  Ale to wynika z dobrobytu jaki wypracowali chrześcijanie a nie z nauk islamu.

Jak myślicie, dlaczego w czasach Mahometa islamiści zaczęli zakrywać swoje żony??? Ponieważ, ich nauczyciel w swoich naukach (nie wszystkie nauki Mahometa są nam upowszechniane), zrobił z Arabek prostytutki swoich mężów. W tamtych czasach, wśród Arabów, to nierządnice miały zasłonięte twarze. Zresztą, wg nauk islamu kobieta z natury jest nierządnicą, która burzy porządek społeczny.

 

Zobaczcie dlaczego w Koranie, Mahomet stwierdził, że zeznania kobiety  są połowę warte??? Ponieważ, zachęcił praktycznie i pragmatycznie myślących Arabów do islamu. Arabowie, bowiem z natury tak myślą, są bardzo sprytni. Zobaczcie, każdy islamista jak może to pije alkohol, chodzi do domów publicznych używa życia. A jak nie może, to korzysta z praw jakie dał im islam.

Dlaczego Mahomet stwierdził, że większość kobiet będzie w piekle, nawet muzułmanek??? Ponieważ, widział już za życia efekty islamu i nauk jakie głosił i kazał stosować. Zapewne dochodziły go słuchy jak jego towarzysze, chadzali do domów innych islamistów aby spać z ich żonami. Ale co mógł poradzić??? Wszak byli to jego żołnierze, więc trzeba było przymknąć oko i zwalić wszystko na kobiety. 

 

Wyobraźmy sobie, społeczność islamistów żyjąca od wieków w nędzy, co w tej sytuacji zrobi żonaty i biedny facet???

Wiecie dlaczego islamiści twierdzą, że Koran można zrozumieć tylko po Arabsku??? Ponieważ, żyjący od wieków w typowym państwie islamskim, islamista wie jak może obejść każdy zakaz.

 

Pomyślcie. Czy bycie żoną jest powodem do wstydu, aby zasłaniać twarz???? Czy zasłona chroni przed gwałtem???? Czy raczej, może stać się przyczyną??? Przecież najlepszą ochroną przed gwałtem jest idący obok barczysty mężczyzna. Wiedzą o tym wszystkie normalne kobiety. Zobaczcie żonę Vitalija Kliczki, czy jej grozi gwałt??? A chodzi bez zasłony, i stroju dosyć prowokującym.

 Zobaczcie Isus stwierdził jasno, że głównym winnym nierządu jest:

 

MĘŻCZYZNA KTÓRY PORZĄDLIWIE POMYŚLI O KOBIECIE.

I jest to prawdą. Tak naprawdę, Bóg, po wygnaniu stwierdził jasno, że kobieta swoje pragnienie będzie kierować ku mężczyźnie i to on będzie panował nad kobietą. Każda kobieta, na bezludnej wyspie wcześniej czy później podda się seksualnie mężczyźnie. Żadna kobieta nie może zgwałcić mężczyzny. Owszem kobieta, może zachęcać zwabiać mężczyznę, strojem, zachowaniem dotykiem. Ale i tak decyzja o seksie należy w ostateczności do mężczyzny.

 

 

 

 

wtorek, 11 listopada 2014, cyryl27

Polecane wpisy