Blog > Komentarze do wpisu

prof. Walter J. Veith. - czyli, kolejny przykład abyśmy się strzegli uczonych w piśmie....

Podaje mój post ze strony zbawienie.fora.pl

Przedstawiam dwa filmy:
https://www.youtube.com/watch?v=6pIVzZhFrYQ&list=UU_V3kyPW6M7C5M7UmhGMKcA

https://www.youtube.com/watch?v=rGN0wQxAnv4

Pokazane są w nim, kłamstwa jakich dokonał prof. Walter J. Veith.

Otóż Walter J. Veith, jako adwentysta promuje islam. Adwentyści zresztą współpracują z islamem:

http://www.adwentysci.waw.pl/index.php?subaction=showfull&id=1284503016&archive=&start_from=&ucat=19&

 
Cytat:
Kościół musi zdać sobie sprawę, jak przedstawiła to Ellen White, że „nie do wszystkich da się dotrzeć przy pomocy tych samych metod”. Na przykład formy nabożeństw mają wiele wspólnego z podłożem społeczno-ekonomicznym ludzi. To, co może dotrzeć do społeczeństwa klasy średniej, może zupełnie nie trafiać do zielonoświątkowców, czy też wyznawców anglikanizmu, prawosławia, czy islamu. Nie powiedziałem, że powinniśmy zostać zielonoświątkowcami lub muzułmanami, ale że powinniśmy wykorzystywać style, które przemówią do ich potrzeb. Adwentyzm nie potrzebuje jednego lub dwóch sposobów nabożeństwa. Potrzeba mu 50 lub nawet więcej, jeśli ma dotrzeć do wszystkich ludzi. Można to powiedzieć inaczej: jeśli każdy w kościele będzie wyglądał tak jak ja, to z naszą misją nie dotrzemy zbyt daleko.

http://adwentcafe.wordpress.com/2012/12/28/palace-problemy-adwentystow/

Zobaczcie, czy Walter J. Veith walczy z Watykanem, czy mu raczej pomaga. 

Celem Watykanu jest zniszczenie chrześcijaństwa, nawet w bałwohwalczej wersji katolickiej. Księzom, Watykan zabrania chrzczenia muzułmanów. 

A Walter J. Veith chwali muzułmanów, za co???
wysoki poziom moralności, wysoki poziom poznania dobra i zła. 

Prof. a tak bredzi??? Czy możliwe, że osoba z tytułem profesorskim, która dokładnie przestudiowała wierzenia islamistów może nieświadomie gadać takie brednie????

Owszem Walter J. Veith podaje dowody na powiązania Wielkiej Nierządnicy i islamu, poprzez porównanie ich wierzeń. Jednak co uderza mnie, to pochwalenie islamistów za wysoki poziom moralności. Tymczasem, ISIS to przykład owej "wysokiej moralności".

Pamiętajmy wystarczy w pożywniu szczypta trucizny aby zabić człowieka. Prof Walter J. Veith podaje sporo prawdy, ale sprytnie wplątuje w nią kłamstwa. A to kłamstwo polega na promowaniu islamu.

Zobaczcie:

1. Watykan promuje islam, nawet kosztem katolicyzmu (Papież, ani razu nie wspomniał o masakrze 500 katolików w Niegerii zgotowanej im przez muzułmanów). I także chwali islamistów za wysoki poziom moralności.

2. Adwentyści i inne wyznania chrześcijańskie promują i współpracują z islamem. Ponieważ są kontrolowani przez Watykan:

http://www.zbawienie.com/chrislam.htm

3. Walter J. Veith adwentysta, promuje islam, kosztem katolicyzmu. Czyli dokładnie realizuje politykę Watykanu.

Przypadek??? Przeciez Apokalipsa jasno wspomina, że w Wielkiej Nierzadnicy znajduje się lud Boga, Izrael. Przecież Apokalipsa jasno mówi, że smok ma walczyć z Niewiastą i reszty jej potomstwa. A islam od swego powstania walczy z Niewiastą i resztą jej potomstwa.
Apokalipsa jasno wspomina, że Wielka Nierządnica także walczy z ludem Bożym, gdyż jest pijana krwią świętych. A "spec" od proroctw Walter J. Veith tego wyraźnie nie widzi.
        

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/islam,2239-60.html

 

Otóz prof. Walter J. Veith, jest przykładem uczonego w piśmie, ślepym przewdonikiem ślepych:

(24) Ślepi przewodnicy! Przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda. Mat 23

Dodama jeszcze inną cechę, która krytykuje u uczonych w piśmie Isus a którą posiada prof. Walter J. Veith, a mienowicie:

(23) Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, że dajecie  dziesięcinę z mięty i z kopru, i z kminku, a zaniedbaliście tego, co ważniejsze  w zakonie: sprawiedliwości, miłosierdzia i wierności; te rzeczy należało czynić,  a tamtych nie zaniedbywać. Mat 23

 

Otóż prof. Walter J. Veith, zna doskonale Biblie i treść prawa Bozego, jednak skupia się na nie istotnych detatalach.

Spójżmy, na poglądy w sprawie imienia Bestii wg prof. Walter J. Veith. Otóż, uważa, on że swiętowanie przez katolików, prawosławnych, wiele odłamów protestantyzmu niedzieli zamiast soboty, jest liczbą Bestii lub liczbą jej imienia.

 

Otóż przypominam zydzi wyznający Talmud, czczą sobotę, szabat. Czyli wg prof. Walter J. Veith, są oni wolni od znaku Bestii. W tym artykule mamy opis Talmudu:

http://www.zbawienie.com/talmud.htm

 

Talmud jest obok Koranu księga najbardziej uwłaczającą Bogu i Jego Synowi. Apokalipsa opisuje wyznawców Talmudu jako:

 

SYNAGOGĘ SZATANA

 

Uważam, że poświęcanie Bogu soboty, jest wysokim wyrazem posłuszeństwa wobec Stworzyciela. Jednakże, najważniejsze jest okazywanie miłości braciom chrześcijanom, a także przebaczania nawet wrogom ponieważ te nauki są fundamentem w ewangelii. Obowiązkiem chrześcijanina jest wzrastanie w miłości, w te wzrastanie w miłości jest możliwe jeśli potrafimy czy staramy się przebaczyć nieprzyjaciołom.

 

Biblia jest nie tylko księga praw czy proroctwa jest także księga historyczną. W Biblii po potopie mamy różne przymierza z róznymi grupami ludźmi.

 

1. Przymierze, to przymierze Boga z Noem i całym jego potomstwem. Obowiązuje one do dziś i dotyczy całej ludzkości. Najwazniejszy w niej przepis to, definitywny zakaz mordowania drugiego niewinnego człowieka:

http://bibliamesjanska.com/Rdz/9.html

2. Potem mamy przymierza z Abrahamem, przymierze z Izaakiem, czy nawet z Ismaelem, potem z Ezawem i kilka przymierz z Jakubem. Po wyjściu z Egiptu mamy przymierze z narodem Izraelskim. Te przymierza dotyczą okreslonych osób i ich potomków.

Święcenie sabatu w sobotę, mamy w przymierzu z Izraelem. Pomyślmy, skoro znak Bestii będzie narzucany całej ludzkości, to musi on być złamaniem prawa które do dzisiaj obowiązuje całą ludzkość. Gdyby chodziło o święcenie niedzieli zamiast soboty, jak twierdzi prof. Walter J. Veith i wszyscy adwentyści, to w jaki to ma sens????

 

Przecież, prawo Mojrzesza odnosi się do Izraela a nie całej ludzkości. A ponadto to przymierze, przez ciągłe łamanie przymierza przez Izrael, zostało przez Boga zerwane. A tutaj okazuje się, że ni to z gruszki ni z pietruszki, cała ludzkość musi przestrzegać soboty bo inaczej Bóg zniszczy czcicieli soboty.

 

Kto dzisiaj czci sobotę, jak nie wyznawcy Talmudu. A kto ma prawo oparte na niesprawiedliwości, niewierności i nienawiści jak nie wyznawcy Talmudu i Koranu???

 W tym artykule pokazałem związki pomiędzy Talmudem a Koranem:

http://cyryl.blox.pl/2014/07/Konflikt-Palestynsko-zydowski-moje-zdanie.html

Dosłownie Koran cytuje fragment Talmudu i podaje, że są to słowa Boga. Czy  Walter J. Veith, badając spiski nie znałby takich jawnych powiązań pomiędzy Synagogą szatana a islamistami??? Ilu katolików zna właściwą symbolikę (którą znają sataniści z Watykanu), wszyskich bałwochwalczych form katolicyzmu??? W zasadzie mało który, są oni nieświadomi, natomiast świadomie starają się wypełniać prawo czyli być wiernymi, miłosiernymi i sprawiedliwymi. Oto najwazniejszy przepis prawa Bożego:

(37) A On mu powiedział: Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca  swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej.

(38) To jest największe i pierwsze przykazanie. Mat 22

 

Otóż katolik, broniąć krzyża, tak naprawdę miłuje Boga i Jego Syna ze wszystkich swoich sił i wiedzy jaką ma. Nie zna on symboliki krzyża, natomiast krzyż kojarzy mu się z Chrytusem. Tak samo chodzenie w niedzielę jest dla niego uświęceniem Boga i Jego Syna. Pranie mózgu jakim jest poddany nie pozwala mu na większa wiedze w tym zakresie.

 

Robienie z czcenia niedzieli liczby imienia Bestii to najwyższy wyraz ignorancji w prawie Bożym Walter J. Veith i adwentystów. Przecież mord na człowieku jest najwiekszym bluźnierstwem wobec Boga i jego Syna. Gdyż człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga. Przebaczając drugiemu człowiekowi dajemy wyraz najwyższego poszanowania Boga.

 

Zobaczcie wszystkie mass media zachęcają w zasadzie do mordów, gwałtów, i łamania przykazań Bożych odnoszacych się do postępowania z drugim człowiekiem. Do czego zachęcają nas szatańskie mass media jak nie do przyjęcia imienia Bestii.

 

Oto co mówi Isus:

(10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja  zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć  mieszkańców ziemi. Ap 3

Tą próbą jaką mają doświadczyć wszyscy mieszkańcy ziemi, to będzie danie władzy Bestii nad całym światem. i możliwe, że będzie ona dotyczyć tego jak potomkowie Noego, beda odnosić się do tego:

CZY ABY OCALIĆ ŻYCIE BĘDĄ MUSIELI WZIĄĆ UDZIAŁ W RYTUALNYCH MORDACH.

 

Czym jest aborcja, eutanazja jak nie zachętą do mordów, czym jest wpuszczanie islamistów i zbrojeniem ich jak nie przyzwyczajniem ludzi do mordów. Do przyjęcia znamienia Bestii. Przecież, szatan przez cały ten czas musi przygotować grunt pod to aby maksymalną ilość ludzi zmusić do przyjęcia znamienia imienia Bestii.

Zobaczcie, tak naprawdę ludzie mają wrodzoną niechęć, strach przed zabiciem drugiej osoby. W czasie wojny wietnamskiej większość żołnierzy - poborowych strzelało w powietrze zamiast do wroga. W czasie wojny secesyjnej żołnierze nabijali kule ale nie strzelali, i znajdowano karabiny z szescioma nabitymi kulami. Przeciez, żołnierze Wermachtu, byli hiptnotyzowani przez megafony i dlatego mordowali ludność cywilną jak roboty. Tak większość ludzi, przez sumienie ma wrodzoną niechęc do mordowania. Owszem ludzie zabijają ale jak są zmuszeni do obrony siebie i swoich bliskich.

 

Zobaczcie dlaczego islamiści tak chętnie mordują???

PONIEWAŻ ISLAM JEST SZTAŃSKIM PROGRAMEM KTÓRY ZABIJA SUMIENIA I WZBUDZA W NICH CHĘĆ MORDU. ISLAM, TALMUD TO OKULTYSTYCZNE KSIĘGI NIENAWIŚCI.

 

A co głosi  Walter J. Veith??? Że największym problemem Boga jest to czy ludzkość będzie świetowała sobotę. Czyż nie jest to ślepy przewodnik ślepych???

 

 

 

 

 

piątek, 17 października 2014, cyryl27

Polecane wpisy